Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok... fórum

Szerelmes vagyok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmes vagyok...

1 2 3 4 5 6 7
53. 34c48a3825 (válaszként erre: 42. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 12:25

Te komolyan nem érted, hogy ezzel a történettel nem az a baj, hogy nem fektetett le még egy nőt is házasemberként?! Tényleg nem érted?


Nagyon rossz lehet neked, hogy ez a mércéd.

52. 34c48a3825 (válaszként erre: 47. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 12:23

Azért, mert sokkal könnyebb és kényelmesebb válogatott nőcskéket ágyba döntögetni, mint korrektül, becsületesen, erkölcsösen, a következményeket felnőtt ember módjára felvállalni és elválni, majd a naaaaagy szerelemet elvenni.


Igaz, akkor nem lehetne még a legyet is röptében :S


Megértést mutatni? Valaki iránt, aki orvosként rámozdul egy halott gyereket megszült asszonyra? Valaki iránt, aki egyszerre ejti teherbe nejét, a szeretőjét és még közben más nőt is hülyít?


Megértést?!

2012. aug. 22. 12:21
lányok vigyázzatok ha csúnyát írtok, jönnek majd h savanyú a szőlő mert nekünk ilyen délceg doktor úr nem jutott !! :DDD
2012. aug. 22. 12:20
És akkor még a megcsalásról nem is beszéltünk. Cikkíróban a válás, mint lehetőség, normális élet kialakítása fel sem merült?
49. aa84065182 (válaszként erre: 27. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 12:19

O.o He?

Akkor szerelmes egy férfi, ha _nem_ akar együtt lenni a szerelmével? Holott ha számtalan nem is, de számos alkalom adódott volna rá az évek során? Ha ez igaz, akkor vagy én vagyok debil, vagy a világ fordult ki a sarkaiból. "Azért olyan puha, hogy ne fájjon", haha.


Basszzus, ez nem egy romantikus lovagregény, ahol a férfinek és a nőnek is KIZÁRÓLAG nagy érzelmei vannak! A való életben bizony vágyai is vannak az embernek. Ha néhány hétig, néhány hónapig - vérmérséklettől függően - nem bújnak ágyba, lelkük rajta. Majd bepótolják. Nade 10 évig?!?!?!!? Elmondom: én ennyi ideig azzal nem fekszem le, akivel NEM AKAROK.

48. -Mimi-
2012. aug. 22. 12:19
Amúgy milyen szerető az olyan, aki csak húzza az ember agyát 10 éve és ezalatt az idő alatt még megd..nia se sikerült rendesen?! :-DDD
47. c54afe793c (válaszként erre: 37. - 34c48a3825)
2012. aug. 22. 12:19

Miért kell mindig gyávának tekinteni a pasikat? Szerintem nem tudunk elég információt róluk, ahhoz, hogy a személyiségükről, jellemükről komoly véleményt formáljunk:/

De kétség kívül könnyebb ezt tenni, mint cseppnyi megértést mutatni.

46. csgybzs (válaszként erre: 42. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 12:18

A sok negatív hozzászólás szerintem annak szól, hogy durvának tartjuk, hogy szerelem címszó alatt ilyen kusza, értelmetlen, emberi érzelmeket, kapcsolatokat tönkretevő történet fut.

Gyerekek ilyen embereknek? Minek? Velük ki foglalkozik? Szülni muszájból, bosszúból, ebből-abból, mindenki mindenkivel, milyen emberek az ilyenek? Milyen értéket, továbbadható erkölcsi példamutatást, kiegyensúlyozott érzelmi életet lehet várni egy ilyen szülőtől. Mit kapnak az ilyen "családban" élő gyerekek?

Semmit. És az ilyen "szülőket" nem nézem semmibe.

45. Kukacc (válaszként erre: 35. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 12:18

Mivel én írtam a férfira, hogy lúzer, ezért magamra veszem a bejegyzésed egy részét.

És válaszolok is.


Ha ez tök jó, meg minden, akkor miért van az, hogy a kedves nőgyógyász az állítólag szerelme mellett a krumplit is megkettyintené, ha nem gurulna arrébb???


" Inkább lemond a szerelmével való szeretkezésről, ha tudja, hogy a párjával muszáj lefeküdnie. " - aha, ez szép és jó lenne, ha nem keresne egy 3.személyt, akivel kufircolhat, miközben a levegőt elszívó családja és az "igaz szerelme" között ingázik... Ne nevettess már ezzel a felfogással :DDDD Ez neked romantikus????


Nem vagyok sem tökös, sem nőmacsó, tökös nőmacsó meg végképp nem :) Egyszerűen 2 lábbal a földön járok és reálisan meg tudom ítélni a helyzetet, amit mondjuk Te nem teszel. Mert elfelejted a 3. személyt. Elfelejted, hogy a doki úgy hajtott rá, hogy a nő előtte 1-2nappal szült meg egy halott babát. Hogy elvileg össze volt törve, lelkileg a padlón volt. Hogy egy köcsög a doki, mert miközben terhes volt a felesége és a szeretője is, közben összeszűrte a levet Annával is...

Akkor ebben mi a romantikus?????

44. Gubóka (válaszként erre: 42. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 12:18

nekem inkább az jön le h a sok kiégett háziasszony igazolja magát a történettel, hiszen ugye manapság már senki sem házasodik szerelemből..mert az milyen már?


na miylen érzés ha valaki ok nélkül vagdalkozik?


ezzel a hozzászólásoddal nagyot árultál el magadról.


én is mint többen azt irtuk h az egész GÁZ alapjaiban gáz az egész úgy ahogy van a megcsalás miatt.


és sztem senki azért nem írt arról h mi lenne ha... mert jelenleg nem ez a helyzet nem ez a téma nem arról szól a cikk.


de ezt te jól kiforgattad önigazolásnak...:)

2012. aug. 22. 12:18

Szerintem ez az egész inkább tragikus. Egy gyenge akaratú nő, aki nem tud ellent mondani a családi elvárásoknak, majd a férje elvárásának, sodródik a körülményekkel, kapaszkodna a benne felbukkanó pici érzelembe és azt tuningolja már 10 éve, és ezalatt végig boldogtalan.

És közben világra hoz 2 gyereket, nem saját, belső késztetésből, és továbbra is csak ámítja magát.

Én sajnálom, és kívámom neki, hogy nyíljon fel a szeme, legyen felnőtt, és hozza meg a saját felelős döntéseit.

42. c54afe793c (válaszként erre: 33. - 34c48a3825)
2012. aug. 22. 12:14

:) Nem írta senki, hogy nem akar együtt lenni vele.

Szerintem akar, csak nem bír, mert szereti azt a nőt!


A szeretőt és a feleségét nem szereti, de megszokta őket és kész, mit ragozzam?

Amúgy meg a cikk írót is lehetne támadni, mert ő is szexelt a férjével miközben azt érezte hogy a dokiba szerelmes:/ Na ő mivel jobb?


Vagy az is lehet, hogy egész máshogy reagálnátok le, ha a doki szeretkezett volna a cikk írójával is, mert hát az olyan férfias tulajdonság.

Na ez a fajta elvárásféleség a kiábrándító:/


Persze az is lehet, hogy azért ennyire rosszindulatú a legtöbb hozzászóló, mert múltbéli saját élményeiket vetítik ebbe a sztoriba és annak töketlen férfi szereplőjébe. Lehet a hozzászólók közt is bőven van olyan, aki járt már úgy, hogy nagyon akart egy pasit, de az az istenért se volt hajlandó lefeküdni vele:P Úúú az tök szar lehet igaz? :DDD

2012. aug. 22. 12:12
O tempora, o mores..!
40. -Mimi-
2012. aug. 22. 12:11

Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja...

Nálam leginkább az verte ki a biztosítékot, hogy gyereket akar szülni a szeretőnek is!!! Remek, az első gyermek "elvárásból" fogant, a második bosszúból, a harmadik meg a szeretőnek...

2012. aug. 22. 12:10
Azta.... lámpát kapcsoljatok már legalább...
38. Gubóka (válaszként erre: 35. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 12:10

egy szóval nem mondtam h szerelem az ha valaki házas és szeretőt tart


de megkérdezném neked mi ebben az imádnivaló? a hazudozás? a beteges részek is az?


igazából én azon vagyok ledöbbenve, h mennyien elfogadjátok ezt, és ráadásul még éltetitek a dolgot is, h ez az igaz szerelem.


az első mondatoddal meg nem értek egyet, vagy csak az én ismerettségi körömben divat szerelemből házasodni.


de én azt gondolom, aki érdekből házasodik vagy nem szerelemből z meg is érdemli amit kap a sorstól.


mindketten nem véletlenül tartják horgon a másikat, a nőnek ez kiút a hétköznapokból, a férfinek meg vastartalék


ebbe semmi imádnivaló nincs, semmi szép, semmi szerelem


szted az imádnivaló mikor valaki bosszúból szül egy gyereket?


és az egész képet kell nézni, nem csak a neked tetsző részeket. és ha az egészet nézed elfogulatlanul akkor látod h velejéig rohadt az egész

37. 34c48a3825 (válaszként erre: 35. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 12:07

Tessék? Az illetőnek "muszáj lefeküdnie" a nem szerelemből házasodott feleségével, miközben állítólag szerelmes?


Az emberek többsége nem szerelemből házasodik?


Egy férj, aki hazudik mindenkinek maga körül, de elválni nem mer és a nagy szerelmével élni, mert különben...? Mi történik? Lelövik a kutyáját? Ne nevettess! Ez szánalmas, mint mind minden hazug képmutató.

36. Kukacc (válaszként erre: 34. - 34c48a3825)
2012. aug. 22. 12:06

És gyönyörű befejezés.


Itt a pont :)

35. c54afe793c (válaszként erre: 28. - Gubóka)
2012. aug. 22. 12:03

Ugyan már:/ Az emberek legnagyobb része nem szerelemből házasodik, és nem szerelemből él nemi életet.

A két embernek külön élete van, családjuk, gondjuk, bajuk és közben találkoztak. A lelkek találkozása volt ez. Mindketten tudtak egymás életéről, tudták, hogy kötelesek helyt állni a régi életükben és nem olyan nehéz ám lezárni azt egy szerelemért sem.

És pont a beteljesedés nélküliség a bizonyítéka az igazi szerelmüknek.

Szerintem ha egy nő vagy férfi párját megcsalja, de azt állítja hogy szerelmes a szeretőjébe, de közben a párjával is nagyokat élvezkedik, akkor valóban lehet szerelmes? Nem. Inkább lemond a szerelmével való szeretkezésről, ha tudja, hogy a párjával muszáj lefeküdnie.

Én így látom, de persze lehet nem így van, de így akarom látni, mert így igazságos, és érzelmes.

Mindketten tök aranyosak lehetnek:) Hát nem imádnivalók?

Jaj igen, rájuk támadt a sok tökös nőmacsó, hogy mekkora gyávák, meg szánalmasak, a pasi meg töketlen lúzer:/ Ugyan már.

És nem is giccses:P Tök jó.

Sokkal szimpatikusabb mintha arról írna, hogy szeretőt tart és néha a férjével, néha a szeretővel szeretkezik:/ Fuj. Mi abban a szerelem? Semmi.

2012. aug. 22. 11:58

Ez a hímnemű véglény pedig... nincsenek rá szavak.


Akinek egy ilyen ízé kell, az meg is érdemli.

33. 34c48a3825 (válaszként erre: 26. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 11:57

Tökéletes szerelem? Eeeeeeez?!?

Amikor a tökéletesen szerelmes férfi megkettyinti, aki él s mozog, de a naaaaagy szerelmével nem akar együtt lenni.


Aki szerelmes, az nem szexel fűvel-fával.


Mennyi megvezethető nő és mennyi nyomorult pasi van, szerencsétlenek!

2012. aug. 22. 11:55

őszinten, ha tényleg ez igy megtörtént akkor a doki enyhén pszihó..


rámozdulni egy ilyen szituban valakire...érdekes h emelett mindenki elsiklik.. milyen ember tesz ilyet?


milyen ember bérel lakást azzal a címszóval h elszívja a levegőt előle a saját gyermeke??


és még sorolhatnám.. és ebbe képesek vagytok nagy romantikus történetet beleképzelni


gennyes az egész

31. a14deb9047 (válaszként erre: 25. - Gubóka)
2012. aug. 22. 11:53
Arra már reagálni se merek. A vége talán az lesz majd, hogy szül neki - tőle egy gyermeket. És megy a titok tovább.
30. 7636c30290 (válaszként erre: 27. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 11:53
Tudom én,értem,csak ez a 10 év hihetetlen! :O
29. 67ba0d2361 (válaszként erre: 27. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 11:52
Ennyi! :)
28. Gubóka (válaszként erre: 27. - C54afe793c)
2012. aug. 22. 11:52

JEZUSOM :DDDDDDD


ezt hogy lehet ennyire beleképzelni?


persze 10 éven át csak epekedik puszta szerelemből... ott volt neki a nővérke akivel elszórakozott, meg ki tudja más.


könyörgöm ez nem egy lányregény vagy egy giccses romantikus film...

27. c54afe793c (válaszként erre: 24. - 7636c30290)
2012. aug. 22. 11:50
Azért nem volt befejezés,mert nagyon szerelmes a pasi, és nem csak a nő testébe, mert akkor biztos megdugta volna, ahogy a szeretőjét és a feleségét is szokta!
2012. aug. 22. 11:47

Hülyeséget írnak itt többen is. nem értenek hozzá és kész:)

Tökéletes szerelem. Csak a felelősség belerondít. Ha a pasi csak farkakényeztetőnek akart volna, akkor nem áll meg úgy felizgulva. Jöhet bármi, biztos meglett volna egy vagy több kósza kufirc.

Ez egy komoly érzelmi viszony ami a véletlennek köszönhető, lelkek összetalálkozása, de az élet túl bonyolult néha ahhoz, hogy a szerelem beteljesedve élhessen.

Na és? Ha szeretője volt a pasinak, akkor már nem is eshet szerelembe? Jaj már... olyanok vagytok:S

Ha valakibe igazán szerelmes egy férfi, az nem viseli el, hogy mással is kefél a szerelme. Szóval inkább ő nem szerelmeskedik vele. Lehet ezt a női agy fel se tudja fogni. Szóval nem értetek ehhez:P


Imádtam olvasni ezt a kis leírást, cikknek nem nevezném, de örülök hogy megosztottad:)

25. Gubóka (válaszként erre: 23. - A14deb9047)
2012. aug. 22. 11:46

nagyon érdekes fogalmai vannak az embereknek a szerelemről :D


szerintem a szerelem az amikor mindkét fél boldog, és együtt boldogok egymásért.


lehet túl konzervatív vagyok h nekem a bosszuból szült gyerek nem fér bele,


azt már nem is minősítem h milyen férfi az aki nőgyógyász és a halott gyermekét megszülő anyára rástartol... BETEG.

24. 7636c30290 (válaszként erre: 1. - 7777f008d5)
2012. aug. 22. 11:45

Hosszú volt,de elolvastam! :)

Ez igaz volna? :O Van ilyen ?

Nekem olyan hihetetlen hogy ennyiszer elkezdtétek és soha nem volt befejezés! :O

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook