Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéj felvarrás fórum

Szemhéj felvarrás (beszélgetős fórum)


10. Bichi (válaszként erre: 9. - Tulipán***)
márc. 9. 19:05
Hát pedig csak megoldják, már legalább 20 éves csinálják...
márc. 9. 18:24
Ez hogy működik amúgy? Én el nem tudom képzelni, hogy hogy vágnak ki a szemhéjból úgy, hogy a szem ne sérüljön.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Timycat)
márc. 9. 18:07
Köszönöm az infót. Belevágok én is.
7. timycat (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 18:00

Én is meglepőtem, hogy ez ennyire egyszerű. Férjem is szemészeti vizsgálatra ment, az egyik szeme korai allergia szezonban mindig kisebesedett, nyilván a korrekcióval nem az allergia szűnt meg, hanem a szemhéj lett korrigálva, mert valami valahogy nem úgy állt és a fokozott könnyezés miatt maródott ki. Meglátjuk, hogy ez valóban megoldás-e, de tény hogy az a szeme sebesedett ki amelyik jobban lógós volt.


Annyi nehézség volt, hogy műtét után 2 napig szedett fájdalomcsillapítót, plusz 6 hétig tilos a szauna, medence, meg az ilyen nagy páratartalmú helyek, szóval hogy ne ázzon fel a bőr, persze műtét után a varratszedésig a hajmosásra, fürdésre, arcmosásra is kiemelten kellett figyelni, meg ne dörgölje. Sminkelni férjem nem sminkel így arra nem tudom milyen és meddig tartó megszorítás van.

De majd biztos elmondanak neked is mindent.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Timycat)
márc. 9. 17:51
Tök jó. Első körben szerintem a szemészwtre megyek aztán majd mond valamit
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 17:49

Férjem nemrég esett át rajta, neki nem akadályozta a látását, de mégis egy szemész dokinő csinálta, magánban, baráti alapon, ambulánsan pikk-pakk megvolt.


Kb 1 hónapja volt, már nyoma sem látszik.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Enissa)
márc. 9. 17:34
Köszönöm. Nem akadályozza a látásomat úgyhogy plasztika lesz.
3. Enissa (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 17:33
Ha esztétikai, akkor plasztikai sebészt, ha a látótered akadályozott, akkor a szemészt, aki igazolja, ez problémát okoz nálad, és ő küld tovább.
márc. 9. 17:21
Bocsi, javít s telefonom. Szóval milyen orvost kell felkeresni?
márc. 9. 17:20
Sziasztok. Szemhéj plasztikán gondokozom.Hogyan kell ennek nekiindulni, milyen orvost kell felmérés i stb.? Erre lennék kíváncsi. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook