Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szent Imre kórház - Dr. Josvay János - fülplasztika fórum

Szent Imre kórház - Dr. Josvay János - fülplasztika (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. ápr. 26. 13:23
Rendben! Akkor megpróbálok valami pirítóst lenyomni a torkomon,már ha tudok! Én is tuti izgulni fogok! :)És amikor levették a turbánt,akkor fájt? Na és a varratszedés is fájdalmas, kellemetlen érzés? Körömvirág krémem van itthon, akkor azzal kenegetem én is! :)Te adtál a dokinak külön "hálapénzt"?
2012. ápr. 26. 13:17

jah és a fülbevalók számával szerintem egyenes arányban nőtt a hajgumik, hajráfok,pántok, csattok száma is :D



A turbán utáni időszakra vettél már éjszakára pántot?

A Jósvay nekem azt mondta, hogy gumis teniszezőpántot vegyek. Na nekem az olyan szoros volt (lehet, hogy nagy a fejem??? :)), hogy azt hittem megőrülök, nem tudtam elviselni. Az én megmentőm a tépőzáras kozmetikai pánt volt. Többen mondták, hogy ez tuti le fog esni, ki fog nyílni de nem volt semmi gond, minden reggel ugyanúgy a fejemen volt

50. 5751a2a59f (válaszként erre: 49. - Gizmo82)
2012. ápr. 26. 13:14

Nekem nem volt semmi színelváltozás a fejemen, a füleim voltak picit pirosak meg hátul betadinos volt, de amugy semmi más nem virított a fejemen/nyakamon.

A varratszedés után én elájultam, mert egész nap nem ettem előtte semmit, annyira izgultam. Még ott a kórházba összecsuklottam :D Szóval te egyél majd előtte ;)

Nekem június 17-én szették ki a varratokat és július közepén mentünk nyaralni, az akkori fényképeken mindenhol össze van fogva a hajam. Nem emlékszem, hogy pontosan mikortól fogtam össze.

Baba testápolóval és körömvirágkrémmel felváltva kenegettem a füleimet mármint a sebeket az elég jól leszárította a sebeket, ugyhogy elég gyorsan lepotyogtak.

A varrat helye? az sem látszik, hogy hol volt varrat, hátulról is megnézettem már többekkel, de snkei nem lett se varrat se vágás nyomo, ugyhogy nyomtalanul eltűnt. Ami nekem megmaradt, hátrányként hogy elég gyorsan elzsibbadnak a füleim, ha rajtuk fekszek meg néha fáj ha ráfekszek, de ez se mindig, van, hogy fel sem tűnik, hogy a fülemen fekszek :D. De inkább ez a kis kellemetlenség, minthogy elálljon :D

49. Gizmo82 (válaszként erre: 48. - 5751a2a59f)
2012. ápr. 26. 13:01
Már én is várom nagyon azt a napot, hogy végre összefogott hajjal mehessek ki az utcára. A turbán levétel után mire számítsak szerinted? Lila-kék színben fog pompázni? A varrat helye nagyon érzékeny lesz? Mennyi idő múlva fogom tudni tényleg copfba hordani a hajam?
48. 5751a2a59f (válaszként erre: 47. - Gizmo82)
2012. ápr. 26. 12:54

Jah hát nekem is csak picike bedugós fülbevaló volt bent, mert féltem, hogy összenő a lyuk :D

Nagyon jó a fülinap, legalább van egy ok amiért muszáj fülbevalót venni :D

Valóban megváltozik majd az élet a turbánlevétel után, aki még nem esett át ezen és akinek nem állnak el a fülei azok nem hiszik el általában ezt nekem, pedig így van. Nem is tudom elmondnai milyen szuper érzés volt először összefogott hajjal kimenni az utcára :D Másnak pedig ez tök átlagos dolog.

47. Gizmo82 (válaszként erre: 46. - 5751a2a59f)
2012. ápr. 26. 12:46
Én nem is hordtam fülbevalót, mert nem akartam felhívni a figyelmet a füleimre. :) Szépen leengedtem rájuk a hajam és elbújtattam őket. :)Ez a szülinapos dolog jó ötlet! :) Lehet én is bevezetem,mert ezzel a műtéttel, azért az életem nagyban megváltozik,újjá születek!Nem leszek már ugyanaz a gátlásokkal,önbizalomhiánnyal küszködő nő, aki voltam.... :)
46. 5751a2a59f (válaszként erre: 45. - Gizmo82)
2012. ápr. 26. 12:38
Én is rögtön vettem "nekik" fülbevalót, és minden "szülinapjukra" is kapnak egy szépet. Meg egyébként is a fülbevalókészletem igencsak megsokszorozodott mióta szépek a füleim. Előtte nem érdekeltek a fülbevalók, mert úgyse látszódtak, bezzeg azóta ;)
45. Gizmo82 (válaszként erre: 44. - 5751a2a59f)
2012. ápr. 26. 12:36
Akkor már csak ezt a napot kell átvészelnem apróbb fájdalmakkal!:) Tényleg igaz az a mondás, hogy a szépségért meg kell szenvedni! :) Amint meggyógyulnak a füleim, azonnal megyek és megajándékozom a füleimet (az esküvő alkalmából) egy csodaszép fülbevalóval.:)Mert megérdemlik! :)
2012. ápr. 26. 12:26

Az tuti, felőlem a füleimet is fényképezheti majd :D

Nekem is kedden volt a műtét és azt hiszem pénte volt az első nap, hogy egyáltalán nem vettem már be fájdalomcsillapítót. Kitartás

43. Gizmo82 (válaszként erre: 42. - 5751a2a59f)
2012. ápr. 26. 12:19
Mi akkor nyáron az esküvőnkön boldogan fogunk pózolni a fotósnak! :)Ma egyébként már tényleg kevésbé fájnak a fülecskéim és már nem kellett hajnalba sem fájdalomcsillapítóért rohannom.Holnapra remélem minden fájdalom megszűnik és közben gyógyulgatnak a turbán alatt! :)
2012. ápr. 25. 20:43
Jósvay kezei között biztosan szép új fülecskéid születtek. Nekünk is idén nyáron lesz az esküvőnk, és 4 éve azért műttettem meg, hogy ha majd egyszer elsz az esküvőm akkor ne kelljen a füleim miatt görcsölni, gondolom aznap lesz így is elég más "bajom" amin izgulhatok :D
41. Gizmo82 (válaszként erre: 40. - 5751a2a59f)
2012. ápr. 25. 19:58
Szia Pipi07!Köszönöm ma már jobban vagyok! :) Bár az éjszaka két részletben aludtam. :)Kénytelen voltam hajnalba bevenni még egy fájdalomcsillapítót, de remélem ez természetes. :)De már nagyon várom a végeredményt!Remélem szép fülecskéket fogok látni az esküvői fotókon.:)
40. 5751a2a59f (válaszként erre: 38. - Gizmo82)
2012. ápr. 25. 18:01

Hogy vagy? Én első éjszaka alig aludtam valamit, aztán szerencsére napról napra jobb lett a dolog.

Kitartás ;)

39. 5751a2a59f (válaszként erre: 38. - Gizmo82)
2012. ápr. 25. 18:01
Nekem lassan 4 évesek lesznek a füleim, Jósvay kezei közt szépültek meg a füleim. Azóta is ugyanúgy állnak és szuperek :) Ajánlom Mindenkinek Jósvayt
2012. ápr. 25. 12:50
Sziasztok! Tegnap végzett rajtam fülkorrekciót Jósvay Doktor Úr a Szent Imre Kórházban! Én is e-mailben kértem időpontot és a következő héten már mentem is a konzultációra. Rá 3hétre pedig meg is műtött. Nagyon rendes doki,a műtét menetét már a konzultáción elmagyarázza! Szerdán veszik le a turbánt a fülemről! Nagyon boldog vagyok,hogy túl vagyok a műtéten! :)
37. vaci
2011. márc. 11. 09:31
Sziasztok! Engem is Dr.Jósvay Főórvos úr műtött mellfelvarrással és már 3 hetes elmúltam .Nagyon megvagyok elégedve az eredménnyel!!!Ajánlom mindenkinek .Igaz nem a szavak embere , de szakmailag nagyon ott van!! Csajok ne féljetek a szépítészeti műtétektől nála tuti jó kézben lesztek!!Mindenkinek sok sikert kívánok !!!Üdv.
2010. szept. 29. 11:14

én a szent imre kórház honlapján keresztül levélben/mailben kértem időpontot, nem a dokit hívtam.

130ezer volt a két fülem, konzin adta a csekket, hogy ezt kell befizetni és a befizetett csekkel menjek majd a műtétre. Konzi végén megkérdeztem h mivel tartozok, azt mondta, hogy a konzi és a varratszedés ára benne van a 130ban, szóval nem adtam pluszban neki semmit.

2010. szept. 28. 08:39

Sziasztok ! Engem is érdekelne a doktor úr, mármint olyan értelemben, hogy időpontot szeretnék hozzá kérni, de még sosem jártam nála. TB által finanszírozott műtetem lenne(nem ecsetelném).

Azt olvastam, nem vár el semmi anyagit. Valóban így van ? Én örülnék neki. Csak hogy nem furcsa-e, hogy első alkalommal csak úgy "üres" kézzel állítok be hozzá ?

34. Tündó (válaszként erre: 33. - Idrill)
2010. aug. 17. 22:26
Szia Idrill, milyen műtéted lesz?
33. Idrill
2010. aug. 13. 08:55

Sziasztok!


Azokat kérdezem, akik már átestek a műtéten: a műtét után (vagy előtt) adtatok-e a doktor úrnak pénzt, és ha igen, milyen összeget? Engem néhány hét múlva fog műteni és az OEP finanszírozza a beavatkozást. Nem tudom, mennyit szoktak adni ilyenkor az orvosnak "hálapénz" címén, járatlan vagyok ezekben a dolgokban és teljesen tanácstalan. Valaki segítsen!

Köszi!

2010. júl. 29. 11:10

Sziasztok,



Jósvay doki fog műteni de nem láttam még munkáját .Megtennétek ha van tapasztalatok és képetek mellműtétéről megosztjátok.Már para van rajtam.

Köszi

2010. ápr. 28. 19:05

hello.

van még vki itt?

most megyek konzultációra a Jósvayhoz.

Jól döntöttem?

Tök korrekt árat adott ajánlatban :)

30. smilee (válaszként erre: 28. - Anyabab)
2009. szept. 30. 09:21
felhívod a kórházat (1718-as mellék) megmondod hogy időpontot szeretnél konzultációra jósvay dokihoz, és adnak egyet:)
29. smilee
2009. szept. 30. 09:18

szia

én úgy tudom hogy ha min. 30%-os az eltérés a tb akkor támogatja. ha elmész a dokihoz rögtön megmondja hogy mehet e vagy sem.

2009. szept. 28. 15:46

Sziasztok!


Még lenne pár kérdésem, bocs, és köszönöm előre is. :-).


Szóval, hogyan kell időpontot kérni? Konrkétan Josvay doktort kell keresni és vele megbeszélni? Vagy a nőgyógyászatot?


Eléggé el vagyok szánva has-ügyben. :-) Nem lóg, csak ráncos, és mivel egyre fogyok, egyre ráncosabb. A striák nem zavarnak.

2009. szept. 24. 20:21
nem kell papír,és nekem 3 hét volt a várakozási idő.
26. smilee (válaszként erre: 25. - Anyabab)
2009. szept. 24. 17:37
nincs hosszabb mint magánklinikán. szerintem semmilyen papír nem kell hozzá
2009. szept. 24. 15:52

Sziasztok!


Én is gondoltam hasplasztikára - 2db 4 kg feletti gyerek -, néztem plasztikai sebészt aki kb. 450e csinálná meg.


Ahhoz, hogy kórházban végezzék el ezt a műtét mi kell? Kell valami papírt beszerezni hozzá? Hosszú várólista van?


Köszi.

24. smilee (válaszként erre: 21. - Hencsa)
2009. szept. 18. 14:30
most sincs:)
23. hencsa
2009. szept. 18. 14:08

Köszönöm Sikizita a választ!

Tényleg kevés ilyen ember van!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook