Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépséges nővér árnyékában fórum

Szépséges nővér árnyékában (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
jan. 27. 12:38
De te büszke voltál magadra? Megünnepeltétek a pároddal? Ki a tökömet érdekel hogy a nagynéni kiposztolta-e a közösségi médiára? Ne kívülről meg a facebooktól várd már a megerősítést.... Oké hogy ömlik ránk a tökéletesség, de gondolom legbelül te is tudod, hogy valaminek az értékét nem a lájkok határozzák meg? Akkor is büszke lehetsz magadra, meg jól érezheted magad, ha nincs kiposztolva és nem lájkolják.
66. L’Engel (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 12:34

A tökéletesség mindig is ömleni fog, mindig lesz olyan, akinek látszólag jobb az élete, vagy szebb, sikeresebb. Ettől még a saját életedben lehetsz boldog, abból hozd ki a legtöbbet, amid van. Ha boldog vagy a pároddal, mit számít, hogy mások szemében tökéletesnek tűntök-e?

Hidd el, én tapasztalatból beszélek. Én sem vagyok egy kimondottan szép nő (pedig természetes vöröses és kék szemű vagyok), de megpróbáltam megbarátkozni azzal, amim van. Amióta kezdtem megtalálni magamat, a szebb nőket sem tartom gonosz szörnyetegnek, még ha néha rosszul is esik utána a tükörbe nézni.

Ezt csupa jó szívvel írom neked, de elsőként a te lelkedet kell begyógyítani.

jan. 27. 12:33
Amikor a nővéremnek volt a diplomaosztója, azt kiposztolta nagynéni, hogy a szépséges és okos R. diplomaosztója. Rólam nem született ilyen poszt.
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Hottie)
jan. 27. 12:31
5.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - A6e86abb96)
jan. 27. 12:30

Dehogy.

Már levezettem, hogy ez egy folyamat és a nővérem kezdett el folyamatosan változni és elszállni magától.

Gyerekkori képeinken egy formák vagyunk, de tinikorunktól már ő számít a nagy szépségnek.

jan. 27. 12:23
Mióta megszülettél ezen rágódsz? :D Pszichológus, de gyorsan :D
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - L’Engel)
jan. 27. 12:22

Nem, mert mindenhonnan a tökéletesség ömlik ránk.

Anya is mondta, hogy az ő fiatalsága könnyebb volt.

60. hottie (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 12:21
Hány éve volt a szalagavatód?
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - L’Engel)
jan. 27. 12:20

Köszönöm a jó kívánságot!


Lehet, hogy jobb lesz.

Szalagavatón szépen felöltözve sem volt olyan hatásom, mint nővéremnek a sima ruhájában. Ez van.

58. L’Engel (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 12:17
De mi a baj az átlagossal? Egy “átlagos” ember nem lehet boldog? Nem szereted a párodat azért, aki?
57. L’Engel (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 12:13

Értem. Ehhez sok sikert kívánok, ha úgy alakul, hogy költöztök.

Viszont, ahogy már mások is írták, a nővéreddel, de inkább a magaddal való ellenérzésedet nem biztos, hogy ez fogja megoldani.

jan. 27. 12:12

17 éves korom óta a barátom.

Nővérem hangoztatja mindig, hogy a pasijának milyen családja van. Gazdag. Engem nem érdekelne, ő kérkedik velük, meg a leendő apósa pozíciójával. Kezd beépülni a személyiségébe a sok tömjénezés.

Mi olyan átlagosak vagyunk. Párom szülei is átlagosak.

Igen, le akarok szakadni, pont azért.

Pár éve kiment ösztöndíjjal 2 hónapra és nagyon jó volt itthon addig, lenyugodtak a kedélyek.

jan. 27. 12:10

Mi harman vagyunk lánytestvérek. Bár én se panaszkodhatok, de szerintem a legkisebb húgom a legszebb közülünk. Sose irigyeltem érte, sőt kifejezetten büszke vagyok rá. Ráadásul nagyon fotogén, olyan képeket lehet csinálni róla, h csak na.

Ha a barátod a nővéred után csorgatja a nyálát, akkor ott gond van.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - L’Engel)
jan. 27. 12:08

Egészségügyi diplomám van, páromnak műszaki.

Mindketten jól megélnénk.

jan. 27. 12:07

Egy osztállyal? Mi ez valami kutyakiállítás? :D Az a bajod, hogy TE magad folyamatosan ezzel foglalkozol. Szakadj le a nővéredről. Nem tetszik ahogy viselkedik? Lógj vele kevesebbet. Nyisd ki a szád, állj ki magadért. Kitakart a képen? Mondd hogy csináljatok újat. Beszólogat? Szólj vissza, vagy pakolj össze és menj haza. Felnőtt ember vagy...


Amúgy meg palid helyében sem lennék, ahogy írsz róla...... 🙄 Ha a nővéred tényleg objektíven szebb, azzal nem fogsz tudni mit csinálni, csak elfogadni azt, hogy te meg olyan vagy, amilyen. Ha meg a szépség mellé elviselhetetlenül viselkedik, az ellen is tudsz tenni.

52. hottie (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 12:06

Külföldön mi lenne más? A csomagod, ami benned van oda is viszed.

Azt gondolod, hogy ha a családtól, a nővéredtől fizikai távolságra kerülsz megoldódnak az önértékelési gondjaid?

51. L’Engel (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 12:05
Amiatt, hogy távol kerülj a nővéredtől? Vagy elsőként a megélhetés, fejlődés vezérelne?
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - L’Engel)
jan. 27. 12:04

Nem nagyon.

Arra gondoltam, jó lenne kimenni külföldre.

Páromnak és nekem is jól hasznosítható diplománk van.

49. hottie (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 12:02

Ezt most gondold át újra, és újra…

A tökéletes az kicsoda? Neked ki az? Ki határozza meg neked azt, hogy ki a tökéletes?

48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - 996b40d6f5)
jan. 27. 11:59

A tökéletes pasiknak nem én kellek, hanem a nővérem-félék.

Ha úgy néznék ki, mint ő, nekem is az ő párja tetszene.

Nagyon helyes fiú, mondjuk, lehetne pár centivel magasabb.

47. hottie (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:58

Első lépés, hogy külsőleg “szépítesz” magadon, ami neked jól esik, ami örömöt okoz, mert ez csak egy kis lépes, a fontosabb, hogy esetleg egy pszichológust is keresel fel, ő segít(het) helyrebillenteni az önértékelésed.

Nem az a legfontosabb, hogy külsőleg szebbé kell válnod, (ezért használtam idézőjelet amikor azt írtam, hogy szépítesz magadon), hanem az, hogy tud elfogadni és megszeretni önmagad.

Az, hogy a többiek mit mondanak, az az ő véleményük, nem a te megélésed önmagadról.

Tudom, hogy sokkal könnyebb ezt leírni, mint ide eljutni, de hidd el így működik. ☺️

46. 996b40d6f5 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:58
Sajnálom, hogy így érzel.
45. 996b40d6f5 (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:57
Feltalálták a hajfestéket. 😉 Én is festem.
44. L’Engel (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:56

Neked valójában nem az fáj, hogy a nővéredet elismerik, hanem az, hogy téged nem. Nem igaz?

Máshonnan nem kapsz megerősítést?

43. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:52
Nem tetszik, amit a barátodról írtál. Miért átlagos? Miért nem tökéletes a szemedben? Ebben is a többiek véleménye a mérvadó?
jan. 27. 11:50
Nővérem sem magas, átlagosan magas csak, ez nagy szívfájdalma, mert próbálkozott modellként, de nem nagyon jött be neki, mivel modellnek alacsony. Pár kisebb megbízása volt.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - 996b40d6f5)
jan. 27. 11:48
Talán még jobban fáj, amikor a nagynéni ajnározza a nővéremet, mintha idegen férfi.
jan. 27. 11:47

Bátyám barátnője is csinos, de nem az a különös szépség, mint nővér, vele pl jobban kijövök. Van még két unokanővér, ők is szépek, de ők sem annyira, mint nővérem.

Annyira odáig van mindenki a vörös hajával.

Nekem olyan semmilyen barna.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Hottie)
jan. 27. 11:46
Pl mire gondolsz? Milyen változás?
38. 996b40d6f5 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:40
Kit érdekelnek a nők? Nem a férfiaknak akarsz tetszeni?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook