Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok... fórum

Szerelmes vagyok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmes vagyok...

1 2 3 4 5 6 7
2012. aug. 22. 11:44

Igaz szerelem?

A feleség megcsalja a férjet,

a férfi megcsalja a feleségét;

közben mindkettőnek születik saját gyermeke a házasságban; titoktan találkozgatnak, bujdosnak évek óta... Mindenki hazudik mindenkinek. Ez a szerelem?

22. Gubóka (válaszként erre: 18. - 67ba0d2361)
2012. aug. 22. 11:40

aki cikket ír kap hideget meleget, ez ezzel jár.


és ezt mindenki a maga vérmérséklete szerint közli, akinek nem fér bele a megcsalás a saját maga értékrendje szerint az nem fogja azt íni, hogy "uristen micsoda gyönyörű megható történet a tiétek aaa"


pff... :D

2012. aug. 22. 11:40

:)

Ez a mondat tetszett a legjobban:

"de elengedett, azt mondta "nem megy".

Csak az övé legyek és senki másé."


Naggyon helyes! Így is kell:P

Szerintem meg pont ez az igazi szerelem.

20. 67ba0d2361 (válaszként erre: 19. - A14deb9047)
2012. aug. 22. 11:22

Ennek szívből örülök! Tényleg!

Akkor viszont nem értem, miért vetted magadra? :D

19. a14deb9047 (válaszként erre: 18. - 67ba0d2361)
2012. aug. 22. 11:19
Az életem rendben. Semmi komplikáció. Nincs mit titkolni-szégyellni-tagadni benne. Nyugodtan alszom, nincs benne hazugság, a lebukástól való félelem.
18. 67ba0d2361 (válaszként erre: 1. - 7777f008d5)
2012. aug. 22. 11:15

Így utólag, szerinted volt értelme kiírnod ezt magadból?

Hiányzott neked az előző jó néhány komment?

Írtad volna inkább egy titkos naplóba, szerintem jobban jártál volna!

Nem hiszem, h erre volt szükséged!

Osztani az észt mindenki tudja, különösen, aki nem volt még hasonló helyzetben!

Igen, az a legkönnyebb!

Kíváncsi lennék, akik itt lealáztak a sárga földig, vajon mind tökéletesen élik az életüket?

Ja, valószínűleg....

2012. aug. 22. 11:04

jesszus-jesszus és jesszus!!


ez szerelem???

ez mazohizmus!!!


egészséges felnőtt embereknél ,ha tényleg izzik az a bizonyos láng ,akkor pár hét után bizony gáz,ha nem jutnak el a célig


becsapjátok önmagatokat:te és ő is


ok,legye

tényleg szerelmes vagy


és akkor mi van?


két gyerekkel,férjjel néha kevés indok a szerelem


ezt úgy hívják,hogy felelősség


rúgd ki a "szeretőd" és válj el ha nem vagy boldog

16. b1e131b6d7 (válaszként erre: 1. - 7777f008d5)
2012. aug. 22. 11:00

Ez nem szerelem.


Ez egy beteges vágyódás valami után, amit nem ismersz, nem kaphatsz meg és mivel nem ismered, tökéletesnek képzeled el. Ez egy negatív, rossz érzés.


A szerelem egy pozitív érzés kéne hogy legyen.


Ha összejönnétek és elkezdenéd megismerni, elég gyorsan összeomolna ez a "szerelem", mert nem valószínű, hogy az általad fejben elképzelt tökéletes képnek a valóságban is megfelelne az ember.


Saját magadat szívatod ezzel az egésszel, tök feleslegesen. Kicsit élni kellett volna a házasság, meg a család előtt, hogy kiismerd magad ezekben a dolgokban.

2012. aug. 22. 10:44
És van egy kedves férj, aki még egy baleset alkalmával sem néz bele a felesége telefonjába!
2012. aug. 22. 10:32

Hát ez érdekes cikk,de komolyan.

Ne légy a szeretője,mert semmi értelme nincs,hát nem véled be?

10 év....10 éve.....Tudod milyen hosszú idő ez? Még mindig nem feküdt le veled...szerinted le fog?? Mit akarsz még?Vagy egyáltalán mire vársz?hmmmm

2012. aug. 22. 10:14

Mi az hogy külön lakás a dokinak?Legalább nem veszi el a levegőt a feleség meg a gyerek...

Ez milyen hozzáállás? Kiábrándító...

2012. aug. 22. 10:07
Én elég kemény nő vagyok...de tudd,hogy megkönnyeztelek...Üdv.:Kriszti
2012. aug. 22. 10:04

Ezt nevezik önsorsrontásnak. Modern - XXI. századi Anna Karenina ??

Nem tudom, kit sajnáljak jobban: a megcsalt férjet, a megcsalt feleséget, a képmutatásba beleszületett gyermekeket :(

10. Franc22 (válaszként erre: 7. - Pera0322)
2012. aug. 22. 09:57

Ugyan ez a kérdés merült fel rögtön bennem is.



A fickónak mindegy ki, csak legyen valaki-szinte ha nincs ló jó a szamár szitu. Ez nem szerelem az ő részéről.


A másik gondolatom. Kit érdekel mások véleménye, ha nem vagy boldog, inkább egyedül, mint olyannal akit nem szeretek.

2012. aug. 22. 09:52

szerintem meg pont ez a szerelem... a pasi részéről már kételkedek, Anna miatt a szerelemben.

Hány évig folytatódott a viszony?

Most találkozgattok még?

2012. aug. 22. 09:50

Úristen, mekkora idióta vagy, már ne haragudj...

Megbocsáss, de azt hiszed, az a lúzer szeret? :D

Ne viccelj...Terhes volt a felesége, meg a szeretője is, ő meg beújította magának a szülésznőt? :DDD

És még ezek után Te találkozgatsz vele?

Hol az önbecsülésed? Mi vagy Te? Azért gondolkozz picit.

Amúgy meg szégyelld mélyen el magad, amiért csak bosszúból szültél gyereket. Ez minősíthetetlen.

Ne haragudj a támadásért, mert nem szoktam, de ez a cikk kiverte a biztosítékot.

Nekem is volt anno egy orvos szeretőm. Nem nőgyógyász volt.

Szívatott sokáig, közben volt mellettem valakije.

A csillagokat lehazudta az égről... Na, meg, hogy én vagyok, aki boldogságot hoz az életébe, meg stb. Na, hagyjál már! :DD

Amint egy hangyafasznyi erőm volt, már tipliztem is a "kapcsolatból".

De egyet megtanultam: Bár mindenre van ellenpélda, de egy orvos nagyon - nagyin ritkán hűséges és megbízható....


Próbálj meg inkább a családoddal lenni, ha már lépni nem mersz, de ezt az ostobaságot fejezd be. Nem csak a férjed felé, hanem a gyerekeid felé is megalázó, amit csinálsz.

2012. aug. 22. 09:44
Számomra az nem derül ki, hogy miért nem akarod elhagyni a férjedet? Félsz?
2012. aug. 22. 09:42

Bocs,de számomra a szerelem nem ezt jelenti.


Mi vagy te maffiózó feleség?

5. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - 7777f008d5)
2012. aug. 22. 09:42
Legyél erős, és zárd le ezt a "szerelmet". Ez a pasi csak azért ilyen fontos ez életedben, mert mindig megállt félúton. Ha befejezné, véget érne a varázsa is. Túl gyáva, te inkább éld az életed, amíg nem lesz késő "élni".
2012. aug. 22. 09:24
Na, ez van olyankor, amikor bolondja leszel valaminek, amit nem kaptál meg, de nagyon kellett volna. Igen, a szexre gondolok. A pasi folyton "leállít" - 10 évig?! Ez szerintem abnormális. Kicsit olyan, mint amikor a csacsinak az orra elé kötik egy boton és egy madzagon a répát: az meg szegény megy utána, és nem tudja, hogy soha nem kaphatja meg.
2012. aug. 22. 09:17

szánalmas ennyit tudok csak mondani.


gyáva vagy és ő is. ennyi


bocs a kemény szavakért, belemenni bosszúból egy gyerek szülésbe? ritka önző vagy.

2012. aug. 22. 09:15
Szomorú egy történet mindenféle szempontból.
2012. aug. 22. 09:08
Életem legnagyobb tragikomédiája, aminek a legszebb emlékének kellene lenni... Egy igazi történet, ami velem történt meg, és zajlik körülöttem éppen most is. Nem ítélhet el érte senki, mert nem lát bele az életembe. 10 éve vagyok szerelmes, hol kicsit beteljesül, hol csak szenvedek és vergődök.

Ugrás a teljes írásra: Szerelmes vagyok...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook