Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeretnék leadni pár kilót, jól jönne egy vagy több társ,... fórum

Szeretnék leadni pár kilót, jól jönne egy vagy több társ,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Ancsa75)
jan. 17. 14:19
Szia,én meg egy nagy műtét előtt állok és úgy döntöttem addig már nem vágok bele. Sok sikert neked!
20. Ancsa75 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 13:16
Én szívesen betársulok, egy ideje próbálok életmódot váltani, új diétás recepteket próbálok ki. Egész jól haladtam, aztán sajnos lebetegedtem egy kicsit és borult minden. Most kezdem elölről, mert nem szabad feladni.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Secret8)
jan. 16. 12:55
Köszönöm,egyedül fogom csinálni :)
18. Bichi (válaszként erre: 10. - Andi6020)
jan. 16. 12:40
A legtöbb ember azt hiszi, ha gluténmenetes, akkor az diétás, olyan katyvasz van az emberek fejében a fogyással kapcsolatban, hogy az hihetetlen. És legtöbben azt hiszik a gluténment = szénhidrát...
jan. 15. 20:19

én is azt mondom, amit mások, nem társ kell, hanem elhatározás, meg az eléejéhez kitartás, mikor megindul, és látszani kezd, onnantól könnyebb.


keress rá a youtubeon a három harmad csatornára, az tök jó szerintem, mindig a kutatásokat, meg mindent is belinkel a pasi, és eloszlatja a tévhiteket.


És amúgy hajrá! előre a jó kondiért:)

16. plavalaguna (válaszként erre: 2. - Hajnali madar)
jan. 15. 20:17

vagy nwem lesz csodás alakja, mert midnenki máés genetikával bír.


én pl megőrülnék a napi 5 szöri evéstől, ezt hogy csak így jó, már jüideje megis cáfolták szerencsélre. persze aki így tudja tartani a kalóriaszükségletét, annak jó.


a jó étrendekben eleve van, hogy kb ilyenek vannak, aztán válazstasz, és nem kell lemondani semmiről, csak nem mindegy mekkora adagokat tolsz be.


a mozgás az tényleg jó tanács, az mindenkinek kell, csak midnenkinek más a hatékony, meg attól függ mi a cél, ugy kkell mozgásformát választani.

15. plavalaguna (válaszként erre: 5. - Myra)
jan. 15. 20:12

a krumplival semmi baj, és ha nem gluténérzékeny vki a gluténnal se.


és ha nem eszel vörös húsokat egyálétalán kva gyorsan olyan vashiányt összeteszel magadnak, hogy ihaj...


plusz egyénileg is vannak eltérések, kinek milyen arányban jók a dolgok..


nem kéne kuruzsolni, tényleg nem.

14. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 15. 20:09
Szerintem magadnak legyen elég motivációd. Ne másoktól függj. Ezek a fogyjunk együtt dolgok nem tartanak hosszan. Vagy megcsinálod, vagy nem, egyedül csak rajtad múlik. Sok sikert és kitartást kívánok hozzá! 😊
13. unom (válaszként erre: 12. - Andi6020)
jan. 15. 19:55
Köszönöm, erre voltam kíváncsi.
12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Unom)
jan. 15. 19:50

Hadd ne másolják ide be cikkeket.

Az orvostudomány mai álláspontja szerint kimondottan gluténintolerancia hiányában nem javasolt a gluténmentes diéta.

Csökken egyes vitaminok, ásványi anyagok bevitele, a glutén hiánya pl szívbetegséghez, gluténérzékenyhez vezethet. Rengeteg cikk van erről.

11. unom (válaszként erre: 10. - Andi6020)
jan. 15. 18:51
Milyen kárt okoz a gluténmentes étkezés? Nem közeledés, tényleg érdekel.
10. andi6020 (válaszként erre: 5. - Myra)
jan. 15. 18:49
Ha nem gluténérzékeny, akkor a tanácsoddal csak kárt okoz magának.
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 15. 18:41
Akad itt társ bőven, nézzél be a többi fogyókúrás fórumba is, és vedd fel velük a kapcsolatot.
8. unom (válaszként erre: 7. - Hajnali madar)
jan. 15. 18:38
Pedig sajnos van, megint. Tudom, mi az oka, többet eszem és kevesebbet mozgok, mint kellene. De jelenleg nem zavar annyira, hogy összekapjam magam.
7. Hajnali madar (válaszként erre: 3. - Unom)
jan. 15. 18:31

Nem hinném, hogy neked túlsúly problémád lenne, de a kivétel - mindig - erősíti a szabályt!

Mindenesetre az sem mindegy mikor mit és mennyit eszel.

Nekem nagyon bejött, pedig nem is fogyókúráztam.

1 év alatt több mint -20 kg.

Mondjuk nekem a testmozgás csak az uszodára és abban is csak a jakkuziban történő tespedésben merült ki.

Hát, ez van.

:-)

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Myra)
jan. 15. 18:13
Köszönöm.
5. Myra (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 15. 17:45
Térj át a gluténmentes étkezésre, ha nem is teljesen, és sok-sok zöldség, krumpli helyett édesburgonya, sok hal és max baromfihús. Naponta tornával kezd a napot. 40 perc minimum.
jan. 15. 16:28
45 éves leszek áprilisban. Én négyszer szoktam enni naponta általában. Reggeli,ebéd uzsonna meg vacsi. Egyszer már sikerült leadnom több mint tíz kilót. Igen tudom,többet fogok mozogni és kevesebb adagokat enni.
3. unom (válaszként erre: 2. - Hajnali madar)
jan. 15. 16:17
Ez a napi sokszori evés nekem nagyon nem jött be, se az, ha csak annyit mozgok, amennyit írtál. Az kb. a napi aktivitás szint, ha mellette egész nap eszek, tuti a hízás.
jan. 15. 16:14

Ha fogyókúra társakat keresel a fogyáshoz, már el is buktál!

Ha fogyni akarsz, akkor - bármennyire is furcsának tűnik - egyél sokszor - naponta minimum 5x, de rendszeresen és KEVESET!

És ne kínozd magad mindenféle tuti - de legalább jó drága - fogyókúrás recepttel, mert ahogy lazítasz - esetleg bűnözöl a gasztronómia oltárán - duplája fog visszamenni rád!

És mozogj - szex, szeretkezés, úszás, vagy kirándulás/túrázás, életkor és habitus függvényében - többet.

Sokkal többet - így látatlanban és ismeretlenül is - mint jelenleg.

Ha ezt betartod, 6~9 hónap alatt olyan csodás alakod lesz és annyira fittnek fogod érezni magad, hogy nem is akarsz változtatni ezen szokásaidon!

:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook