Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépséges nővér árnyékában fórum

Szépséges nővér árnyékában (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
7. Channa* (válaszként erre: 4. - Tumbo2)
jan. 27. 10:44

Pontosan!

Ha valamiben nem vagyunk elég jók, akkor mást kell csinálnunk, amiben viszont igen;)


Igen, bár nem vagyok szép, de elmondhatom simán, hogy sokkal jobb így az életem, mint sok olyannak, akik nálam sokkal szebbek;)

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Channa*)
jan. 27. 10:44

Néha az én barátom is úgy néz a nővéremre, hogy leginkább felpofoznám.

Én nem vagyok ronda. Átlagosan helyes, barna lány.

Nővérem barátja egy nagyon jómódú család sarja.

Régen nem érdekelt ennyire, a nővérem szépsége. De már utálom, hogy mindenhol ő a téma, akkor például, amikor engem ünnepelnének.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
jan. 27. 10:41
Nekem is van diplomám.
4. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Channa*)
jan. 27. 10:39
nem én írtam,pedig nálunk is hasonló volt a felállás.a húgom volt a falu szépe,én meg hát a szürke kisegér.de ilyen az élet,ahonnét elvesz,máshol visszaad.mindenesetre a gyerekeink,hát mindenért kárpótolnak.bár nem hiszem,hogy kárpótolni kellett volna valamiért is.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 10:34

Miben segíthetünk? Leküzdeni az irigységet?

Valószínűleg tényleg szebb, fogadd el.

Diplomát meg te is szerezhetsz. Gondolom.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 10:32

Jaj már!

Ne csináld ezt!


Én meg mindig azt hallgattam, hogy én csúnya vagyok, bezzeg a húgod!

És még azt is mondták rám, hogy én fura vagyok, beképzelt, stb.


Biztos érdekelt engem is valamennyire, mert emlékszem rá, de igazán nem foglalkoztam ezzel. Éltem az életemet és kész.


És, hogy kinek jobb pasi a párja? Ezt annyira máshogy látja mindenki. Miért is számít ez? Ha te azt gondolod, hogy a te barátod egy átlagos fiú, bezzeg az övé tökéletes, akkor nálad valami gond van! Neked úgy kellene látnod, hogy a tied a legjobb pasi a világon és nem máshoz méregetni.


Lehet, hogy a férjem se jóképű mindenki szerint, de ez sem szokott zavarni. Nekem ő a tökéletes, minden szempont.

Hogy milyen volt a húgomé? Én, pl. még úgy is nehezen álltam vele szóba, hogy úm. családtag. Mindig éreztem valamit, hogy nem stimmel vele. És hát ki is derül, mert agresszív volt, emellett elhagyta a húgomat, miután megszületett a második gyerekük.

Itt már egyáltalán nem számított, hogy jóképű vagy okos e. Igaz, egyik sem volt szerintem;)


Na, csak azt akarom mondani ezzel a sok dumával, hogy ne érdekeljen, hogy ki és mit mond. Éld úgy életedet, ahogy neked jó. Ne érezd senkinél rosszabbnak magad és természetesen a barátodat se.


Az élet nem erről szól!

jan. 27. 10:20

Gyerekkorban még hasonlítottunk egymásra, mindkettőnknek vöröses-szőkés haja volt, utána az én barnába, az övé rézvörösbe fordult. Én átlagos, helyes barna lány lettem, ő vörös hajú szépség.

Sokáig nem volt bajom ezzel, de már kezd idegesíteni, hogy mindenki, családok, barát, de mindenki őt ajnározza a szépsége miatt, én meg maximum annyit kapok, hogy helyes vagy. Természetesen párkapcsolatok terén is ugyanez van, az én barátom átlagos fiú, az övé a tökéletes. Nagyon idegesít. Gyerekkorunkban még nevetett ő is a bókokon, de ma már megtette a sok ajnározás a hatását, beképzelt lett nagyon.

Bárhol megjelenik, ő a téma. Plusz még nem is buta lány, diplomát is szerzett, ha nem is egy erős szakon.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook