Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatási szak mennyire matekos? fórum

Személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatási szak mennyire matekos? (beszélgetős fórum)


2022. okt. 15. 14:58

Én a kérdést sem értem. Vagyis inkább azt, hogy a cím és az 1. hsz. hogyan kapcsolódik egymáshoz.


De jahh a kérdésre válaszolva, a tantervi hálók mindenhol publikusak.

2022. okt. 15. 13:38

Milyen szakokra gondolsz pontosan, mert ilyenek nemigazán léteznek....?! Más a megnevezések.. A posztodat se nagyon értem. Először tudd meg, hogy mit keresel pontosan, aztán nézd meg melyik egyetemen van, amit szeretnél és az egyetemek honlapján keress rá konkrétan a szakok mintatantervere.

Abban konkrétan benne van minden tantárgy, amit a képzés során el kell sajátítani, félévekre lebontva.


Felvi.hu-n nincsenek fent a tantervek!

4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 15. 11:04
Ne kérdezd, nézz utána nyugodtan.
2022. okt. 15. 08:50
felvi.hu
2022. okt. 14. 21:44
Nézz bele bármelyik Állam és Jogtudományi Karos Egyetem tantervébe.
2022. okt. 14. 21:29
Tudom, hogy jogi terület de én jövőre végzek mint pénzügyi-számviteli ügyintéző és szakirányú tovább tanulás esetén a szakmai vizsga eredményéből számítanak pontot ennél a szaknál pont így van és mivel PSZÜ szakmáról megyek majd át egyetemre ezért kérdezem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook