Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? fórum

Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
629. eduso1
2011. febr. 5. 10:38
Persze,ez csak természetes!!
2011. febr. 5. 10:36
jaj, én is nagyon remélem. meg azt is, h más névvel visszaregisztrál. ha vmi gond van, a Te számodat tudja csak jelez v vmi... ha megtudsz vmit szóljál ám :)))
627. eduso1
2011. febr. 5. 10:34
Remélem nincs gond!!
626. eduso1
2011. febr. 5. 10:32
Nem tudok róla!!
2011. febr. 5. 10:25

reggel még írt is ide... nem értem :(


Délután mi is elmegyünk a postára felveszem a pénzt, mert tegnap nem engedtem be a postást meg lemegyünk kicsit korizni a jégre :))) itt tegnapról maradt zöldbab főzelék.. :D nem főzök :D

2011. febr. 5. 10:23
hát nem hiszem el... edincának akartam válaszolni a levelére, erre nem felhasználója már az oldalnak... Te erről tudsz vmit, amit esetleg én nem? hogy volt vmi oka v egyebek?
623. eduso1
2011. febr. 5. 10:17
Zsombi fél9kor ébredt!!Hajnalban már köztünk volt,ha 5 perccel előbb jött volna,lehet hogy nem örültem volna annyira neki:-)))Már jobban van,délután megyünk le a levegőre!!Vargabélest csinálok,vanília öntettel!!Tegnapról maradt húsleves!!Kicsit fáj a z én torkom is elég csúnyán ugatok:-))
2011. febr. 5. 10:05

Hát mi nem hazudunk :))))


mit szólnátok egy titkos klubhoz? és akkor ott letudnánk írni esetleg olyan dolgokat is, amit itt nem, nehogy más is elolvassa.. persze nem muszáj, csak eszembe jutott :)


Zsombi, hogy van?


Nóri jó korán ébresztőt fújt :) Ada 8kor kelt ma fel :)))

621. eduso1
2011. febr. 5. 10:02
Mi nem hazudunk,valódiak vagyunk:-))))
2011. febr. 5. 07:47

nem tudom minek adta meg. én biztosan nem keresem többet. hülyékkel nem érdemes foglalkozni.

Örülök, h jobban van a tökmag!

Nálam Nórika már megint alszik, ma 5.18kor kelt. :) a pasik meg elmentek vásárolni a pipibe. Nálunk igy hívják az auchant :)))

619. eduso1
2011. febr. 4. 18:32
De neked még a száma is meg van!!Ha ilyen ember akkor hogy meri megadni a számát??Zsombi jobban van,most rántottát eszik,mivel az étvágyával nincs gond!Most mondta ki,hogy adjál:-))
2011. febr. 4. 18:13
hát csajok, át lettünk ba...va. kerestem Ágika76ot és törölve lett. pedig, gondoltam megkérdezem, hogy most mi van. így már értem. jót szórakozott valaki. :S imádoma netet! :SSSS
617. 41f38c8355 (válaszként erre: 615. - Eduso1)
2011. febr. 4. 18:04

igen, Dubai. Remélem, hogy jó idő lesz, mert már elegem van a télből :S bár az ottani telet azért szivesen bevállalnám :)

persze, nyugi van, remélem nem vihar előtti csend. bár mifelénk ezt sosem lehet tudni.

egy hétre megyünk csak, igazából kettesre volt tervezve, de igy sokkal jobb, hogy jönnek a törpik is. :)))

a párom plasztikai sebész, szakspecifikusan égés plasztikus, de természetesen szépészeti műtéteket is csinál. ahogy ő szokta mondani cicababagyártó v. karosszéria-lakatos.

2011. febr. 4. 17:49

Majd mondom beszámolót kérek, h mire készüljek tavasszal :D:D


Zsombinak sok gyógypuszit küldünk :)))

615. eduso1
2011. febr. 4. 12:57
Oda mentek amit a múltkor beszéltünk?Mennyi időre??Jó lesz ebbe a rossz időben elmenni egy meleg,napsütéses helyre!!!Különben béke és nyugalom van??Úgy érzem!!!Mikor nőgyógyászati gond volt nálam akkor gyógynövényeket ittam és az sokat segített!!Én hiszek ezekben,mert sok jó tapasztalatom volt már!!Milyen orvos a férjed??
2011. febr. 4. 12:38

szia!

szegény babóca! biztosan nagyon nem érzi jól magát. de minél többet alszik, annál jobban gyógyul. remélem láztalanul ébred.

a húsleves gyógyító ereje pedig évszázados magyar találmány! :)))

nálunk csak "hagyományos" orvos van a családban, lehet, hogy miatta nem vagyok elég nyitott ezekre a természetgyógyászati dolgokra. :) elég mereven marhaságnak nevez sok mindent, bár azt az egyet kétségek nélkül elismeri, hogy gyógynövények léteznek. :)

jut eszembe, 28án együtt megyünk nyaralni! vagy telelni vagy mi van olyankor. :))

sikerült kibuliznom, úgyhogy jönnek a picik is!

jövő héten megyünk a nÓrikával a dokihoz, megkérdezem, hogy kell-e bármi neki ahhoz, hogy utazhasson.


én is olvastam, de nem tudok okosat mondani. annyira ismerem én is a lányt, mint bárki. akár lehet kamu is az egész, biztosan nagyon ráér és unatkozik. talán nincs még gyereke :)))) ugye, anyukák? :)))

hasonlóan mint veletek, beszélgettünk, aztán hónapokig semmi, most nemrég ő talált meg újra, olvastam a naplóját, de ennyi. többet nem tudok.

viszont ha valóban babákat vár, remélem minden oké lesz vele.

613. eduso1
2011. febr. 4. 11:41

szia!!


Zsombinak reggelre 38fokos volt a láza,már annyira lement!!Van egy természetgyógyász unokatesóm és én neki hiszem amit javasol!!Húslevest főzetem,az mindig segít!!:-))Ma szerintem sehová nem megyünk,itthon maradunk!Zsombi,most befeküdt az ágyába és elaludt!Na ezekből látszik,hogy beteg!!Olvastam amit írtál,nem tudok erre mit mondani,remélem Edina tud rá választ!!Néha olyan jó lenne ha lenne a közelben valaki aki ilyenkor segítene,persze nem használnám ki én is nyújtanám felé a barátságomat!!Kéne vásárolnom,postára menni stb!!

2011. febr. 4. 09:08

Jaj, mielőbbi gyógyulást Zsombinak!! Hemoepátiás szerekben én sem hiszek.. nekem a családban elég sok orvos van és eü.-s... állítólag van amelyik készítmény többet árt, mint használ. így én még soha nem adtam Adának ilyen készítményeket. az én gyerekemet is ritkán látta a háziorvosa :D anyu is eü. dolgozó így általában ő az aki felálítja a diagnózist, és hozza a gyógyszert.


mit csináltok ma?

611. 41f38c8355 (válaszként erre: 610. - Eduso1)
2011. febr. 3. 17:44

vigyázzatok magatokra nagyon!

gyógyulgassatok, pihenjetek.

énis nagyon utálom, amikor vmi baja van bármelyiknek és nem tudok segíteni nekik.


én nem bizok ezekben a homeos szerekben, bár lehet h azért mert a párom mindig azt mondta, ha te a cukortól meggyógyulsz, akkor szedd nyugodtan.

ebben viszont hiszek neki, csak jobban tudja nálam. nálunk ha gond van először úgyis ő próbálja gyógyítani, eddig nem okozott csalódást. a dokinéni csak akkor látta őket, ha a kötelező oltásokért kellett menni.

610. eduso1
2011. febr. 3. 17:06
Voltunk orvosnál!!Garat gyulladása van!!39fokos láza, de azt mondta a doktornő, hogy ez nem is nagyon fog lejjebb menni 3-4 napig!!Homeopátiás szert kaptunk és lázcsillapítót!!Apa haza jön,mert kezdek én is rosszul lenni!!!utálom mikor nem tudok segíteni a Kicsi Fiamon!!!
609. 41f38c8355 (válaszként erre: 607. - Eduso1)
2011. febr. 3. 11:53

remélem ő is csak olyasmit szedett össze mint én. lázam nekem is lehet h volt, egész éjjel majd megfagytam 2takaró alatt is.

24óra alatt elmúlt viszont...


Bubu: sztem irj, abban nincs semmi ha felköszöntöd.


Nóri alszik, ha felébredt akkor elmegyünk az oviba, nálunk is ennyi lesz ma a levegőzés.

2011. febr. 3. 10:37
jaj, mielőbbi jobbulást neki!!! majd írd meg, h mit mondott a doki. szegényke. Ada hála az égnek jobban van már
607. eduso1
2011. febr. 3. 10:34
Szerintem írjál,ebben nincs semmi,ha már gondolkodsz rajta!!Nincs jól,egész éjszaka 38 felett volt a láza és hányt!!Fél 4re kaptam a dokitól időpontot!!Most elaludt a kúptól!!Remélem nem lesz semmi komolyabb baj!
2011. febr. 3. 10:16
ja, ma van Ada apjának a névnapja... Balázs... szerintetek írjak neki? nem tudom, de én úgy vagyok vele, h sztem nem kéne.. és Ada nevében v vmi? nem tudom, de sztem nem kéne sehogy sem írnom neki...
2011. febr. 3. 09:58

sziasztok!


Én már örültem, h Ada kijött.. annyira kiváncsi voltam, h nem bírtam magammal :))) monjduk nekem nagyon jó szülésem volt, 15óra alatt meglett Ada, és végigi nevettem az egészet :)))


mit csináltok ma? itt olyan hideg van, h nem szívesen megyek ki. pedig muszáj lesz egy kicsit. mondjuk Adának még az ötlet sem tetszik... :D


Zsombi hogy van?

2011. febr. 3. 07:57

szegény kicsike! remélem gyorsan meggyógyul!


nekem már nincs semmi bajom, jót tett a korai fekvés. igaz még csak egy kv-t ittam, de az már tartósan a mélyben maradt :)


37+0, én már elkönyveltem, hogy ennyire vagyok hitelesítva :) Nórinál is, csüt-ön voltam a dokinál, megbeszéltük, hogy jan 4-én tervezett császár. igaz én mondtam a dokinak, h szerintem nem lesz annyi, de nem hitte. már 4napja egyre erősebb jóslóim voltak. másnap délben már a szülőszobán voltunk, mert nem volt jó a ctg-je. :) aztán kiderült, hogy azért nem haladt tovább a szülés mert 2x volt a nyakán és egyszer a derekán a köldökzsinór. szerencsémre még bejött a dokim, aznap ment volna 2hét szabira. :)))


ma megbeszélem vele, hogy mit szólna hozzá, ha vmelyiknep eljönnétek. itt elég nagy a hely akár több gyereknek is, lehet pancsolni, játszani, nektek is volna minden amit szerettek, akár 1-2napra is...

remélem belemegy, legalább ti is megismernétek, meg ő is titeket. Láthatná, hogy nem pasik vagytok. :)

603. eduso1 (válaszként erre: 602. - 367d5fde7b)
2011. febr. 2. 21:37

Pogit sütöttem,főztem kaját!!Szomszéd lánykánál voltunk Zsombival,de már akkor nem igazán tetszett!Haza hoztam és akkor éreztem,hogy lázas!!Remélem hamar túl leszünk rajta!!Mit sportoltál??Elkezdődött a fogyókúra??:-)

Holnap jelentkezem!Jó éjt!!

2011. febr. 2. 20:45

jaj, gyógyúljatok meg hamar <3


én is 37+0 szültem. :)


mivel telt a mai napotok? én ma sportoltam, de mozogni alig bírok mostmár :)


edinca.. férjed mit szólna, ha esetkeg találkozni szeretnél velünk?

601. eduso1
2011. febr. 2. 19:05
Zsombinak 39,5 a láza!Kúpot adtam neki:-(((Remélem nem lesz baj!!
2011. febr. 2. 17:54

hihi. nekem mindketten 37+0ra születtek.

Gáborka 48cm és 2700g, Nórika 54cm és 3270g.

igaz én mindkétszer császáros voltam.


Olvastátok, hogy Ágika is kórházba került? csóri alig 24hetes vmennyi. azért remélem tavaszig bent maradnak a babái!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook