Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
27636. Megggy (válaszként erre: 27626. - Smaragd21)
dec. 28. 18:04
Szia!amegkérdezhetem,hogy sikerült az alsó plasztika a férjednek?
27635. daysleeper (válaszként erre: 27633. - Nagybara1)
dec. 28. 10:03
köszönöm szépen!! azóta is minden rendben? vagy ezt ismételni kell majd?
27634. daysleeper (válaszként erre: 27633. - Nagybara1)
dec. 26. 01:14
azt hiszem, megtörtént!:)
27633. nagybara1 (válaszként erre: 27632. - Daysleeper)
dec. 23. 19:12
Kopognod kell, anélkül nem tudlak beengedni :).
27632. daysleeper (válaszként erre: 27625. - Nagybara1)
dec. 22. 23:08

Szia!


Esetleg kaphatok betekintést a naplódba? Engem főleg a lézeres érdekel szintén. (előző hsz-ben kifejtettem)

27631. daysleeper (válaszként erre: 27623. - Littlegirl)
dec. 22. 23:06

Szia!


Nekem pont ugyanez a problémám, gyerekkorom óta ilyen, és valójában kora tinédzserkorom óta zavar.. állandóan kaptam én is a kérdéseket, hogy mi a baj, beteg vagyok-e, fáradt? én már 44 vagyok, de úgy igazán 4-5 éve kezdett leginkább zavarni, ahogy ugye öregszem.. a karikák már néha brutálnak tűnnek, (ráadásul furán az egyik oldalon durvábban)és a reggeli rutinom része egy koffeines szérum, ami addig segít, amíg rajta van a cucc, mert összehúzza a szem alatti ereket. ha tehetném, én nem is igazán sminkelném magam, csak emiatt teszem, tettem mindig, hogy valahogy halványítsam a karikáim. (erre még rájön az, hogy a felső szemhéjaim is kicsit lefele konyulóak, nekem pl Bálint Bea azt mondta, inkább azt emelné meg.. )

De attól még a karikák ottmaradnak.


Azóta jutottál valamire?

Most már elszánt vagyok..

27630. Enikő1978
dec. 14. 14:35

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Xantelasma van mindkét szemem alatt, volt valakinek ilyen típusú műtétje. Szikés megoldás érdekelne.

27629. nagydiófa
dec. 11. 22:55

Sziasztok!


Also szemhejplasztikan gondolkozom, a felsot par eve megcsinaltattam Balint Beanal, azzal nagyon elegedett voltam. Kar volt addig varni sokkal hamarabb meg kellett volna csinalni. Mar akkor is gondolkodtam az alson, de elrettentett a mutet leirasa es a sokkal hosszabb felgyogyulasi ido. Szivesen vennek eziranyu tapasztalatot es ha beengedne az a napkojaba aki tul van rajta, azt megkoszonnem.

27628. Laila0209
dec. 9. 12:16

Sziasztokt!

Felső szemhéjplasztikára készülök.

Ezt is ugyanúgy mint a cici műtétet, szeretnèm alaposan körüljárni, a szép eredmény érdekében!

Egyenlőre 3 orvos keltette fel az érdeklődèsem

Magyon hálás lennék a tapasztalataitokért!

Dr Medgyesy Aesthetica

Dr Mohos Szeged

Dr Mihócs Alexandra Pécs

Előre is köszönöm!❤️🙏🏻

27627. csillagocska (válaszként erre: 27625. - Nagybara1)
nov. 27. 17:24
Szia! Én is alsó szemhéjplasztikára készülök,ezért jelöltelek be,hogy szivesen megnézném a naplód. Előre is köszi,ha engedélyezed 😊
27626. smaragd21 (válaszként erre: 27606. - Vanvelsen)
nov. 22. 10:19

Szia!

Férjem jövő héten megy Bálint doktornőhöz, szintén alsó szemhéjplasztikára.

Megengednéd, hogy megnézzem a naplódat, volt párod milyen lett?

27625. nagybara1 (válaszként erre: 27623. - Littlegirl)
nov. 12. 20:54

Szia!

Nekem volt lézeres szemhéjplasztikám, de csak felső. A Boros doktor csinálta.

Sajnos az alsó lézereshez nem tudok hozzászólni, de gondolom az első hét gyógyulása hasonló. A naplómba találsz fotókat. Csak erős idegzetüeknek :) ! Egy hétig zombi voltam, de a sebek begyógyulása után a végeredmény nagyon jó lett. Nekem megérte bevállalni.

27624. Vandagram (válaszként erre: 27623. - Littlegirl)
nov. 11. 10:02
Szia, en a gyori Lumena lezerkozpontban talalkoztam egy ott dolgozo asszisztens holggyel, 50 koruli, akinek gyonyoruek voltak a szemei. O mondta hogy neki also-felso szemhejplasztikaja is volt. Egy szoke holgy volt, energikus, kedves. Nem tudom, hogy neki ki es hol csinalta a mutetet, de esetleg felhivhatod a kozpontot es erdeklodhetsz iranta. Biztosan nagyon keszseges lenne, velem is az volt. Sajnos a nevet sem tudom, mert en mas kezeles miatt jartam ott. Mindenesetre en erre mennek, valos, lathato szep eredmenyekre. A forumon barki irhat barmit.
27623. littlegirl
nov. 7. 22:28

Sziasztok,


Olyan emberek véleményét keresem, akiknek már volt lézeres alsó(!) szemhéjplasztikájuk.


(Nem lenézni szeretném a felső szemhéjplasztikát, de az utána olvasások után, arra jutottam, hogy az alsó egy nagyságrendekkel komolyabb műtét, és az ilyen tapasztalatok érdekelnek most. :) )


Az én esetem röviden:


Nagyjából másfél évvel ezelőtt kezdtem el gondolkodni a dolgon, gyerekkoromtól kezdve nagyon sötét karikáim vannak, sok ember piszkál, hogy nem alszom rendesen, rosszul nézek ki. Ehhez hozzá jön a gyerekkori ráncos szemek, mostmár inkább hurkák. Harmincas éveim elején járok, negyven körülinek tűnök. Egészségesen élek, sportolok, fáradt csak akkor vagyok ha a karikás szemeim a téma.


Szóval 2022 első felében(?) bejutottam Boros doktorhoz. Nekem nagyon szimpatikus volt, hosszas vizsgálat után azt mondta, hogy a szemem alatti karikák pigmentációs problémák. Azóta mindenféle pigmentációs kencét kipróbáltam, picit halványabb lett (soha nem történt még ilyen eddig, ez elég nagy szó), szóval szerintem igaza volt/van. De ezzel csak bizonyítottam az elméletét, de nem oldottam meg a problémát. A krémek ehhez nem elegek.


A hagyományos műtétről akkor lebeszélt, ő a lézerest ajánlotta, ami eléggé meglepett, mert nem hallottam róla. Habár nincs rá garancia, mert az én esetem speciális, de lézerrel talán el lehet távolítani a sötét pigmenteket és megszabadulni a hurkáktól.


Mivel az elmúlt másfél évben úgy érzem, hogy sokat változott a szemem (örgeszem), arra gondoltam, hogy újra elmegyek hozzá és Bálint doktornőhöz is.


Valakinek van tapasztalata az említett orvosokkal alsó lézeres plasztikával kapcsolatban?

27622. Vandagram
2023. okt. 26. 16:31

Szerintem Rusz Zoltan jol mut, amennyi infot hallottam rola.

Az hogy fiatalabbnak latszol-e majd attol fugg, hogy jol van-e megtervezve es elvegezve a szemhejplasztika.

En sokkal faradtabbnak, idosebbnek neztem ki a szemhejplasztika utan, az ismeroseim is mondtak. Nekem teljesen mas formajura lett varrva a szemem mint amilyen eredetileg volt es szinte megcsunyultam tole. Lelkileg teljesen magam alatt voltam, vegul ket tovabbi mutettel helyrehoztak mashol es most nagyon elegedett vagyok. :) ugy erzem mint aki visszakapta az arcat, a szemelyiseget.

27621. Livike52 (válaszként erre: 27621. - Macskamocska)
2023. okt. 23. 11:38
Szia igaz nem a doktor úr műtőtt engem de nekem nagyon látványos sokkal nagyobb lett a szemem 😊
27620. nagybara1 (válaszként erre: 27619. - Vandagram)
2023. okt. 15. 19:58

Szia!

Tennél fel fotót a szemedről?

27619. Vandagram (válaszként erre: 27617. - Maszatos)
2023. okt. 12. 08:00

Nagyon kiuritette a szemhejam es felvarrta jo magasra, hogy ugy neztem ki mint aki a 70-es evekbol jott. :(((( ram sem lehetett ismerni. Masik orvos megallapitotta hogy 8 mm helyett 13 mm magasan volt a hegem! Teljesen mashol mint ahol az eredeti vonasaim szerint lenni kellett volna.

Persze a doki szerint minden rendben volt. :(

27618. northstar (válaszként erre: 27603. - Izis)
2023. okt. 10. 22:58

Szia!

Kérj konzultációs időpontot dr. Illéssy Rudolftól. A konzi ingyenes. A doktor nagyon meggyőző képeket mutatott általa végzett alsó szemhéj műtétekről. Én is hozzá fogok menni nemsokára. Budapesten és Nyíregyházán műt. Ismerősömnek a felsőt csinálta, nagyon szép lett.

27617. Maszatos (válaszként erre: 27615. - Vandagram)
2023. okt. 10. 20:30

Huh, hát kitartás!!! :(

Mik voltak azok a problémák??

27616. Vandagram (válaszként erre: 27614. - Amy_farrah_fowler)
2023. okt. 9. 22:03
Na tok jo. :D az ember mar tenyleg nem tudja kihez szabadna menni. En mar nem is merek ajanlani senkit az ismeroseimnek.
27615. Vandagram (válaszként erre: 27612. - Maszatos)
2023. okt. 9. 22:01

Valoban sokat fog meg javulni, valtozni, de sajnos nekem is pont azok a problemak maradtak meg kesobb, amiket mar a varratszedes napjan lattam hogy nem oke. En most voltam a masodik korrekcios muteten, talan mar jobb lesz, remenykedek benne.

A 330 ezres szemhejplasztikan kivul mar majdnem 1 mFtnal tartok, hogy helyrehozzak es ugy nezzek ki ujra mint sajat magam :(((((( ultragaz

27614. amy_farrah_fowler (válaszként erre: 27607. - Vanvelsen)
2023. okt. 9. 14:31
Tönkölről van naplóm, ne őt válaszd
27613. Livike52 (válaszként erre: 27612. - Maszatos)
2023. okt. 9. 05:13
Kitartást kívánok neked
27612. Maszatos (válaszként erre: 27611. - Livike52)
2023. okt. 8. 10:49
Persze, tudom, hogy idő kell neki, de az aszimmetria miatt én aggódom. Plusz láttam pl. @Vanvelsen naplójában a képeket, hogy milyen volt egy hetesen… hááát… 🙁az enyém sokkal csúnyább.
27611. Livike52 (válaszként erre: 27610. - Maszatos)
2023. okt. 7. 19:21
Idő kell neki 3 hónap volt mire elértem a végleges formát türelem még friss 😊
27610. Maszatos
2023. okt. 7. 18:43

Sziasztok!

A tanácsotokra lenne szükségem!

Ma egy hetes a felső szemhéjplasztikám, de aggódom, mert úgy gondolom jobbnak kellene már lennie. Asszimmetrikus, ödémás, nehezen mozog.

Nektek milyen volt egy hetesen?

Köszönöm!

27609. vanvelsen (válaszként erre: 27608. - Vandagram)
2023. okt. 6. 10:16
Köszönöm szépen
27608. Vandagram (válaszként erre: 27607. - Vanvelsen)
2023. okt. 5. 19:19
En megyek majd hozza konzultaciora hamarosan, utana megirom hogy milyen arat mondott. Nekem az elrontott mutet utan kellene helyrehozni a szemeimet, de gondolom az is ugyanannyiba kerul mint az elsodleges
27607. vanvelsen
2023. okt. 5. 08:51
Van itt köztünk olyan lány akinek Tönköl Tamás vagy Kocsis Andrea csinálta a felső szemhéját és van naplója és szívesen beengedne?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook