Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretem a Hoxát, de... fórum

Szeretem a Hoxát, de... (beszélgetős fórum)


39. 915e4d9553 (válaszként erre: 22. - Babyapocakban)
2017. febr. 27. 18:57
Mindenkinek lehet rossz napja. De a keménység nem egyenlő a sárba döngöléssel.
2017. febr. 27. 18:55
Azt nem mondanám, hogy szeretem, de elmegy.
37. 915e4d9553 (válaszként erre: 26. - Töprengő)
2017. febr. 27. 18:55
Igaz. A kikezdés találó. :)
36. 915e4d9553 (válaszként erre: 23. - 12d083b51b)
2017. febr. 27. 18:53

Azt a mindenit!

Telibe találtad, ez egy hatalmas igen! :)

35. 915e4d9553 (válaszként erre: 28. - 12d083b51b)
2017. febr. 27. 18:51
Felfelé mutató ujj. :)
34. 915e4d9553 (válaszként erre: 30. - MZsanett)
2017. febr. 27. 18:51

Ez a "csoportba verődve támadnak" is jó meglátás.

Ezt is tapasztaltam.

Mert egyedül nem megy, egyedül nem megy...

33. 915e4d9553 (válaszként erre: 21. - Getti)
2017. febr. 27. 18:49

Szia Getti!

Veled még nem találkoztam.

Elolvastam a bemutatkozó szövegedet. Tetszik. :)


Amit pedig itt írsz, abból azt emelem ki, hogy "kifejezetten bosszant, hogy az eredeti témától teljesen elkanyarodva marják egymást a fórumozók."

Jó meglátás. Én is tapasztaltam, engem is bosszant. Egyesek úgy forgatják ki a fórumindító szavait, hogy ők jöjjenek ki jól a vitából. Gerinctelen dolog kiforgatni más szavait.


Egyébként meg nem is cél megfelelnünk mindenkinek.


Humort ritkán látok itt, de lehet, hogy nem jó helyen keresem.:)

32. túrógombócka (válaszként erre: 28. - 12d083b51b)
2017. febr. 27. 17:05

olyanról beszélek, h indít egy témát, és soha többet nem szól hozzá.

rengeteg ilyen van.

31. Channa* (válaszként erre: 11. - 915e4d9553)
2017. febr. 27. 16:25
Nem biztos, hogy az illető kulturálatlan akar lenni, csak ugye nem látod az arcát, csak elolvasod a száraz szöveget és hozzáképzelsz egy általad vélt hangsúlyt, ami lehet, hogy meg sem közelíti az általa írtat...
2017. febr. 27. 15:51
Az, hogy csoportba verődve támadnak egy embert, az mindenhol megy, a facebookon is tele vannak az emberek rosszindulattal. A neten jobban megmutatkozik az emberek igazi arca. Szerintem akiknek ilyen nagy szája van a neten, azok az életben kis nyuszikák és csak magukban gyűlölködnek, vagy egymás között.
29. töprengő (válaszként erre: 27. - Túrógombócka)
2017. febr. 27. 15:44

Van sok amit nyitottak és felé se néz. Nem 2 nap..

több hónap is akár. Pedig belép az oldalára.

28. 12d083b51b (válaszként erre: 27. - Túrógombócka)
2017. febr. 27. 15:38

Azért ez sem annyira egyértelmű.

Volt itt már olyan, hogy valaki indított pl. egy fogyós fórumot, és néhányan "csoportba verődve" megszállták, és kigúnyolva, kifigurázva, az illető személyét teljesen megalázva, stb. stb. "rondítottak bele" az egészbe... ha valaki egy ilyen, vagy ehhez hasonló esetben a továbbiakban meg sem szólal, akkor őt fogod kitiltani?

27. túrógombócka (válaszként erre: 26. - Töprengő)
2017. febr. 27. 15:28
persze, h nem azonnali kitiltásra, de ha valaki mondjuk 2 napig nem jelenik meg a nyitó kérdése után, azt simán kitiltanám.
26. töprengő (válaszként erre: 18. - Túrógombócka)
2017. febr. 27. 15:16

Nyílván nem az azonnali kitiltásra gondolsz?

Mert írták már hogy mennyi időközönként tudja olvasni a válaszokat.

És válaszol is.

Persze ha " kikezdik " akkor általába kilép, és a témát is megszünteti előtte.

2017. febr. 27. 14:25
Hat nekunk pont most volt egy ilyen "egyet nem ertesunk" . Vegulis a multkori "veszekedes" segitett elgondolkozni azon, hogy mi is a bajom. Szoval mar magamnak is meg tudom fogalmazni. Ahogy ott egymasnak ugrottunk, es mindenki hajtogatta a maga igazat, en lehiggadtam, es ezzel egyutt mas is. Pedig ott a tarsasag felet nem gondoltam jo fejnek, most meg mar igen. Csak akkor tulfutott volt a hangulat. Egy baratsagban is elofordul az, hogy egy dologban total ellenkezik a velemenyetek, akar meg veszekedni is kepesek vagytok rajta, de meg is baratnok vagytok. Az emberek tobbsege pedig hozza ide a sajat serelmeit, fajdalmait, mert itt jol at lehet oket ragni. Viszont minden ember, csalad, felfogas, mas, es mas. Es ebbol nezetelteresek alakulnak ki.
24. PöttyösPanka (válaszként erre: 20. - Pluszkó)
2017. febr. 27. 14:06
Akinek nincs jobb dolga...
23. 12d083b51b (válaszként erre: 21. - Getti)
2017. febr. 27. 14:00

No ez az, ami számomra is érdekes. Amikor valaki konkrét ügyben kéri a segítséget, pl. válás, gyermekelhelyezés, ingatlan eladás-vétel hivatalos része, stb. stb.

Páran megírjuk a segítő-szándékú hozzászólást, jogi, stb. stb. oldalról nézve a dolgokat.


A többi hozzászóló pedig elkezdi kivesézni a dolgoknak azt a részét, ami gyakorlatilag totál magánügy, csupa feltételezésekre építve az egészet, és ezek alapján totál sárba döngölve a kérdezőt... és van, hogy még 3-4 nappal később is a lehetséges variációkat tárgyalják.


Ilyen esetekben nem csodálom, ha a fórum-indító már nem válaszol.

2017. febr. 27. 13:57
Mindenki azért van az interneten, mert valamit ki akar adni magából. Ki ezt, ki azt. Lehet valakinek rossz napja, akkor egy fórumon is keményebb a másikkal, másnap meg már kedves. Nemhogy mindenki másféle, de még naponta is változunk. Szóval nem elvárható, hogy mindenki mindig ugyanúgy jó legyen a másikkal.
21. Getti
2017. febr. 27. 13:54

Sziasztok :)


Érdekes téma :) Valóban sok olyan helyzet van, amikor én is csak a megmondó akarok lenni, van ahol nagyon együtt tudok érezni másokkal, és van ahol kifejezetten bosszant, hogy az eredeti témától teljesen elkanyarodva marják egymást a fórumozók. :)

De nem felelhetünk meg mindenkinek :)

Állítólag nekem is van egy pikáns szlengem ami valakinek nem tetszik, de sokaknak meg igen :)

Ez ilyen :)

De alapvetően szeretek a humor jegyében nyilatkozni és együttérzően hozzászólni.

Nem nézem mindig a Hoxát, csak most hogy itthon kell lennem, előtte egy évig fel sem néztem :D De most itthon unalmamban jó olvasgatni :)

Igazából ha nincs ehhez türelmem vagy nem tudok kellő humorral hozzáállni valamihez akkor nem is avatkozom bele.

Amúgy jó a meglátásod, csak ez, ahogy a többiek is mondják, az életben is így van. Arc nélkül meg aztán mindenki azt firkál amit akar :D

Ezért van kint a képem is :) Vállalom magam :)


De van egy kollágám aki mindig azt mondja: " Vót má rosszabb is....asse vót jó "

:))

20. Pluszkó (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
2017. febr. 27. 13:45
Régen az indexen sikk volt, ha valaki elcsípte a 1. hozzászólást.
19. gigi> (válaszként erre: 4. - B598e4912b)
2017. febr. 27. 11:47
Mi történt vele? Én is hiányolom .
2017. febr. 27. 10:47
én kitiltanám azokat, akik témát indítanak és utána vissza se néznek.
17. PöttyösPanka (válaszként erre: 13. - Zsanci79)
2017. febr. 27. 08:59

Engem is zavar néha, ha a fórumindító nem néz vissza, viszont az is bosszantó kicsit, hogy a téma kiírása után kb. 15 perccel már van, aki írja, hogy "nah, ő is carik a saját fórumára", pedig csak nem tudja mindenki állandóan a Hoxát lesni. Van, hogy a kérdező, csak pár óra múlva tud válaszolni, de ezzel nincs semmi probléma.

No meg aki abból űz sportot, hogy lesben áll, és amint nyílik egy új téma, egyből ráveti magát, hogy még az előtt legyen egy értelmetlen hozzászólása, mielőtt a fórumindító kifejthetné a problémát.

16. 915e4d9553 (válaszként erre: 13. - Zsanci79)
2017. febr. 27. 08:52

Én is hagytam ott már saját fórumtémát.

Nem véletlenül. Elég nyomós oka volt.

Talán majd visszatérek.

15. 915e4d9553 (válaszként erre: 13. - Zsanci79)
2017. febr. 27. 08:48

Igen, én is tapasztaltam ilyet, hogy a fórumindító nem néz vissza. Viszont számtalan oka lehet, ez engem annyira nem zavar.


Viszont ahogy én látom, sok fórumindítót bírálnak, nagyon sokszor indokolatlanul.

Amit nem bírok: jön valaki, beszól, aztán jön a többi, és naná, hogy szükségét érzi, hogy ő is beálljon a sorba. Na, ez már zavaró. Ezeken kell ügyesen átlépni.

Nekem először nehéz volt. Ma már tudom kezelni.

14. 915e4d9553 (válaszként erre: 4. - B598e4912b)
2017. febr. 27. 08:40

Bizonyára másoknak is.


Erről meg én nem tehetek.

2017. febr. 27. 08:38

Engem az is bosszant, hogy válaszolsz valakinek, tényleg segítő szándékkal, és még hasznos dolgokat is írsz, de fórum indító bacik visszanézni. Különösen nem értem ezt konkrét problémákban felvetett témákban. (nem lelkizősre gondolok, de onnan is sokan lelépnek, nyilván oka van)

Engem egyszer támadtak be, próbáltam "küzdeni" ellenük, de lehetetlen. Csak a rosszat tudják elképzelni egyesek, mind az emberről, mind az általa indított témáról. Amolyan, mi vagyunk a helikopterek, te meg a hülye. Nincs azzal baj, ha valaki mást gondol, máshogy látja a problémát, sőt, jó is, de hogy kulturált formába ezt nem tudja megtenni, csak sértő, kioktató, lenéző formába, az számomra döbbenet.

12. 915e4d9553 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2017. febr. 27. 08:32

A gond azokkal van, akik képtelenek vitatkozni.

Az első hozzászólásomban benne van a többi. Nem ismétlem magam.

11. 915e4d9553 (válaszként erre: 6. - Unom)
2017. febr. 27. 08:30

Nem. Az életben is előfordul. Sőt! A legjobb családi barátainkkal például állandóan vitázunk. Csak az nem mindegy, hogy milyen a vita.

Mert lehet ám kulturáltan is vitatkozni! Ez a nem mindegy. Itt egyesek képtelenek erre.

Persze már nem lepődöm meg ezen (sem).

10. 915e4d9553 (válaszként erre: 5. - Suesue)
2017. febr. 27. 08:28

Pont ezért kell átlépni azok felett, akik csak szurkálódni tudnak.

Én is megtanultam a leckét. Idő kellett hozzá, nehezen ment. Ma már nem megyek bele parttalan vitákba. Akinek az a célja, hogy belerúgjon a másikba, annak az is marad. Már tudom kezelni a dolgot. Egyszerűen átlépek felette.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook