Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretnék szerelmes lenni. De aztán eszembe jut, hogy voltam... fórum

Szeretnék szerelmes lenni. De aztán eszembe jut, hogy voltam... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. vigyefene (válaszként erre: 15. - Violet18)
febr. 23. 19:09
Kérésed teljesítve. Elviszem a fenébe.
febr. 23. 19:07
Én se akartam az lenni, mennyivel jobb már bulizni és élvezni a szabadságot..... aztán egyszercsak nem megtörténik újra hogyafenevinnéel 🙈🤣
14. 80ASIQ
febr. 22. 17:53
Nehogy már én legyek az utolsó hozzászóló!
13. 80ASIQ (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 09:24
Jó leírás! Aztán később kiderül, sokszor évek múlva, hogy az illető sem jobb mint bárki más. Sőt, ritka esetben egy életen át nem tud az illető szabadulni gondolatilag szerelme alanyától vagy tárgyától, ahogy tetszik.
febr. 22. 01:14
miert megy el a kedved az egesztol?mindenki mas ezt vedd alapul.sok szerencset kivanok!
febr. 21. 19:13
Szerettetek már valakit megszállottan? Amikor senki mást nem veszel észre, csak őt.. Mintha a többi ember csak levegő lenne. Vagy valami árnyjáték. Hát, így voltam én az elsővel.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Myra)
febr. 21. 19:09
Az alapok mindenhol fontosak, nem? Ha csak játszik veled valaki, egy idő után átveszed a módszereit. Aztán te is elkezdesz játszani. Másokkal. Nekem nagyon rossz tanítómesterem volt. Meg is buktam miatta. Mindenhol. Az élet minden területén. De igyekszem azért tanulni a hibáimból. Mert valahol mélyen még él bennem az a fiatal kis tinilány aki tudott szeretni is.
9. Myra (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 18:53
A lovaglás is attól függ, hogy milyen lovon ülsz, milyen szinten tudsz lovagolni és milyen az oktatód. A szerelem kimenetelét is erősen befolyásolja, hogy milyen a partnered?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Birebora)
febr. 21. 18:42
Egyszer kipróbáltam a lovaglást, aztán többet nem vágytam lóra :D Ez kb. olyan. Ha az első felejthetetlen lett volna meg észvesztő, mint amilyen a filmekben van, most valószínű a szerelemre is másképp tekintenék. De nem volt az.
febr. 21. 18:28
Szeretnél, de voltál már ezért nincs kedved:)
febr. 21. 18:10
Szeretnél, de nem akarsz? Szerintem ne agyalj annyit😃.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Xochipilly)
febr. 21. 18:05
Azt meg senki nem szeretné, nem igaz? ;) Ezért nem akarok én szerelmes lenni. Az egyik mindig a rövidebbet húzza. Pláne ha valaki két végén égeti a gyertyát.
4. xochipilly (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 18:01
Ez azért erős kifejezés, de lelkileg és idegileg rámehet, rosszabb esetben bele is betegszik 😖
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
febr. 21. 17:43
Ez egyértelmű. Ha az egyikük nem az, a másik már elkárhozott. Vagy legalabb is afelé halad.
febr. 21. 17:40
Ez csak akkor jó, ha kölcsönös.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook