Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerető szeretnék lenni. fórum

Szerető szeretnék lenni. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 25. 03:13
a szereto szerep nagyon rossz!en sose vallalnam,hogy en lessek,varjak,hogy az imadott pasinak mikor lesz 1 lopott oraja!ez minden csak nem boldogsag!
14. semleges (válaszként erre: 11. - Violet18)
dec. 23. 04:25
Igy van. De ha jön a szerelem és az egyik többet akar, akkor jönnek a bonyodalmak. És ez nagyon benne van a pakliban.
dec. 22. 22:33
Ha van mivel gurigáznia a pasinak, akkor oké. Visz ide, visz oda, vesz ezt-amazt. De egyébként én senkinek nem lennék csak úgy hobbiból a szeretője. Szerintem az nem nagy karrier. Ennyi erővel kiállhatnál az út szélére is, oszt aki szembejön azt felszeded. Egy körre.
12. Enissa (válaszként erre: 7. - 8a5caeb182)
dec. 22. 21:48

Honnét tudod, tapasztalat, átélted már?

Csak arról tud az ember nyilatkozni, amit maga érzett , abban a státuszban.

Szerintem nem olyan rossz, ha a szeretőt dobjál, hiszen ő felkészül erre a szerepre, hanem az élettársnak, feleségnek.

És ne mondja senki, hogy egy másik nő belerondít egy család boldogságába, ha a pasi nem akarja, akkor nincs az a nő, aki elcsábítja.

dec. 22. 21:35
Szerintem az egyik legjobb státusz. Nem azt jelenti h engem használnak vagy kapcsolata van a másiknak, szimplán csak egy szexxel teli kapcsolatról van szó ahol megkapja a testem amire vágyik miközben szabad vagyok
dec. 22. 18:55

Szerintem nem csak már kapcsolatban élőkkel lehet szeretői viszonya valakinek.

Szeretők azok is akik még nem vállalták fel a kapcsolatukat formálisan. Nem költöztek össze, nem "járnak", nem jegyesek, nem házasok.

dec. 22. 07:39
Persze hányjál bele mások kapcsolatába, alázd meg magad és a szeretőd párját, gyerekeit. Gratulálok, hogy erre vágysz.....
8. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 23:31
Nincsenek nagy elvárásaid.
dec. 21. 21:23
Mostanában minden nő azt hiszi, ez csupa öröm és kacagás, pedig csak használják és ott hagyják :D
6. xochipilly (válaszként erre: 5. - Amaunet)
dec. 21. 19:06
Valószínűleg. Mondjuk ez elég szomorú.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 18:01
És nem kellesz annak sem?
4. Myra
dec. 21. 16:28
Ez a legrosszabb státusz.
dec. 21. 16:05
Mi tart vissza?
dec. 21. 16:03
Miért?
dec. 21. 16:03

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook