Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szent Imre kórház - Dr. Josvay János - fülplasztika fórum

Szent Imre kórház - Dr. Josvay János - fülplasztika (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. szept. 18. 10:10

Nincs. Legalábbis tavaly májusban mikor voltam nála a műtét előtt konzultáción akkor a végén kérdeztem, hogy mivel tartozom. Azt mondta,hogy semmivel,mert van fizetése ami fedezi ezt.

Még van normális ember,aki nem a hálapénzre hajt!

21. hencsa
2009. szept. 18. 10:01

Sziasztok!

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy a Jósvay Doktor Úrnál van-e konzultációs díj?

1 hónap múlva megyek hozzá és elfelejtettem megkérdezni!

Előre is köszi!

20. smilee (válaszként erre: 14. - Mezei páciens)
2009. szept. 17. 19:26

sziasztok

nekem mellkisebbítésem volt nála és csak az egyiket csinálta ő másikat regőczi. ez mindig így van legalábbis mellnél hogy ketten csinálják hogy ne kelljen 3 órát altatni, így fele annyi idő. szemhéjnál nem tudom hogy van de ezek szerint te ébren voltál.

19. 9242a6388c (válaszként erre: 18. - C066a749d7)
2009. márc. 24. 13:10
köszi!
2009. márc. 24. 13:09
úgy tudom, hogy 6
2009. márc. 24. 12:25
Hány éves kortól lehet fülplasztikát csináltatni?
16. mezei páciens (válaszként erre: 15. - C066a749d7)
2009. márc. 24. 12:15
mindenkinek uzenem h egy ilyen mutetnel, (szemhej) korai 1 het utan velemenyt mondani, legalabb 1 honap de inkabb 2. Most 2 hetes a heg de mar alig latszik. Nem tudom h tortent a mutet de valoszinuleg jo lesz. Majd 1 honap utan teszek fel kepet.
2009. márc. 15. 11:20

amikor engem műtött akkor is többen voltak bent és volt h nem a Jósvay kért egy-egy dolgot hanem más, de biztos ő műtött. Én úgy tudom, hogy ahhoz h tanuló műtsön ahhoz alá kell írni valami beleegyező nyilatkozatot, hogy azt vállalod.

Írjál majd , hogy hogy sikerült és hogy a Jósvay mit mondott!

Remélem minden rendben lesz.

14. mezei páciens (válaszként erre: 9. - C066a749d7)
2009. márc. 15. 10:48

Nekem a múlt héten műtötte a szemhéjamat, illetve az a gyanúm, hogy csak az egyiket. Ketten voltak ugyanis, ő meg egy fiatal tanuló orvos aki még azt se tudta hogy mit kell kérdezni a műtét előtt. A jobb szememmel kezdtek és mivel a szemem csukva volt csak a hangokból tudtam következtetni, hogy azt valószínűleg ő csinálta. A balnál viszont arra lehetett következtetni, abból amit mondtak, (pl a fiatal mondta, hogy kérem a fogót, hogy nem a Jósvay csinálja. Pedig ha valahol fontos, hogy egy kéz csinálja az a szemhéj. Még nem szedték ki a varratot de a jobb szemem olyan mintha profi csinálta volna,

-nem vérzett egyáltalán utána,

-nem húzódik,nem fáj,

-nyitása, csukása könnyű,

-kisebb a lila folt alatta.

A balnál pedig mindez megvan, mintha kezdő csinálta volna.

Szóval a Jósvay biztos jó csak biztos ő csinálja a műtétet.

üdv

13. Ewey
2009. jan. 4. 20:17
sziasztok! lenne egy nagyon fontos kérdésem!meg szeretném csináltatni a füleimet de már nagyon és kéne hozzá egy kis segítség, mert nem tudom, hogy induljak neki, mert csak úgy tudnám megcsináltatni, ha állja a Tb.kihez kell ezzel menni és melyik kórházba? kell elötte pszichológusi papír vagy valami?
12. Andi68 (válaszként erre: 11. - C066a749d7)
2008. dec. 14. 00:35
Ha felemásak a cickók (asszimmetria) akkor állja a tb!
2008. szept. 18. 15:14

Szevasz szevasz30 :)

Ne vedd kézpénznek,de én vhol azt olvastam hha orvosilag látható h szülés után ereszkedett meg a mell akkor egy részét fizeti a tb illetve hha egészségügyi dolgokat befolyásol. De nem tudok ebbe beleszólni pontosan,mert nem érint a mellplasztika téma. Nekem a fülemnél azt mondta h január óta nem fizet erre a tb semmit.

2008. szept. 18. 10:21

Sziasztok,

nekem Dr. Josvay csinalta a hasamat es most a szememet. En is meg vagyok vele elegedve, bar a szememnel a varratot még csak jövö heten kedden veszi ki.

A mellemet is meg akarom csinaltatni.

A többi mütetet sajat eröböl finansziroztam.

A mellmütetnel a tb milyen esetben jarul hozza es milyen nertekben

Tud valaki tanacsot adni?

Köszi elöre is!

Szilvi

2008. aug. 7. 21:23
akiket ő mütött mindenki elégedett a munkájával?
2008. jún. 20. 20:14
tettem föl képeket,amin látszik Jósvay dr munkája. :)
2008. jún. 12. 16:44
nos...túl vagyok! Jósvay JÁnos mütött a Szent Imre kórházban 2008.06.10-én. Most még eléggé fáj de biztos jobb lesz és ha meglátom az eredményt remélem kárpótolni fog! :)
2008. máj. 26. 14:27

Nem lesz gond, biztos vagyok benne. Majd szorítok...

Egyébként a jobb fülemet plasztikázta Dr. Sikos Géza még 1992-ben. Nem altattak, az injekción kívül semmit nem éreztem. Pár napig kellemetlen, de ki lehet bírni.

Sok sikert!

Üdv,

5. c066a749d7 (válaszként erre: 4. - Szancsu)
2008. máj. 23. 15:44
na ez jó hir. engem 10-én műt. Már nagyon várom csak eléggé izgulok....
2008. máj. 22. 15:23

Szia sikizita!


Nekem J.J. tavaly csinálta a melleimet, 2 hónapja pedig egy kinövést az orromon. Én nagyok meg vagyok vele elégedve, szerintem nagyon profi a pasi. Bármilyen műtétet akarok a jövőben, biztos hozzá megyek.

üdv,

2008. máj. 18. 21:14
szia, köszi a választ. ez is vmi h azt tudom jól dolgozik.:)
2. szakosildi (válaszként erre: 1. - C066a749d7)
2008. máj. 18. 17:26
helló,az én tesóm és az unokatesóm melleit ő plasztikázta már jó pár éve,és gyönyörű mind a kettő.én erről tudok infót adni neked,én most készülök hozzá,de sajnos a tb ezt már nem támogatja úgy mint régen,100% osan.szia
2008. máj. 5. 16:29
Fülplasztikára készülök. Tud vki vmit Josvay Jánosról? Esetleg van akit már ő mütött? Mik a tapasztalatok? Vagy tud esetleg vki ajánlani más helyet haol végeznek fülplasztikát tb-re?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook