Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretek bugyi nélkül, miniszoknyában utazni metrón és arra... fórum

Szeretek bugyi nélkül, miniszoknyában utazni metrón és arra... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7
205. Blondie💋 (válaszként erre: 203. - Tumbo2)
febr. 27. 13:30

Így van,Gordon Ramsay egyik műsorában volt minap.

Skóciában volt a barátaival,onnan tudom én is.😁

204. PöttyösPanka (válaszként erre: 202. - PöttyösPanka)
febr. 9. 14:12

Megtaláltam azt a részt :D

[link]

203. tumbo2 (válaszként erre: 202. - PöttyösPanka)
febr. 9. 13:59
állítólag a skótok sem hordanak semmi a szoknya alatt.mint ahogy előkelő fiúk is 8 éves korukig is rövidgatyában járnak.
202. PöttyösPanka (válaszként erre: 109. - A6e86abb96)
febr. 9. 13:55
Az a jelenet inkább hasonlíthatott a Jóbarátokra, mikor valamelyik szereplőnek (már nem emlékszem melyiknek) egy rövid ideig volt egy pasija, aki nem hordott alsónadrágot, és szerette feltenni a lábát mindenhova. Az erre kapott reakciók jobban jellemzik a helyzetet, mint Sharon Stone jelente (aki pont most nyilatkozta, hogy mennyire megbánta már).
201. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 200. - Csemár)
febr. 6. 10:42
Nekem is. 😢
200. csemár (válaszként erre: 180. - A6e86abb96)
febr. 6. 09:37

Hová lettél?

Hiányzol!

199. Egy lány 789900 (válaszként erre: 197. - Birebora)
febr. 5. 21:11
Egyetértek
febr. 5. 18:07
Ennek a fórumnak legalább annyira nincs itt keresnivalója, mint annak amit most töröltek az "őrült csirkével" kapcsolatban.
197. birebora (válaszként erre: 195. - Smaragdzöld 🐉)
febr. 5. 14:39

Persze nem kell itt semmit véresen komolyan venni. De mikor egy "nő"?! órákig ragozza a hülyeségeket és még polgárpukkasztva, röhögve direkt fokozza is a cunás témát az sokaknál leverte a biztositékot. Egy nő, nem ettől nő. Sőt!

Azért van az a szint ami alá ne menjünk. És aki mégis megteszi mert nem érzi a határokat és nincs benne sem jó érzés, sem intelligencia és tartás az ne csodálkozzon. Egyébként azt hittem, hogy a topic is törölve lett.

196. Hajnali madar (válaszként erre: 195. - Smaragdzöld 🐉)
febr. 5. 13:04

Valóban, igazad van.

Nem olvastam a hozzászólásokat, mert amúgy sem szoktam - már régóta nem - hozzászólni ezekhez a blődli "vallomásokhoz".

Csak ritkán.

Nagyon ritkán.

Mert tisztázzuk, semmi bajom sincs sem a meztelenkedéssel, sem a nyitott, vagy "szabad szerelemmel" kapcsolatos témákkal, de az ilyen agyament "vallomások" ki tudnak akasztani és ilyenkor - néha~néha - elkapja az ujjaimat a pötyögtetés kényszere.

De a véleményemet is itt névvel - még ha az csak nick név is - és arccal vállalom.

Mert ezt én így érzem korrektnek.

Még itt is.

195. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 190. - Hajnali madar)
febr. 5. 12:38

Ezt a vallomást nem kell komolyan venni.

Nem szólt ez sem többről, mint feltűnni akarásról.

Láthatod a kommentek számából, célt is ért vele a kiíró. A tartalom? Szót sem érdemel. Persze nyilván van olyan, akinek tetszik ez is.


Gondolom, nem olvastad a topic "krémjét". Már ami a hozzászólásokat illeti.


Akik ilyen vallomásokat gyártanak sorba, meggyőződésük, hogy ilyen "vicces" témák nélkül unalmas lenne az oldal.

Amiben van némi igazság, hiszen nincs olyan téma, ami már nem ötször-hatszor lerágott csont lenne. Új témát pedig, ami sokakat érdekelne, nincs aki nyisson.


Van egy-két komolyabb topic, de nem mindenkit érdekel az sem. Ami teljesen érthető. Mindannyian mások vagyunk, más érdeklődéssel. Ha adódik is egy "normálisnak" mondható, abba is tuti belepiszkít valaki.

194. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 193. - Panna.33)
febr. 5. 12:34
Gondoltam..-))
193. Panna.33 (válaszként erre: 182. - 5d8fd6c5cb)
febr. 5. 12:30
Minden létezik.
192. tumbo2 (válaszként erre: 188. - Globus)
febr. 5. 12:24
nyáron szoknyás.de mikor jön a hideg nadrágos.
191. tumbo2 (válaszként erre: 189. - 5d8fd6c5cb)
febr. 5. 12:23
nagyon helyes.a nagyanyám kiszekált minket a bundabugyival,hogy megfázunk,ha nem azt hordunk.hát fiatal koromban mást hordtam,mint most,de hát már kifene kíváncsi rá.
febr. 5. 11:17

Véleményem szerint - bár tudom/sejtem - hogy a "vallomásod" csak egy fiatal éretlen felnőtt lázadozó elméjének terméke.

Majdnem azt írtam, hogy nő, de te oly messze vagy egy igazi "NŐ"-től, mint Makó Jeruzsálemtől.

És ezt te magad is tudod, érzed.

Mielőtt tovább folytatnám ezt a gondolati sort, minden kommentár nélkül ide kiteszek egy linket, ami megmutatja, hogy a kezed - érted? a kezed és nem a nemi szerved - hogy néz ki és milyen bakteriális állapotban van/lehet egy tömegközlekedésen történő utazást követően.

Szóval - értelmileg és érzelmileg is - nőlj fel, ne csak testileg!

Hiába érzed úgy, hogy viszket, ilyen kézzel akkor se csillapítsd a viszketésed.


[link]

189. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 186. - Tumbo2)
febr. 5. 10:49

Én se Pitthez nem értek, se a skótokhoz.

A falusi divathoz meg végképp nem.

Én itthon egy szál alsógatyában tengetem a napi életem.

Senkihez se kell alkalmazkodnom, ez nagy előny.

Magamnak meg így is tetszem..-))

188. globus (válaszként erre: 186. - Tumbo2)
febr. 5. 10:45
Nem szereted a nadrágot? Szoknyás vagy?
187. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 185. - Smaragdzöld 🐉)
febr. 5. 10:44
ha van hozzá passzoló partner, akkor egészségükre..-))
186. tumbo2 (válaszként erre: 184. - 5d8fd6c5cb)
febr. 5. 10:41
a pitt nem skót.egyetértek mindenkivel,aki azt mondja,mindenki vegyen föl,amit akar. legföljebb kiröhögik.főleg itt falun.ha egy nő gatyában jár,azt nem.bár én utálom a gatyát,de a hidegben kell.
185. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 182. - 5d8fd6c5cb)
febr. 5. 10:37
Igen. Léteznek. De ők nem férfinak érzik magukat.
184. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 183. - Tumbo2)
febr. 5. 10:36

Gondolom a Bochkor más téma lehetett.

meg nem is a skót divatra gondoltam..-))

183. tumbo2 (válaszként erre: 182. - 5d8fd6c5cb)
febr. 5. 10:26
a bocskor néha hallgatom.állítólag a brad pitt,valahol szoknyában volt.hát ha jólesik neki?
182. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 181. - Panna.33)
febr. 5. 10:06
Léteznek bugyit és miniszoknyát hordó fiúcskák?
181. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 4. 21:27
Fiú vagy leány vagy?😀
febr. 4. 19:19
Szerintem írjunk csak szmájlival. Abba nem tudnak belekötni. :D
179. a6e86abb96 (válaszként erre: 178. - Violet18)
febr. 4. 19:18
Azok a szmájlik. Minden szóért kár. :D
febr. 4. 19:17

Nem értem miért olyan nehéz elfogadni mások gondolatait, nem vagyunk egyformák. Van akinek sok minden nem fér bele, van aki nyitottabb.


Amúgy visszatérve az eredeti témára, bugyi nélkül nem túl higiénikus, de ha csak kimegyünk sétalni az esti nyári órákban miért ne lehetne bugyi nélkül, ki tudja melyik bokorban tud elkapni a kedvesem 🤤🤤😋😋

177. Biciklis_ (válaszként erre: 176. - K-né Zsóka)
febr. 4. 17:20
Lehet metrózik.🤣
176. K-né Zsóka (válaszként erre: 175. - Nancy Ann)
febr. 4. 16:47
Trollkodás szerintem az egész :D Egyébként hol is van a fi. ?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook