Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerencsés balesetek fórum

Szerencsés balesetek (beszélgetős fórum)


1 2
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Libikóka)
febr. 3. 18:56
Menj kapusnak, ha mindent kivédesz!
febr. 3. 18:04
Fuhhh,,,tiszta unalmas vagyok🤭 semmi ilyenem nem volt,,csak ilyen ,,majdnem,,.
29. a6e86abb96 (válaszként erre: 27. - Fincsi5)
febr. 3. 18:04
Valószínű. De ő nagyon beleélte magát hogy fia lesz. De tény, hogy szeretett. Ezt mindenki láthatta, mert ő soha nem rejtette véka alá ha valakit szeretett. Nagyon nyitott volt mindenki felé. De felé is nyitva voltak a kapuk. Jó ember volt. De tudott szigorú is lenni. Bár ebből volt a kevesebb, asszem.
28. tien
febr. 3. 17:56

Mint a macska, akinek kilenc élete van.

Ebből hetet elhasználtam.

Volt ott minden ,zuhanás hídról , autó baleset ..

Most már óvatosabb vagyok (kicsivel)

27. fincsi5 (válaszként erre: 11. - A6e86abb96)
febr. 3. 17:47
😂😍 Lehet akkor is azt tette volna, ha fiú születik. Csak akkor örömében. bocsi. Biztos nagyon szeretett.:))
26. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 16:32
Kb. bölcsis korúan elszaladtam a szomszéd kerítése előtt, aztán becsapódott egy autó oda. Azt hiszem, meghalt a sofőr. Volt több baleset ott, pedig egyszerű kereszteződés.
febr. 3. 16:20
Úgy hogy ez is egy szerencsés baleset volt. :D De az milyen gáz már amikor egy embernek legalabb 5 neve van. Mire fel? :D
24. a6e86abb96 (válaszként erre: 23. - A6e86abb96)
febr. 3. 16:16
Nagyagyám :D Az nagyapus lett volna. Pedig bizisten ma még egy kortyot se :D
23. a6e86abb96 (válaszként erre: 22. - Idl367)
febr. 3. 16:15
Lacika lettem volna. A fater után. Vagy Gazsi a nagyagyám után. De lehet mindkettő. Szerintem így jártam jobban. :D
22. idl367 (válaszként erre: 11. - A6e86abb96)
febr. 3. 16:06
Akkor az eredeti neved Béla? Most már értem miért lettél Bella. 🤣 🤣 🤣
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - A6e86abb96)
febr. 3. 15:56
Indíts egy nosztalgiázó retrós fórumot.
febr. 3. 14:25
Meg jó kis rock kocsmák a városban. Mindig szólt a zene. Éjjel-nappal. :D Komolyan mondom oda adnám az összes fennmaradó évem, ha csak 2 hétre visszamehetnék abba az időbe.
19. a6e86abb96 (válaszként erre: 18. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 14:20
Most a koromra vagy kivi, vagy hogy milyen zene volt akkor a divat? Minden. Beatlestől kezdve a rave-ig. Mondjuk abból hallgattuk a legkevesebbet, szerintem. Jó kis sulis koncertek voltak itt anno nálunk. Bebe nyomta a talpalávalót. :)
18. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 16. - A6e86abb96)
febr. 3. 14:03
Várj, az RCP mikor volt divat? Akkor már hallgatták?
17. srcrss
febr. 3. 14:02
Volt 1-2, talán több.
16. a6e86abb96 (válaszként erre: 15. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 12:51
Jaja. De hát tudod te ezt. ;)
15. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 14. - A6e86abb96)
febr. 3. 12:48
Valahol ez a 90-es évek környékén lehetett, nem?
14. a6e86abb96 (válaszként erre: 13. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 12:45
Nem, én elballagtam. Ő meg még maradt egy évet. Már az utolsó évfolyamba jártam amikor összejöttünk. Nem volt egy nagy szerelem. De szép volt. :) Ő szerettette meg velem a Red Hot Chili zenéjét is. Azelőtt soha nem hallgattam ilyesmit.
13. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 12. - A6e86abb96)
febr. 3. 12:31
Nem lett az apósod?
febr. 3. 12:26
Aztán később annak a dokinak a fiával jöttem össze a gimiben. Micsoda véletlenek vannak. :)
11. a6e86abb96 (válaszként erre: 10. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 12:24
Ezt a mostani energiámat szorozd be kettővel. :D Tényleg mindenhol ott voltam. De anyámék amúgy is fiút vártak. Azt mondták nekik az orvosok az lesz. Csak amikor megszülettem akkor jött a döbbenet. :D Még a nevemet is az egyik dokitól kaptam. Mert annyira nem készültek lány névvel. Apám meg elment oszt jól berúgott. :D
10. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 5. - A6e86abb96)
febr. 3. 12:19
Te most is aktív vagy, nemcsak gyerekként voltál az 😂
9. globus (válaszként erre: 5. - A6e86abb96)
febr. 3. 11:56
Unokaöcsémnek ugyanígy bukva bicajjal leszakadt a felső fogsora az ínnyel együtt. Képzeld el, vissza tudták varrni. Megvannak a fogai, kicsit sárgásabbak, mint a nem sérültek.
febr. 3. 11:44
Csak szerencsés baleseteim voltak, ha nem azok lettek volna most nem írkálnék 🙄
febr. 3. 11:27
a falu határába van egy nagy domb,óvoda dombnak hívtuk mert az óvoda mellett van. tesi órán oda jártunk szánkózni akkor még volt hó... a barátnőm ült hátul,én elől. beleestünk az árokba én egy nagy kőre. az eszméletvesztésen és törött vállon kívül nem lett nagyobb baj. de ha kicsúszunk az útra és pont jön egy kocsi vagy busz háát....
febr. 3. 11:13
a lányomé.átment egy busz mögött,elütötte egy autó.már nem is tudom,hány méterre találták meg.de szerencsére a térd,és nyakficam nélkül komolyabb baja nem lett.
febr. 3. 11:12

Én egyszer a padlásfeljáróról estem le. Jó magasan volt. 4-5 méter körül. 3-4 éves lehettem. A mamámék nyári konyhájában volt a feljáró. A konyha metlakizva volt. Anyam észrevette hogy nem áll jól a helyzetem, aztan leült a feljáró elé, így pont az ölébe estem.

Egyszer meg az árokba estem bele bicajjal. Esett az eső, na mondom én megtanulok egy kézzel bicajozni. Vettem egy esernyőt az egyik kezembe, aztan elindultam. Egyenesen bele a két méter mély árokba. Annyi eszem nem volt hogy eldobjam az ernyőt. :D Az állam szétnyílt, úgy kellett összevarrni. Orrom bedagadt, még a szájam is felszakadt. Szép látvány lehettem. :) Azóta is megvan az államon a seb. Meg még volt egy pár. Mindig aktív gyerek voltam. Úgy kellett lefogni néha. Meg hát tanyahelyen több élménypark van mint városon. :)

febr. 3. 11:05
Volt 4x gipszem, 3x agyrázkódás, de még élek. Lehetett volna rosszabb is. Szaltóztam biciklivel, sítalppal.
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 11:01
Anyu mesélte, hogy 3 évesen kertben belemásztam fejjel egy vízzel félig töltött hordóba. Bátyám nem tudott kivenni, feldöntötte a hordót. Utána sunnyogva ment be, hogy most mi lesz, kidőlt a víz, el fogják kalapálni...😀
febr. 3. 10:42
Fiatal koromban én is újjá születtem. Apukám karambolozott, akkor még nem volt az autóban biztonsági öv, és én a kinyilt ajtón kiestem. A 2 autó között fél méter volt és én közötte. Megúsztam kisebb karcolásokkal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook