Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


6668. csometa
2012. júl. 11. 17:36

Sziasztok!

Holnap megyek varratszedésre.

Az egyik szemem alatt egy kis gödör, a másik alatt egy hatalmas gilinyó, ami kemény, és sötétebb a színe.

Normális ez?

Sokat tanultam tőletek és ha nem olvastam volna a fórumot már kész lennék idegileg.

Gilinyó(nekem majdnem babszem) mikor tünik el?

Mit csináljak vele, jegeljem?

Na mindegy holnap már végre leszedik a tapaszt és kiszedik a varratokat, ez már nagy könnyebbség. Sajnos csak a telefonomon vannak képek és még béna vagyok hozzá, hogy feltegyem. Meg fogom tenni, mert nekem már nagyon lógott és táskás volt. A Ti képeitek nagyon szépek mégha az előttét is nézem. Szerintem beindult nálam ez a szépülési mánia, mert kíváncsi lettem a dermarollerre és a tetkóra, pedig már nagymama vagyok. Ez lehet azért is, mert a férjem egy 20 évvel fiatalabb csajért hagyott el.

Na most ömmlött belőlem minden.

Arra még kíváncsi vagyok, hogy Tántikának hogyan szúrták el a szemhéjplasztikát.

Kérlek Tántika, ha nem gond írd meg priviben, hogy át tudjam élni (amennyire lehet) és tudjak neked szurkolni.

Puszi mindenkinek!+

6667. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6665. - Cynthia90)
2012. júl. 11. 08:04
Szia, a szemhéjplasztika mindenképpen fiatalít , nyitottabbá, üdébbé teszi a tekintetet. A szemhéj bőrének ráncosságán nem segít. A szemöldökemelés akkor kell, ha a homlok bőre van megereszkedve, és emiatt a szemhéjplasztika nem ad teljes eredményt.
6666. vajdai (válaszként erre: 6665. - Cynthia90)
2012. júl. 11. 07:58

ma megyek rá utána már lesz tapasztalat.

még itt senki nem csináltatta.

Én is ingább angol forrást találtam.

6665. Cynthia90
2012. júl. 10. 22:28

Sziasztok!


A szemhéjplasztika csak fiatalít és azoknak való, akik már ráncosodnak? Mert én igazából... élénkebb tekintetet szeretnék, szemöldök- és homlokemelést. Lehet, hogy rossz helyen járok :D

Valakinek tapasztalata ezügyben? Köszii

6664. vajdai (válaszként erre: 6662. - Syssykes)
2012. júl. 10. 12:10

ja és még ami fontos próbálj félig ülve aludni ,mert attól is gyógyul.

Gondolom ez a meleg is hátráltatta a gyógyulásod. Ilyenkor az egészséges szervezet is vissza tartja a vizet.

Dobjál fel sorozatot a szemdrő ,főleg egy előtti érdekelne.

Amit meg még tanácsolok a két mérges ráncod töltesd fel ,mert sokkal lágyabb lesz az arcvonásod ,de persze ez csak tanács te döntessz.))

6663. vajdai (válaszként erre: 6662. - Syssykes)
2012. júl. 10. 12:07

Én is jegeltem és Detralexet írt fel az orvosom az ödémára.

Arra vigyázz ,hogy valamibe csavard bele a zselét ,ne közvetlen tedd a szemedre.

Az alsó tudod egy komoly műtét én még gyulladtnak és nagyon ödémásnak látlak.Ha megkérdezhetem ki volt az orvosod??

Én holnap megyek szemöldökemelésre ,mejd beszámolok róla.

Drukkoljatok 11-kor lesz a műtét.

6662. syssykes
2012. júl. 10. 09:31
Sziasztok! Köszönöm a megnyugtató szavakat.Engem igazábol ez az alsó dagadság idegesit félek hogy táska lesz a szemem alatt, megnyulik a bőr és ilyen ronda marad. Szemcseppet használok amit az orvos irt fel de naponta 1x 2x szoktam cseppenteni most majd sűrűbben használom. A jegelésről mi a véleményetek erre a dagatságra a szemem alatt jó ha teszek ? mert a jég is tönkre teszi a hőrt. Zselé szemmaszkot használok.
6661. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6659. - Syssykes)
2012. júl. 9. 21:22

szija Sisi!

Valóban nem ez a jellemző 23 nap után, nekem ilyenkorra már a hegem sem látszott. Mindazonáltal a gyógyulási időszaknak nagyon az elején vagy, remélhetőleg ez még nagyon sokat fog javulni. Látom a varratod is még nagyon látszik alul, illetve jól feldagad az alsőd. Ez utóbbi valószínűleg az izmok preparálása mentén keletkező , még gyógyulatlan, gyulladt belső hegek miatt van. Sajnos nem egyformán gyógyulunk. Még nyugodtan adhatsz magadnak pár hetet. Elhiszem, h meg vagy ijedve, de az alső szemhéj teljes gyógyulása több mint fél év. ( itt a belső szemhéjra gondolok)Próbáltál esetleg valamilyen gyulladáscsökkentő szemcseppet? Sztem az nem árthat, én is csepegtettem hetekig.

6660. 71fd59b023 (válaszként erre: 6659. - Syssykes)
2012. júl. 9. 21:20

Szia!

Megkérdezhetem ,hogy ki műtött?

Nem tudom megítélni ,hogy normális-e ez a duzzanat ,mert nekem csak felső szemhéjplasztikám volt ...de sajnos nem jól sikerült ,korrekcióra szorul.

De valószínű ,hogy ez még belefér ,gondolom hetekig is eltarthat míg felszívódik az ödéma ,és ha a doki is ezt mondta ,nincs miért agggódnod!

6659. syssykes
2012. júl. 9. 10:29
Sziasztok! Nagyon nagy gondban vagyok. Most 23 napos az also-felső szemhéjplasztikám és én nagyon rondának látom. Normális a szemem alatti duzzanat? jobb szem , a bal szemem nagyobb az orvos azt mondja nehezebben gyogyúl. kérlek irjatok mert már teljessen ki vagyok.Tettem fel képet
6658. Borzoska3 (válaszként erre: 6657. - Csometa)
2012. júl. 9. 07:40

örülök, hogy jól vagy!

2 hét után már lehet a felső szemhéjat festeni, ha tényleg rendben meggyógyult. Nem érdemes hamarabb kísérletezni, mert nem tudhatod, hogy pont nálad nem okoz-e valami allergiát, gyulladást stb.

Ha már sárgulsz, az jó jel, mert lassan elmúlnak a foltjaid is. A pofacsont alatti foltokra tehetsz fekete nadálytő krémet - hamarabb elmúlik.

Mindannyian átestünk azon, hogy nem egyforma "gyárilag" a szemünk :) Korábban ugye az ember nem vizslatta olyan alaposan, mint most a műtét után, ezért észre sem veszi.

Akikről a korábbi hozzászólásokban olvashattál az nem ilyesmi, sajnos van közötte elrontott műtét is.

6657. csometa
2012. júl. 9. 07:24

Sziasztok Lányok!

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon szépek a képeitek már nézegettem a műtét előtt is, ez is adott bíztatást hogy belevágjak.

Már sárgulok a vizenyő is minimális.Alig várom a varratszedést.

Ha jól tudom két hét után lehet sminkelni?

Próbálok felrakni képeket.

Valaki írta, hogy az egyik doki elrontotta a szemét mert az egyik kissebb lett.

Nekem is kisebb, de ez nem a doki hibája, mert ha nézegetem a régi képeimet sosem volt egyforma a két szemem csak a börfeleslegtől meg a sminktől nem volt annyira szembetűnő.

6656. Borzoska3 (válaszként erre: 6653. - 5fccdbbd8a)
2012. júl. 9. 06:59

nekem nem javasolta egyszerre, de nem is bántam, mert már annyira az erőm végén jártam, mire készen lett a felső, hogy lelkileg - idegileg nem bírtam volna ki ha utána nekiáll az alsónak.

Nekem így volt jobb, kivettem mindkét alkalommal 2 hét szabit és szépen kényelmesen és teljesen nyomtalanul meggyógyultam.

2012. júl. 8. 17:48

Szervusztok lányok!

Műtött valakit mostanában Félszerfalvi doktor?

6654. vajdai (válaszként erre: 6653. - 5fccdbbd8a)
2012. júl. 8. 17:46
Borzoskáét Jánky dr csinálta.
6653. 5fccdbbd8a (válaszként erre: 6652. - Borzoska3)
2012. júl. 8. 15:27

Köszi a válaszokat!

Neked ugye Sashegyi dr csinálta? Nem javasolta együtt az alsó-felsőt, vagy Te nem akartad egyszerre?

6652. Borzoska3 (válaszként erre: 6651. - 5fccdbbd8a)
2012. júl. 8. 06:44

erről az izomszál átvágásról én csak V. Hugo "Nevető Ember" c. könyvében olvastam - hát az nem túl inspiráló :)

Itt a Fórumban kevés a hely a képfeltöltésre, csak az előtte-utána képek férnek be, meg egész arcos képet nem is szoktunk feltölteni, óvatosságból.

Az arcot vagy az arckifejezést a szemhéjplasztika nem változtatja meg, pont az a pláne benne, hogy a fiatalabbkori kinézetedet kapod vissza. Kivéve, ha valami olyan beavatkozást kérsz, ami korábban nem volt - pld. most más szemformát stb. szeretnél.

A ráncfeltöltéssel más a helyzet, sok fiatalnak is van nevetőránca, vagy a homlokán az orr felett a függőleges ránc. Ha fiatalon is volt nevetőráncod és most feltölteted - akkor változhat az arcod, babásabb lesz. Tükör előtt feszítsed ki óvatosan az arcbőrt azon a helyen, és ha tetszik a változás - akkor csináltassad meg.

2012. júl. 8. 00:09

Sziasztok!

Voltam tegnap dr. S.M-nál, nagyon jó fej volt. Nekem a haragosra azt mondta vagy botox 3-4x és az izom elfelejti a működését, és utána már botox nélkül sem tudod ráncolni vagy műtétileg is meg lehet oldani, átvágják azt az izmot, pl egy szemhéjplasztikával egybekötve. Én a botoxot nem pártolom, átvágatni azért nem merem, úgy hogy egyelőre marad. Alsó-felső szemhéjplsztikában vagyok érdekelt továbbra is, de mivel az én környezetem is meglehetősen konzervtív, egyelőre bátorítást még nem kaptam.

Amitől még félek: hogy mennyi marad meg műtétből, vagyis a hegekből. Mennyire láthatók a hegek smink nélkül?

illetve, mennyire lesz más az ember arca amikor reggel tükörbe néz, a felső szemhéjplasztikától? Látom a képeket, és nagyon szép eredményeket látok, ne értsetek félre. De egy másik arc néz vissza a tükörből???

Előre is nagyon köszönöm válszokat!

2012. júl. 7. 13:54

Sziasztok!

Eddig is köszi. :) Nagyon szép eredményeket látok.

A gondom nekem is az, hogy a környezetem kissé konzervatív, nem tudok közvetlen tapasztalokat szerezni és támogató szavakat sem. Már csak ezért is köszönök, minden építő gondolatot.

Próbáltam már képet készíteni, de nem volt értékelhető az eredmény. :( De nem adom fel! Előbb-utóbb sikerülni fog, ahol normálisan látszik, hogy mik a bajaim.

Hasonló tapasztalatokat olvasok, mint amit megéltem. Feltöltést a haragosra már próbáltam, de abszolut semmit nem ért nálam, felszívódott egyszerűen az anyag.

A botoxot is próbáltam, az halványított rajta, nem tudtam újra ráncolni :), de azért bizony ott maradt az a fránya "árok". Sajnos nekem csak 3-4 hónapig bírta. Tényleg nagyon erős szokásom ez a ráncolás... :(

6649. vajdai (válaszként erre: 6644. - Csometa)
2012. júl. 7. 09:41

Teljesen ez volt nekem is a problémám. nekem a haragost feltöltötte hyalurinnal és bele egy botox.

Alsó -felső szemhéjplasztika ,majd felső alsó szemtetkó,most meg szerdán megyek szemöldökemelésre és remélem ezzel zárul a történet.

Csak biztatni tudlak ,10 év minusz.

Sokkal nagyobb lesz az önbizalmad.

Nézegesd a képeinket.

szédült-napraforgó, gabci,borzoska,hexelin,dina

Ezek mind valós képek

6648. vajdai (válaszként erre: 6644. - Csometa)
2012. júl. 7. 09:36

1 hét múlva már sokkal jobb lesz.Tetováltatni tudsz én is utána csináltattam meg mindent.

Nagyon szép leszel biztos ,de képeket rakjatok fel.

Ödémád egy darabig eltart ,hol jobb hol rosszabb lesz.

Most ez a nagy meleg sem használ neki,mi azért ezeket télen végeztettük.

Jegeld többször pár percet és próbálj félig ülve aludni ,az segít. nekem az volt a legrosszabb.

2012. júl. 7. 09:14
Tölthetnétek fel képet, ha nem gond...
6646. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6643. - Af8a60f998)
2012. júl. 7. 09:12

Szia!

Haragosba botox vagy feltöltés. Nekem a feltöltés nem jött be, mert nagyon erősen ráncolom ezt a rész, és amikor feltöltötték, közvetlenül mellette mégjobban felgyűrődött. Botoxnál már ott tartok, hogy a haragosban kitart majd 1 évig.

Ami még neked kellene, szemhéjplasztika és szemöldökemelés.

6645. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6644. - Csometa)
2012. júl. 7. 09:10
A gilinyó és a giliszta, az a belső varrat és akörül keletkező heg, ami nagyon sok esetben jelentkezik az alsó szemhéj műtétnél. legtöbbször itt nem csak börfelesleget metszenek ki, hanem preparálnak is, és ennek a nyomán keletkezik. Ennek felszívódása nagyon hosszú. ha úgy vetődik rá a fény, akkor látod, ahogy kidudorodik a bőr alól borsócska vagy giliszta formában.)))Amúgy nekem még mindig néha elő előjön, de nem feltűnően. lehet, végleg el sem tűnik.
6644. csometa
2012. júl. 7. 05:26

Sziasztok Lányok,


Egy pár hete olvasgatom hozzászólásaitokat.Nagyon jó, hogy vannak ilyen fórumok, ahol megoszthatjuk egymással tapasztalatainkat.Márirtam egyszer ide. A Wittmann dokiról érdeklödtem. Végül hozzá mentem az ár miatt. Tudom, hogy nem azt kell nézniilyen esetben, de ezen a fórumon semmi rosszat nem olvastam róla. Ma vagyok 1 napos, alsó felsö.

Most még eléggé ödémás meg lila, de egyáltalán nem fáj és a barátnöm azt mondta, hogy már igy is látszik, hogy tök jó lesz. Ötvenegy éves vagyok és már nagyon lógott, meg táskás volt alul.Már jónéhány éve tervezgetem.

Eléggé konzervativ a családom és a környezetem, meg féltem is. Most a lányom és a barátnőm biztatására vágtam bele.

Jó lenne, ha bátoritanátok és néhány kérdésemre válaszolnátok.

Mi az a girnyó vagy giliszta?

Meddig normális az ödéma.

Mikor leszek szalonképes úgy, hogy már festeni is tudjam?

Lehet-e majd tetoválni?

Elöre is kösz a valszaitokat.

2012. júl. 6. 21:50

Sziasztok! Olvasgatok, tájékozódni próbálok szem szépülés terén...két problémám van.:)Az egyik az, hogy a szemöldököm "mélyen" fekszik. Soha nem volt szépen ívelt, de most már még lentebb van, így fáradt, bánatos a szemem. Délutánra, estére már nagyon elgyötört látványt nyújt... ez nem valami barátságos + a haragos ráncom is elég erős... sőt nagyon erős és hosszú barázda folytatja felfelé. Ez volt felső rész. :)

Az alsó szemhéj régiója sem egy főnyeremény. :))) Némi duzzanat az alsó szemhéjon mindig (gondolom háj), lentebb pedig árok... Gondolkodtam, hogy mik lehetnek a megoldások. A fentebbi résznél homlokplasztika, szemöldök emelés vagy nem is tudom mi esetleg, lentebb alsószemhéj plasztikát érzek esélyesnek. Plasztikai sebészt(sebészeket) keresek... szeretnék jól felkészülni. :)

6642. da281b7e63 (válaszként erre: 6635. - Da281b7e63)
2012. júl. 6. 21:34
na oda bekukkantok.....:)
6641. da281b7e63 (válaszként erre: 6639. - Ditz)
2012. júl. 6. 21:33

szia:)

nekem nincs felesleges bőr, hanem hájjjjj:((szóval olyan igazi kispárnás szem .Utálom mert a korral a szem egyébként is mindig kisebb lesz s reggelente alig látok ki a lyukon ...lányoké gyönyörű de ugye a hozott anyag is számit. Meg a kor is. De én biztos vagyok benne , ha sikerül s mért ne sikerülne akkor náalm is nagy lesz a változás-.

6640. Ditz (válaszként erre: 6634. - Da281b7e63)
2012. júl. 5. 23:12
Ja? Én a dermarolleres fórumról szoktam átnézni ide (most nyáron nem rollerezünk, csend van), az itteni csajok meg hozzánk.
6639. Ditz (válaszként erre: 6634. - Da281b7e63)
2012. júl. 5. 23:07

Köszi, aranyos vagy!

Ha végre meg lesz rá a pénzem, én is a Kovács dokihoz, vagy a Sashegyihez mennék. Zavar a lógó felső szemhéjam és bármivel sminkelek, (tus, ceruza, por) felragad, megül a felső ráncba. Ronda.

Nekem még mindig szédült-napraforgó szeme tetszik a legjobban, meg a vajdaié! (A vajdai szája is gyönyörű, meg bernikéé is!) Kíváncsi leszek vajdai szemöldökemekésére! Fogalmam nincs, azt hogyan kivitelezik:)) Szerdán műtik.

Mi a baj a szemeddel?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook