Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


6698. vajdai (válaszként erre: 6697. - 5fccdbbd8a)
2012. júl. 15. 18:21

Szia!

A hegek nem látszanak max. az veszi észre nagyítóval akinek megmondom ,de azt is csak a felsőnél ,de szinte láthatatlan.

Azért kellett a szemöldökplasztika mert hiába volt szép az alsó ,felső ,de a szemöldök megereszkedett és rálógott a felső szemhéj sarkára.

Ezt korrigálta ez a műtét.

A képek nem tudják visszaadni azt amit a tükör mutat ,hogy visszakaptam a fiatalkori szemem Kovács dr. szaktudása révén.

Ezt a dokit csak ajánlati tudom mindenkinek 10-es skálán 10 pontos.

Nagyon válasszátok meg kihez mentek ,mert nagyon rossz példák is vannak előttünk !!!!

6697. 5fccdbbd8a (válaszként erre: 6695. - Vajdai)
2012. júl. 15. 17:49

Szerintem eddig is nagyon szép volt!! Én a képről csak a szemöldök külső részén látom, hogy feljebb ment, de nem az fog majd lejjebb menni? Bocsánat, én nem vagyok szakértő, még csak most gyűjtöm az infot a szemhéjplasztikára.

Azt honnan tudom, hogy szemöldök emelés vajon kell-e? Az alsó-felső szemhéjplasztika hegei már egyáltalán nem látszanak? (A képen nem látszik belőle semmi!)

6696. csometa
2012. júl. 15. 15:31

Szia Hexi!


Most olvastam vissza az írásidat és a segítségedet szeretném kérni.

Engem is Wittmann doki műtött és ugyanazok a problémáim amik neked voltak. A 7.naptól a bal alsón giliszták ami kemény bórsónyi tapintású és az egész alsó szemhély érzéketlen. A másikon is vannak gilinyók, de azok puhábbak.

Én is nagyon aggódok, hogy így marad. Láttam Te tööbb helyről kértél infót. Végül mi segített (jegelés v. krém)? Mikor múlt el?

Előre is köszi a választ.

Csometa.

6695. vajdai
2012. júl. 15. 14:51
Tettem fel képeket. Nem valami jók ,mert magamnak lőttem ,de remélem a lényeg látszik. Kérem a szakértői véleményeket:))Dr Kovács Ferenc munkája!!
6694. vajdai
2012. júl. 15. 12:28

Sziasztok!

Egy kis helyzetjelentés.

Azt hiszem a gyógyulás útjára léptem. A bal szemem alatt már enyhe sárgás az elszíneződés a jobb szemem a nagyobb gáz, ott még a szemhéjamon és alul is van lila, de már egyre kisebb és az ödéma is kezd múlni.

Viszont már most látom , hogy a végeredmény maga a csoda lesz.

Kovács dr gyönyörű munkát végzett. Szarkaláb alig van , a szemöldököm a helyén a haragos totál elmúlt a homlokom pedig gyönyörű sima.

Minden nagyképűség nélkül mondom olyan a szemem mint egy fiatalé.

Ha minden zavaró tényező elmúlik a legboldogabb leszek.

Lányok aki gondolkodik csak egy ici -picit is rajta csak azt tudom mondani hajrá.

Az alsó és a felső után tényleg ez a leglátványosabb mutatvány.

Semmi extra nem látszik ritka jó keze van Kovács dr.-nak , mert nem lett a szemem csodálkozó , minden ott van ahol lenni kell.Nem mennék más dokihoz. Érdekes Ő nincs agyon sztárolva és én bátran mondom ,hogy jobb kézbe senki nem kerülhetne mint hozzá.

Majd csinálok fotó estefele dobok fel.

Persze ez közel sem a végeredmény.

Reggel már a jobb szemem is ki tudtam simán nyitni , pedig ott van egy jókora vizenyő a szemem sarkába.

A varratok már rendesen húzódnak a hajamnál és a szemöldököm felett is.

De azt már látom , hogy az 1 hét 10 nap szenvedés megérte.

6693. vajdai
2012. júl. 14. 08:59

Jó reggelt:))

Gyors helyzetjelentés.

Sokat nem változott a tegnapi állapotom.

Annyi a javulás , hogy a homlokomból elment az ödéma , de a szemeim katasztrófák. A jobb nem is csak a bal.

Alig tudtam kinyitni. Pedig tegnap jegeltem is kenegettem is a gyógyszert mondanom sem kell , hogy rendesen szedem.

Képzeljétek el , ha én így nézek ki milyen akinek hajlama is van rá.

A két szemhéjat könnyedén átvészeltem nem voltak nekem ilyen óriási lila foltjaim , na most megkaptam.

De hát annyit olvastam erről a műtétről főleg angol oldalakat , mert magyar nem sok van , és ott is mind ezt írja utána.

Tegnap mondta arany , drága Kovács dr ha úgy érzem menjek el , de hát ezzel nem lehet semmit csinálni , csak gondolom érezte a kétségbeesést a hangomon.

Akkor is meg kell aranyozni a két kezét:))

6692. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6688. - Csometa)
2012. júl. 13. 19:53
Ha nem arcplasztika, akkor ez a szálas megoldás vagy arcszobrászat, ahol feltöltéssel emelnek az arcon. persze ez utóbbit ismételgetni kell. A Silhuette-t régen kérdeztem attól a sebésztől, aki a botox-szal elrontotta az alsó szemhéjamat. Ő azt mondta, hogy nekem az nem lenne jó, mert vékony bőrön átüt. Továbbá nem tudom, hogy mennyire lenne idegen test érzés ? olvastam valahol, hogy ezek nem jók, mert kitapinthatóak sok esetben. Engem is érdekelt ez, mert kisebb beavatkozás, de sehol nem találkoztam személyes tapasztalatokon alapuló véleményekkel.
6691. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6687. - Csometa)
2012. júl. 13. 19:47

Szia! Gilinyó miatt csak türelem- türelem, az lassú gyúgyulás a többihez képest.

Az szimmetrián ez nem segít. Nekem ez a második alkalom, hogy a felsőt műtötték, 8 éve volt egy felsőm, azt a Seffer doktor csinálta. Anno mindtam neki is az aszimmetriát, de ő is mondta, hogy a szegödör boltozata ilyen, és azon nem lehet változtatni.

6690. vajdai (válaszként erre: 6687. - Csometa)
2012. júl. 13. 19:30

Jó lenne látni képeket. Nem tudsz valakinek szólni aki segítene?

Ha megkérdezhetem hány éves vagy ,mert azért mi sem vagyunk mai csirkék.

Egyébként sokat fog még változni a szemed az alsó 6 hó mikor kész.

Most sokat alakult nekem is a szemem a duzzanat lapult ,mert jegeltem és kenegetem.

Du. beszéltem Kovács dr-al nagyon megnyugtatott és ellátott jó tanácsokkal.

Jó regenerálódást:))

6689. csometa (válaszként erre: 6686. - Vajdai)
2012. júl. 13. 17:55

Húú..

Ez tényleg jó ödémás, de már legalább van tapasztalatod, hogy elmúlik és nagyon szép lesz.

Szerintem a szemed eddig is az volt.

6688. csometa
2012. júl. 13. 17:52

Még azt szeretném kérdezni, hogy az arcemelésről tud-e valaki jó infót. Szerintem a dermaroller nekem már túl késő. Arcplaszikát meg még nem szeretnék, bár lehet, hogy rám férne. Szóval a Silhouette liftingen és a salát zsír feltöltésen gondolkodok.

Minden infót várok.

6687. csometa
2012. júl. 13. 17:46

Sziasztok Lányok!

Tegnap kiszedték a varratokat és végre felszabadult a szemem. Nagyon fúrcsa vagyok így. Soha nem volt ilyen a szemem még lánykoromban sem. Vegyesek az érzéseim. Az egyik kerekebb (igaz egyszer egy rossz esés miatt a könnycsatornámat ossze kellett varrni, meg írtam is hogy az egyik szemem mindíg is kissebb és lejebb volt mint a másik). A hegek is eléggé pirosak meg dudorosak. A gilisztákról nem is beszélve (jó sok halat lehetne veluk fogni).

A doki megtapogatta és azt mondta, hogy belső bevérzés. Nem lehet vele mit csinálni majd felszívódik.

Nagyon rajta vagyok, hogy tegyek fel képeket, de a mobilom és a számítógép közötti kapcsolat nem akar összejönni.

Kérek szépen egy kis bíztatást gilinyó, heggyógyulás/kezelés ügyben.

A másik infót ha tudnátok adni a tetoválással kapcsolatban, mert szerintem azzal korrigálni lehet az asszimetriát valamelyest. Amúgy is kicsi a szemem és a szempilláim olyanok mintha nem is lennének, 18 éves koromtól smink nélkül ki sem mentem az utcára.

A Ti szemeitek nagyon szépek, de azt látom, hogy egyikőtök sem várta meg, hogy nagyon lógjon.

Gyógyulást és szépüléseket kívánok nektek!

6686. vajdai
2012. júl. 13. 12:26
Dobtam képet
6685. vajdai
2012. júl. 13. 11:54

Ma reggelre nagyon bedagadtam,a bal szememet alig tudtam kinyitni.

Nagyon szarul nézek ki.

Egy bokszmérkőzés után is megállnám a helyem.

6684. Ditz (válaszként erre: 6681. - Vajdai)
2012. júl. 13. 10:44

Nagyon tetszik!

Azt írtad, nem marad ilyen macskás, visszamegy ha meggyógyult.

Kár!!!

Így nagyon dögös!

6683. Bernike19 (válaszként erre: 6682. - Bernike19)
2012. júl. 12. 14:59
teszel
6682. Bernike19 (válaszként erre: 6681. - Vajdai)
2012. júl. 12. 14:59
Ez csúcs jó lesz,most nézlek majd mindig ha trszel fel újabb képeket!!! :-)
6681. vajdai
2012. júl. 12. 13:57
Tettem fel képeket.
6680. vajdai (válaszként erre: 6678. - Syssykes)
2012. júl. 12. 12:36

Ne haragudj ,de annyira nem közeli a kép ,de megérett a szemed a műtétre.

Biztos ,hogy jó lesz.

Megnyugtatlak az én fejem is fel van dagadva mint egy lufi.

De legalább túl vagyok rajta és tudom ,hogy ezzel letettem jó pár évre a szemműtétről.

Egy kedves ismerősöm (professzor asszony) Ő 75 évesen vágott bele a felsőbe ,mert már a perifériás látását is zavarta a belógó bőr.

Látod sokan még akkor is megteszik.

Még mindig nem tudom ki műtött?

6679. Ditz (válaszként erre: 6674. - Vajdai)
2012. júl. 12. 12:14
Írd meg nekem is az árat priviben, légyszi!
6678. syssykes (válaszként erre: 6664. - Vajdai)
2012. júl. 12. 12:12
Szia! csak egy elötte képet tudtam feltenni.
6677. vajdai (válaszként erre: 6675. - Bernike19)
2012. júl. 12. 11:54

Te is Keresztes dokival jól jártál. Kovács dt ugyan ilyen. Nem a pénz az első hanem az elégedett páciens.

Nem tudom másképp leírni a műtétet ,mint azt ,hogy húzd meg a szemöldöködet felfelé és kb olyan lesz eredmény.

Én úgy nézem ,hogy ezzel a szarkalábak is csökkenek. A homlok és a haragos nagyon sima.

Mondom du. teszek fel képet ,majd azt kielemezhetitek.

Ami aggasz,hogy olyan vagyok mint egy japán gésa ,de azért nem aggódom ,mert szóltak előre.

Tegnap mikor eljöttem a klinikáról olyan voltam ,hogy alig tudtam kibotorkálni. Szédültem .álmos voltam ..

Mint írtam 1 órás volt és szedálásban csinálták így semmit nem hallottam és éreztem.

Kovács dr nem szereti ha kellemetlen hangulatban teljen a műtét azt szereti ha nem emlékszik semmire a páciens.

Még a kezem is kikötötték.

Én is izgatottan várom a végeredményt:))

6676. Bernike19 (válaszként erre: 6674. - Vajdai)
2012. júl. 12. 11:34
ÍR MEG LÉGYSZI PRIVIBEN AZ ÁRAT!! :-)
6675. Bernike19 (válaszként erre: 6672. - Vajdai)
2012. júl. 12. 11:32

Szia Vajdai!

Én is nagyon kíváncsi vagyok mindenre(ár, hogyan csinálták. mekkora műtét és mi lesz az eredmény?) Én tegnap töltettem Keresztesi dokival az orr mellett szájzug, áll) most kicsit duzzat dagadt,szúri helyei látszanak.Én is kíváncsi vagyok ,mert eddig mád töltött lájtossabb anyaggal,drágábbért.Szeretem ezt az orvost,nem variálgat,tudja a dolgát ,kíméletlen de nagyon alapos és fontos neki,hogy elégedett légy,nem pénz éhes,hogy minnél többször menjél,inkább minőségra megy.Most meglátom az eredményt pár nap míg megnyugszik,és lesz összehasonlítási alapom.

6674. vajdai (válaszként erre: 6673. - Ditz)
2012. júl. 12. 11:24

De igen megemeli ,sőt valakinek nem is kellene felső szemhéj műtét ,mert ez is helyre emelné a felső szemhéjat.

Nekem nem igen volt homlokráncom ,de az is olyan sima mint a babapopsi.

Semmiként nem nagyobb műtét ,mint egy alsó sztem a kettő közé lehetne besorolni.

Még nem hívott Kovács dr ,nagyon sok a munkája ,de ha hív megkérdezem.

Én olyan magabiztossággal fekszem a keze alá mert profi.

Amit csinált rajtam az egy mini face liftingnek megfelel.

Nem fáj csak kellemetlen ,mert húzza a hajamat a varrat.

Ez csak rosszabb lesz.

A műtét 1 óra volt. Árat ne haragudj nem írok nem publikus főleg itt kint a falon.

Ilyet ha kérdezünk is csak privátba tesszük.

6673. Ditz (válaszként erre: 6671. - Vajdai)
2012. júl. 12. 11:12

Szia vajdai, nagyon kíváncsi vagyok a szemöldökemelésedre.

Ez önmagában nem emeli meg a szemhéjat is?

Mennyibe került?

A homlokráncok is kifeszültek (ha van/volt), vagy csak a "haragos"?

Nagyobb műtét, mint a szemhéj?

Pusszancs!

6672. vajdai (válaszként erre: 6668. - Csometa)
2012. júl. 12. 09:26

Szia!

Na te már megszabadulsz a feszítő érzéstől.

majd jelentkezz.

Drukkolok neked.

Kérdezd meg az orvosod a problémáidról,csak ad valami magyarázatot.

Nagyon sajnálom ami történt veled,de látod ilyenkor kap észbe az ember.

6671. vajdai (válaszként erre: 6668. - Csometa)
2012. júl. 12. 09:23

Sziasztok Lányok!


Én is túl estem a szemöldök plasztikán.

Most én sem vagyok szalonképes jó ödémás a homlokom.

De azt tudom előre ,hogy Kovács dr jó munkát végzett.

10 nap múlva szedik ki a varratokat.

Detralexet szedek az ödéma ellen.



Most van a hajas fejbőr mindkét oldalán egy vágás meg a szemöldömköm felett egy-egy olyan ragacs , mit a szemhéjműtétnél.

Tegnap ez az altatás teljesen kiütött , megint alig birtam ki ébren hazáig.

Jövő pénteken szedik ki a varratokat.

Nem tudom mit hogyan feszített de a haragos ráncok is kifeszültek.

Most teljesen japános a szemem , de mondták ez visszamegy rendesen a helyére , ne ijedjek meg.

Majd rakok fel képet.

6670. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6668. - Csometa)
2012. júl. 11. 19:26

szia!

A gilinyó szinte mindenkinél jelentkezik, max a formája más.... ez is elmúlik majd, viszont sokáig kitapontható, illetve kicsit látszik is, ahogy kidudorodik a bőr alatt. Mindenki beijed ettől, ezért nem értem, hogy a plasztikai leírsásoknál miért nem említi senki? Jó lenne, mert nagyon gyakori, eddig itt szinte mindenkinél jelentkezett, tehát nyugodtan kijelethetjük, hogy az alsó szemhéjműtét velejárója.

A telódat csak kötsd össze a gépeddel azzal az adatkábellel, amit kaptál és simán át tudod húzni a képeket a gépedre. A férjedet meg nagy eséllyel majd a csaja fogja elhagyni egy húsz évvel fiatalabb pasiért. Fog Ő még kaparni nálad.

6669. Borzoska3 (válaszként erre: 6668. - Csometa)
2012. júl. 11. 18:18

ha holnap még csak a tapaszt szedik le, akkor a varratokat csak 4-5 nap múlva - általában így szokták.

Még nagyon friss a műtéted, ne aggódjál, rendben leszel. A sebészt kérdezzed meg, hogy mivel gyorsíthatod a gyógyulást

Ha püffedt, ödémás akkor lehet óvatosan jegelni. De csak 2-3 pecig maximum kb. óránként, vigyázzál nehogy fagyási sérülést okozzál magadnak. Amivel jegelsz azt steril gézbe kell bebugyolálni, nehogy a seb elfertőződjön.

És pihenjél sokat, ne dolgozzál, ne emelgessél semmit, ne hajoljál le, aludni pedig félig ülve kell.

Jobbulást!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook