Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szent Imre Kórházban 2010-ben születendő babák fórum

Szent Imre Kórházban 2010-ben születendő babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
38. dyra
2010. márc. 16. 18:46

Nem lesz választott orvosom,csak ha nagyon muszáj.

(császár,farfekvés)

Most sem magánba járok csak az sztk.-ba.

Szóval ügyeletes,viszont szülésznőt azt választok.

2010. márc. 16. 18:42

Ha nem titok hagy kérdezzem meg, kinél fogsz szülni??

Magánhoz jársz most??

36. dyra
2010. márc. 16. 18:41

Ultrahang képet sehol sem adnak,sajnos.A MÁV kórházban sajnos még ennyit sem tudnak foglalkozni az emberrel mint itt. Itt legalább normális eszközökkel dolgoznak.

Nekem nagyon szimpi az egész.(eddíg)

35. dyra
2010. márc. 16. 18:37
Tutál=Totál
34. dyra (válaszként erre: 33. - 80e79356ac)
2010. márc. 16. 18:37

Szia!

Egész normális volt a pasi.Az asszisztense kedvesebb volt.Először csak egy pici baba szívhang nézővel próbálta hallgatni a baba szívét de nem hallottunk semmit.Tutál kibuktam!

Végül megnézte a rendes uh-val és ott minden rendben volt.Ő kb 20 hetesnek tippelt.

Az én számolásom szerint 19+2.Tehát kb. augusztus 10 a várható szülés időpontja.

33. 80e79356ac (válaszként erre: 32. - Dyra)
2010. márc. 16. 12:55
Szia, én is ma voltam reggel 10 kor, az én dokimnál, itt az esztk-ba ultrahangra előre be kell jelentkezni 1-2 héttel, de majd a doki megmondja. nagyon kicsi? mekkora volt? ha nem fejleődne rendesen akkor modaniuk kéne, nem mindegyik gyereknek kell 4 kilósnak lenni :) amugy szerintem akkor 4D-re menjél el, itt a rendelőben 2 percet nézik, nekem a 18. hetin adtak róla képet, de most a 30. hetin még azt sem.... nem nagyon foglalkoznak az emberrel.
32. dyra
2010. márc. 16. 10:53

Sziasztok!

Ma megyek először a dokihoz,az SZTK-ba.

Kíváncsi vagyok nagyon már a dokira.

Remélem rátudom venni még egy ultrahangra.

A 17. héten csináltak egy genetikai uh-t amikór azt mondták nagyon kicsi a baba.

Ezért szeretnék még egyet csináltatni.

Majd írok mi volt.

31. fildus (válaszként erre: 25. - Dyra)
2010. márc. 14. 08:48

Ő egy pasas, egy nem túl bőbeszédű és távol keleti, japán vagy kínai beütéssel, de évtizedek óta él Magyarországon.


Nekem Ő csinálta a 12. és a 29. heti kötelező uh-mat.

30. 80e79356ac (válaszként erre: 29. - Dyra)
2010. márc. 13. 07:17
Május 15. re vagyok kiirva, kislány lesz, ma kezdtem a 31. hetet :)
29. dyra (válaszként erre: 27. - 80e79356ac)
2010. márc. 12. 19:35

Igen, szerintem is valami külhoni fickó/vagy nő?/:-)

Majd beszámolok róla.Remélem értem majd,hogy mit mond:-)

Te mikorra vagy ki írva?

Kisfiú v. kislány?

28. 80e79356ac (válaszként erre: 26. - Vick81)
2010. márc. 12. 18:48
Szia, sajnos nekem első baba, nem ismerem a dokikat, de a másik szent imrés fórumon olyan anyukák vannak akik már szültek... hány hetes vagy most?
27. 80e79356ac (válaszként erre: 25. - Dyra)
2010. márc. 12. 18:44
Szia, én is az Eszt-ba járok, én a Zsigmond Tamás dokihoz, eddig máshoz jártál? nem ismerem azt a dokit de álltalában a külföldiek rendesek, a neve alapján talán indiai? lehet.
26. Vick81
2010. márc. 12. 17:43

Sziasztok!


a Szent imrében szeretnék szülni, tudnátok olyan dokit ajánlani, aki vállal császár után term szülést?

25. dyra
2010. márc. 12. 17:40

Sziasztok!

Én is csatlakozom.Augusztusban fogok szülni.

Kedden megyek a 11.kerületi SZTKba. Dr Prijedi Josidhoz.(???)

Ügyeletesnél fogok szülni de szülésznőt választok.

Minden rendben van velünk csak azt nem tudjuk hányadik héten járunk mert az értékeim elég alacsonyak.Elvileg a 18+4.

Az értékeink:BPD:42mm, THQ:40mm,FL:25mm

2010. febr. 24. 08:23

Sziasztok!


Éppen tegnap voltam bent a Szent Imrében szülőszoba látogatáson :)

Hát nekem ez nagyon pozitív. . . Remélem, két és fél hónap múlva is az lesz :)

Emese megmutogatta nekünk, hogy mi micsoda, hova miért mikor kell/lehet menni, kitért mindenre, szóval nagyon jó volt. A másik, hogy annyira kellemes - kórházhoz képest - megnyugtató, és egyátalán nem barátságtalan hely. Persze nem láttam azokat a szobákat, ahova utána a babával megyünk, de a "vajúdó" meg az alternatív szoba, és a másik 3 szülőszoba is tetszett. Az egész olyan, mint egy kis lakás - kis túlzással - értem ezalatt azt, h nem hodály nagy helységek vannak, hanem belátható, normális-kis méretűek. Én nagy terekben hajlamos vagyok "elveszni" lélekben :)

Kényelmetlenül érzem magam, szóval ez is jó volt.

Az egyágyas szobán (bármilyen nagy kiadás is) én is elgondolkoztam azért, mert milyen jó lenne, ha bejöhetne apa is majd hozzánk. . . de most itt olvasom a másik fórumon, h van azért elnézett kivétel, amikor apa bemehetett pelenkázni :)

2010. febr. 23. 12:46

A mi bábánk Bottyán Emese lesz. :)

Pont ma megyünk hozzá majd a szülőszobát megnézni.

Nagyon-nagyon szimpatikus, kedves nő, és én nagy bizalommal vagyok irányába :)

2010. febr. 23. 12:44

Sziasztok! Szia Orsi!


most láttam csak, h van itt ez a fórum, az jó, mert igaz, olvasom (és néha írok is) a másik "szentimrés" fórumot, de nem igazán tudok bekapcsolódni.

Igaz, kaptam már sok jó gondolatot onnét!


Május 11-re vagyok "kiírva", és kisfiút hordok a szívem alatt :o)

Szép napokat mindenkinek!

21. 80e79356ac (válaszként erre: 19. - Egyremegy)
2010. febr. 12. 16:29
mármindt a terhesség alatt kérdezed? nekem van ami bevált de nem mindegyik komolyabb bajnál inkább csak kiegészítőnek jó.
20. 80e79356ac (válaszként erre: 18. - Crying26)
2010. febr. 12. 16:27
Szia, előre is gratulálok már csak napjaid vannak akkor hátra, problémamentes volt a terhességed? milyen szülésre készülsz? ismerem a dokid, én nála születtem 22 éve, :) szóval nem pályakezdő az biztos :) én azért nem járok hozzá, mert nekem kicsit drága, külön kérnek pénzt az uh-ért :( még csak 26 hetes vagyok, szülésznőm még nincs de 2 telefonszámom is van majd a 30. hét körül választunk.
2010. febr. 12. 16:26

Sziasztok,


ti hogy álltok a homeopátiás szerekkel?

2010. febr. 12. 15:16
Sziasztok!Én 38 hetes terhes vagyok,Majnár Zsuzsi lesz a szülésznöm és Fülöp Tamás a dokim.A dokihoz járok magánrendelésre is,nagyon kedves,emberséges,és érti a dolgát.
17. 80e79356ac (válaszként erre: 16. - Orsy27)
2010. jan. 24. 14:40
Szia, ismerős a neve, még nekem sincs szülésznőm, szóval lehet akkor én is felkeresem majd :)
16. Orsy27 (válaszként erre: 14. - Egyremegy)
2010. jan. 24. 07:04

Szia!

Én most szültem január elején a Szent Imrében, a szülésznőm Kecskemétiné Vera volt. Már 2 barátnőm szült előttem nála, ők ajánlották, s én legközelebb sem fogok mást választani! Vera nagyon kedves, emberséges, ugyanakkor határozott és profi, én maximálisan meg voltam vele elégedve! A szülést követően is bejött hozzám, beszéltünk telefonon is, sőt, amióta itthon vagyok is hívtam már fel kérdésemmel, és nagyon rendes volt. Tiszta szívből ajánlom! :)

15. 80e79356ac (válaszként erre: 14. - Egyremegy)
2010. jan. 20. 21:37
Szia, sajnos a szülésznőket nem ismerem, de van már egy másik szent imrés fórum, ahol a régebben szültek fórumoznak, ott van egy táblázat, és abba ki tudod keresni, hogy kinek volt a szülésznője, , én májusban fogok szülni te mikor?
2010. jan. 20. 14:41

Sziasztok!


Én is a Szt. Imrében fogok szülni. Szülésznőt keresünk, ezért szeretnék Újvári Boriról érdeklődni.

Mennyire jártas gátvédelemben, homeopátiában, mennyi a tarifája...


Köszönöm, ha tudtok válaszolni.

2010. jan. 12. 21:35
Karácsony óta nem nagyon hallani az influenzáról szerintem december végére lement a nagy járvány, vitamint szedek meg eszem a banánt, narancsot szóval nagy bajom nem lehet. :)
12. nrit (válaszként erre: 10. - 80e79356ac)
2010. jan. 12. 21:08
:) Remélhetőleg már lement ez a hisztéria... Más országokban nem is volt belőle ekkora ügy. Akkor tényleg tudsz magatokra vigyázni, meg biztosan beveted a népi megelőzési módokat... :) Eredetileg én is csak így terveztem, de úgy rám ijesztettek. Na mindegy, most már legalább nem kell dilemmáznom.
2010. jan. 12. 20:35
De szerintem jól tetted hogy beoltattad magad én is oltattam volna ha járnék közösségbe de én max a sarki közértbe megyek le 10 percre, buszozni sem szoktam.
10. 80e79356ac (válaszként erre: 8. - Nrit)
2010. jan. 12. 20:29
Érdekes mi meg fiút akartunk de nekem meg a 10. hét körül volt egy megérzésem hogy lány lesz és az is lett. Nekem aztmondta a dokim hogy a 20. hét után oltathatom magam, de én itthon vagyok egész nap, levelezőn tanulok még , szóval nem tudom hogy van e már értelme...
9. nrit
2010. jan. 12. 20:21

Hagy kérdezzelek meg, hogy Te/Ti hogy álltok a H1N1 oltással? Tudom, már mindenkinek agyára megy a téma, de én még mindig aggódom kicsit, mert eredetileg nem voltam beoltva, és a járvány miatt el is akartuk halasztani kicsit a baba kérdést, de még mielőtt ezt kitaláltam volna, egyszer együtt voltunk (először, amikor lehetett a vetélés után), és hát sikeres volt... :) Viszont a dokim rögtön le is szúrt, h eleve hogy-hogy nem vagyok beoltva?? Így aztán az év utolsó napján megkaptam... nem lett semmi bajom. Remélem, a picinek sem...

Te be lettél oltva?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook