Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemzug töltés hyaluronsavval fórum

Szemzug töltés hyaluronsavval (beszélgetős fórum)


3. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Averina)
2023. márc. 9. 06:55
Mit ertesz az alatt hogy fogazatod miatt muszáj?
2. Averina (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 00:23
Szemzugban nincs tapasztalatom, de szájzugban már több mint 10 éve használok töltést, sajnos a fogazatom miatt muszáj. Szerintem a hurkát mindig lehet érezni, kitapintani, látni max, néhány napig. Bár vannak anyagok amik erősebbek és jobban "hurkásítanak" pl Teosial (vmi ilyesmi a neve), bár gondolom az orvos ezt tudja, és szemzugba másfajtát használnak. Ha túl hurkás, akkor az első napokban még lehet egy kicsit kimasszírozni. Nekem egyébként 1 évig elég szokott lenni, bár végén már nem olyan szép.
2023. márc. 8. 12:53
Sziasztok,tapasztalatokat várok. Rontott,illetve sikeres szem alatti karika töltéssel kapcsolatban. Segítsünk egymásnak. Nekem sajna hurkás lett,mert felületesen lett betölve az anyag. Kioldástól ódzkodok, állítólag utána egy jó darabig nem lehet tölteni. Ha valaki tud szuper megoldást és persze orvost,ne tartsátok magyarokban! Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook