Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem a gyermekem apját fórum

Szeretem a gyermekem apját (beszélgetős fórum)


márc. 18. 08:47
elpazarlod az eveidet olyanra aki nem teged szeret.
11. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 10:28
Nem.
10. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 08:41
Ha neked megfelel, akkor normális. Nem sérti a női büszkeséged (ha van), hogy nem kellesz neki? Jó apa? Mi van, ha mégsem lesztek együtt? Bármikor beleszerethet valakibe. Te pedig elpazarlod az életed. Megéri?
9. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 06:16
Nem normális,szerintem megalázott míg egy pár voltatok.
márc. 15. 05:54
13 év nagy idő. Ha neked igy jó, legyen igy.
márc. 15. 00:43
a vonat elment mar!minek varni olyanra aki nem szeret!elpazarlod a szep eveidet!
márc. 14. 21:59
Te nem a gyereked apját szereted, hanem azt a képet, amit elképzelsz róla. Egy ideált, amit dédelgetsz.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 14. 21:03
Tartós kapcsolata nincs? Csak mert van aki azutàn is vár sok sok évig erre amikor már új családja van a másiknak. Na az nem normális szerintem. Azt nem hiszem hogy ezt ő értékeli, legfeljebb a hiúságát legyezgeti. Egyébként milyen a kapcsolatotok? Ő hogy viselkedik veled? Hogy áll hozzád?
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 14. 20:35

Mi nem ítélhetjük ezt meg. Ha neked ez normális, akkor az.


A kislányotokat látogatja? Tartja vele a kapcsolatot? Mennyi időt éltetek együtt?

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 14. 20:27

Nem az a nem normális, hogy szereted, hanem hogy azt hiszed értékeli, és "tudod", hogy újra együtt lesztek.

13 év nagyon sok ahhoz, hogy újra összejöhettetek volna, főleg, hogy gyakorlatilag tudja, hogy te bármikor készen állsz, és még így sem, vagy éppen ezért nem kellesz neki...

2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 14. 20:22
Ha te igy érzed és boldog vagy, akkor igen. Érezni fogod ha elég volt és akkor változtatsz. Gondolom egy életen át nem vársz rá. Lehet, hogy majd jön valaki aki elvarázsolja a szivedet és akkor ő lesz az elsődleges férfi az életedben.
márc. 14. 20:14

13 éves a Kislányunk,a párom folyamatosan váltogatja a szeretőit,de én nem bánom.Ugyan úgy szeretem őt és senkivel nem létesítek kapcsolatot,mert nem vagyok rá képes.Nem élünk együtt de tudom hogy értékeli tőlem ezt,várok rá mert tudom hogy egyszer újra együtt leszünk.Mikor megismertem is tudtam hogy ilyen,de én akkor is őt szeretem.

Normális ez szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook