Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépséges nővér árnyékában fórum

Szépséges nővér árnyékában (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
37. tumbo2 (válaszként erre: 35. - Csemár)
jan. 27. 11:40
köszi szépen,már otthon van,javul a beszéde is.
36. hottie (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:38
Nagyobb változásokra, külső segítségre lenne szükséged, csakis magad miatt, mert így egyre jobban megkeseredsz.
35. csemár (válaszként erre: 26. - Tumbo2)
jan. 27. 11:37

...Aztán az lett a "vége", ugye, hogy odalett az önbizalmad... No, ez a baj, de erre a szüleid, úgy látszik, nem gondoltak.


Jobban van már a húgod?

34. tumbo2 (válaszként erre: 26. - Tumbo2)
jan. 27. 11:34
a húgom még mindig mondja,hogy a lábamra nem híztam semmit,ugyanolyan vékony.kit érdekel,leér a földig.
jan. 27. 11:34
Nehéz helyzet, főleg,hogy mások is hangoztatják, milyen szépséges.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Tumbo2)
jan. 27. 11:33
Egyszer mondott pozitívat a barátomra, hogy szép magas. Az ő barátjának talán egyetlen "szépséghibája", hogy nem túl magas.
31. tumbo2 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:31
én is csodálkoztam,hogy a munkatársnőm irigyli a hajamat.pedig vékony szálú volt,de állítólag,mikor hímzett pántot viseltem?
30. 996b40d6f5 (válaszként erre: 23. - Jooeva)
jan. 27. 11:31
Ez igaz.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - 996b40d6f5)
jan. 27. 11:27
Az nem is zavarna annyira, ha egy idegen tenné az ajnározást, de már a családban is ez megy és ez zavaró.
jan. 27. 11:25

Megteszem szépség terén, amit lehet. De nem vagyok varázsló és vannak adottságok.

Pl én elég pici is vagyok és vastag a lábam. Nem kövér, egyszerűen genetikailag ilyen.

Szalagavatón pl: nekem menyasszonyi ruha, szépen csinált haj, smink, rajta egy viszonylag egyszerű sötétkék ruha és így is ő volt a szebb.

27. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:23
Ajnározzák... Én le💩nám. Engem nem zavar, ha valaki szebb nálam, vagy szebbnek képzeli magát. 😉 Hozd ki magadból a maximumot, és járd a saját utad! Nem kell versengeni. Annyira gyerekes...
26. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Csemár)
jan. 27. 11:22
hát nálunk nem ilyen volt.a saját szüleim kigúnyoltak,hogy olyan a lábam,mint a piszkafa.mikor harisnyát húztam,csak röhögtek rajtam.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Jooeva)
jan. 27. 11:19

Itt azért a szülőknek, nagyszülőknek is szerepe van abban, hogy ez normális keretek közöt maradjon és ne sérüljön senki.


Anyám nővére, nagynéni felköszönti nővéremet: Isten éltessen, gyönyörűség, szépség, Te csoda, egyszerűen tökéletes vagy stb.

Én ilyeneket nem kapok.

Az is zavar, hogy a nők is mind a nővéremet ajnározzák.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Liliom10)
jan. 27. 11:18

A nővéred nem igazi jó testvér, beképzeltnek tűnik, túl sokat dicsérték.


Igen. Gyerekkorunkban még igazi védelmező nővérke volt. Szerettem.

Mostanra már más lett.

Például ünnepeljünk a szülinapomat egy étteremben, legyen közös fotó, erre mit csinál? Belógatja a fejét a képbe, direkt elém. Egy felnőtt nő!

Nem tudok szebb lenni. Adok magamra, helyes vagyok.

De. Neki természetes vörös haja van, hatalmas kék szemei és fehér bőre, ami épp a kellő mértékbe szeplős ahhoz, hogy szép legyen, de nem zavaró. Sőt!

A párja mondhatom egy osztállyal feljebb vannak, mint mi.

Ő olyan, hogy elsőre kedves, aranyos, de finoman ő is tud szurkálni ám.

Nem haragszom a barátomra, hogy úgy néz a nővéremre. Ő egy olyan nő, akire úgy néznek a férfiak.

23. jooeva
jan. 27. 11:17

Tesók között mindig van rivalizálás, ha fiúk, ha lányok, ha fiú-lány.

Itt azért a szülőknek, nagyszülőknek is szerepe van abban, hogy ez normális keretek közöt maradjon és ne sérüljön senki.

22. csemár (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:12

Sose tudtam megérteni az ilyesmit. (Nekem nincs testvérem.)

Ismerek viszont egy családot, ahol két lány van, az idősebb a szebbik, a fiatalabb viszont nemcsak irigye ezért, de eszméletlen módon kompenzál: zsarnoka lett a családjának, akaratos, mindig kitalál valamit, hogy ő legyen a központban. Meg ilyenek...

21. liliom10 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:12

Miben jobb a nővéred barátja ?

Milyen fantasztikus jó tulajdonságai vannak ? Nekem sosem kellett volna olyan férfi, aki bármiben bármilyen jó, ha úgy néz rám, mint a nővéredre a barátja ! Engem szeressen, és azt érezzem mindig !

A nővéred nem igazi jó testvér, beképzeltnek tűnik, túl sokat dícsérték.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Channa*)
jan. 27. 11:07
Már a nővérem személyiségébe is beleférkőzik az állandó ajnározás hatása. Egyre flegmább, kioktatóbb, egyre inkább tudatosítja mindenkiben, hogy ők az álompár. Legutóbbi face-re kitett fotó: a király és a királynő.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Liliom10)
jan. 27. 11:05

Azt hiszem nem vita, hogy nővérem párja jobb, mint az enyém.

Nekem olyan pasira nem is lenne esélyem, ezt nővérem is kifejezte sokkal finomabban persze.

Normális, rendes családja van. A fiú nővére sem egy szépség, de neki könnyebb, mert neki nincs lánytesója.

18. globus (válaszként erre: 15. - Channa*)
jan. 27. 11:02

Mi családunkban egyedül vagyok. 4 férfi és jómagam. Semmi versengés.

Gyerekkoromban fiútestvéremet jobban pátyolgatták, de ő beteges volt, ezt a hátrányt máig nem tudta ledolgozni, most is kedvencünk.

17. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:01
Fantasztikus. Nekem nincs. De nem is kell.
16. liliom10 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 10:59

Pont ez az, ami nem számít, vagyis, hogy ki szebb, és kinek a barátja jön gazdagabb családból !

Már most észrevetted, hogyan néz a nővéredre a barátja, tehát nem valószínű, hogy szerelmes, vagy legalább szereti. Lehet, hogy tetszik neki, hogy villoghat a szép barátnőjével mások előtt. Lehet, hogy jól elkényeztették otthon, talán csak anyagilag, de lehet, hogy minden szempontból. A nővéred mit mond a barátja családjáról ?( Ha ismeri őket.)

Nekem is lánytestvérem van, sosem irígykedtem rá, pedig mindig karcsúbbnak, csinosabbnak tartottam magamnál. Sokszor dícsértem érte. Mindkettőnknek lett családja, gyerekei.

Talán az önbizalmad kevés ?

15. Channa* (válaszként erre: 11. - Tumbo2)
jan. 27. 10:57

Engem ez sosem zavart. Én is varrtam a húgomnak is mindenkinek, de nem tudott zavarni, hogy valaki csinosabb nálam az általam varrt ruhában.


Simán kijelenthetem, hogy a családban én vagyok a legrondább nő. A férjem viszont azt mondja, hogy a családomban egy nő szebb nálam (nem a húgom!).

A fontos, hogy ő így látja, és az, hogy más milyennek lát, egy kicsit sem tud meghatni. Nem zavar, nem irigykedek rá, stb.

14. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 10:56

Mi ezen nem tudunk segíteni, ezen csak te tudsz. Dolgozz egy kicsit magadon! Ez nem csak üres frázis a részemről…

A nővérem mindig szebb volt nálam, gyerekkoromban többször megkaptam ezt.

Először bántott, de aztán már nem, szerencsés vagyok, hogy nem vagyok irigy. Bár szerintem nem csak ez kellett hozzá…

A nővérem hálisten piszok jófej volt mindig, biztos, hogy ez is segített.

Szóval, dolgozz magadon, akár külsődön is változtass, beszélj a családoddal, nővéreddel, barátoddal, de inkább hiszek a lelki/mentális fejlődésben!👍

13. tumbo2 (válaszként erre: 12. - Globus)
jan. 27. 10:54
már régen megbékültünk. mindegyikünk a másik gyerekét úgy szereti,mint a sajátját.
12. globus
jan. 27. 10:52

H-val kezdődik a nicked? Mert akkor volt már.

Testvéreddel nem érdemes ellenségeskedni. Úgy tartja a mondás, hogy "a szépség múlandó, irigység viszont csontig hatol'.

11. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Channa*)
jan. 27. 10:51
nem is tudod milyen érzés,egyszerre utálod ,és szereted.mikor varrtam neki egy kötényruhát,már nem tudom miért fölhívták a színpadra.és mindenki mondta,milyen szép.most meg két öregasszony vagyunk.
10. jooeva (válaszként erre: 7. - Channa*)
jan. 27. 10:47

No meg ez a fenenagy "tökéletesség" sokszor csak egy szép álarc...boldogtalanság, bizonytalanság van mögötte.

Én szeretem a kis szürke, sokszor tökéletlen életemet, mert boldog!

9. Lady Lavender (válaszként erre: 3. - Andi6020)
jan. 27. 10:45
Este 9-kor találkozunk a sarkon, és leöntjük savval :P
jan. 27. 10:45

Az, hogy kevesebbnek érzed magad a reakciók miatt, bármilyen szituban előfordulhat.

Baráti társaságban, munkahelyen... mindig van szebb, okosabb, hangosabb, csinosabb...

Saját hozzáállásodon kell változtatni, vannak értékeid, azokat építsd. Magadnak felelj meg. Másoknak, mindenkinek úgy sem lehet.

Te is helyes, diplomás, normális párkapcsolattal rendelkező lány van, pont elég.

Pasik is mindig a dögös szókéket nézegetik, aztán elvesznek egy helyes barnát.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook