Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? fórum

Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
479. 367d5fde7b (válaszként erre: 477. - Eduso1)
2011. jan. 21. 21:35
tesóm nőjének a bátyával megyünk ketten. nosztalgiázunk :D na jó nem ám, úgy megyünk, mint barátok. üdülési csekkel megyünk, mert apunak maradtak meg, meg az ő anyjának is és hát tesóink nem mennek majd megyünk mi :D bár, Ada nélkül fura lesz. de az is lehet, h elvisszük, mert Laca mondta vigyük el, neki ingyenes amúgy is meg nagyon szereti.
2011. jan. 21. 21:27

most akkor mi van? kaptam egy privit e-dincától, akkor most kamuzott?

nem értem

477. eduso1
2011. jan. 21. 21:21
Lennék a helyedben!!!Merre felé mentek??Hányan ??
2011. jan. 21. 19:42
ja, azt elfelejtetem, h megyek februárban wellneszelni :DDDD
2011. jan. 21. 17:26
jövőhéten is kettesben lesztek Zsombival? na nemsokára már mentek is akkor haza :) remélem azért hamar jelentkezel :))) este Zsombi időben elalszik meg nem fog kimászkálni az ágyából, hogy otthon lesztek. nyugis estéd lesz :)
474. eduso1
2011. jan. 21. 15:38
Apa jön 6körül és megyünk haza!!Szombaton megyünk Veresegyházára,mert az egyik barátja meghívót minket!!Vasárnap úgy volt hogy hozzánk jönnek,de azt lemondtam,mert 3-asban elmegyünk valahová!!
2011. jan. 21. 15:27

Ada játszik meg elvannak.. együtt élünk így azért viszonylag sokat vannak együtt. mikro gyorsan akarok elintézni valamit meg ilyenek. de most ráérősen mentem. nem, nem vettünk semmit. beültünk a mekibe kávézni meg plázáztunk meg sétáló utcában kóvályogtunk. Adának szerettünk volna vásárolni, mert karácsonyra pénzt akart Adni Laca, d emondtam majd együtt vezsünk vmit. de nem votl semmi jó. ugye tesóink régóta együtt vannak, meg mi is voltunk együtt, Adát meg nagyon szereti mindig vesz neki vmit :)


Ti mit cisnáltatok ma? ma mentek már haza?

472. eduso1
2011. jan. 21. 14:31
Merre felé járkáltatok,vettetek valamit??Ada ilyenkor mit csinál Anyukáddal??
471. eduso1
2011. jan. 21. 14:30
Na végre:-))
2011. jan. 21. 14:24

Edinca, remélem minden a legnagyobb rendben van veletek!!!!!!! sokat gondoltam rád tegnap is meg ma is!!! jelentkezzél amilyen sűrűn csak tudsz!!!


Én ma délelőtt tesóm bnőjének a tesójával csavarogtam, Ada meg anyával volt. Mikor hazaértem akkor kelt fel. remélem este hamar lesz alvás.

469. eduso1
2011. jan. 21. 10:23

Sziasztok!!


Nagyon jó idő van,süt a nap!!Zsombi lement a Papával játszani!Tegnap 10ig szórakozott velem az elalvásnál!!Nem bírtam,már a Mama feküdt mellé!Reggel 8kor ébredt!Átrohant a Papáékhoz,de ők nem voltak itthon,olyan aranyos volt vissza jött és mutatta,hogy senki sincs odaát!

468. e67755eb1a (válaszként erre: 466. - 3b1674fe1a)
2011. jan. 21. 08:04

szia! valóban, élek, létezem. egy kicsit nehezebben mint eddig,egy kicsit ritkábban mint eddig.

ágika semmi gond, megértelek, neked most csak a babákkal kell törődni!

hidd el én sem értek sok mindent, a mentségem csak annyi hogy mire felfogtam hogy nem fog semmi sem változni,már késő volt. útban volt a kisfiam.

hidd ela külsőségek nem tartottak vissza, pár hónapja is szinte sz utcára léptünk ki.

2011. jan. 20. 20:27
nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe került, mert ötbbet ér ő enneél, h egy ilyennel legyen együtt :S
2011. jan. 20. 20:03

most bocsánat, tudom, hogy csak olyan leszek mint mindenki más ennek a lánynak az életében. de nekem nemsokára jönnek a babák, pontosabban kórházba vonulok velük és nem akarom tovább gondolni az életét.

nagyon felzaklat, úgyhogy inkább legyek én a szar aki cserbenhagyja megint, semmint,hogy előbb jöjjenek a babák miatta.

nekem már az is elképzelhetetlen, hogy születhetett 2gyereke egy ilyen állattól. ez meg amit csinált végül, a lehető legrosszabb megoldás volt. rövid távon most jó a gyereknek, de később?

az anyja már egy roncs, a egyáltalán megéri az öregséget.

különben kivülről biztos könnyű okosnak lenni, de én már a gyerekek előtt régen leléptem volna. és enm érdekeltek volna azok külsőségek ami miatt ez a lány maradt addig amig már nem menekülhetett.

2011. jan. 20. 18:58
nem elfogadható ahogy viselkedik ez a pali... megérte, h a gyerekek miatt visszament??? inkább szépen folyamatosan mondogatta volna a kisfiána, h miért nem lakik vele apu persze nem a brutál sztorikat, de nyugodt élete lett volna... nagyon sjanálom
464. eduso1
2011. jan. 20. 18:55
Nagyon sajnálom,nem hiszem,hogy sokáig bírja!!Ezt nem lehet lenyelni!!Férje azért egy kicsit örülhetett volna neki egy kicsit!!
2011. jan. 20. 18:48

kaptam egy sms-t. még élek igy fogalmaz és ez már iszonyat.

főleg amit irt, ne irjak mert a telefonját is elveszi, 78 nap büntetésben van,mert ennyit volt távol a gyerekekkel.

komolyan mondom, nekem gyerekként sem volt ilyen!

ráadásul, gondolom, kaphatott rendesen, bár ezt nem irta. de el tudom képzelni milyen büntetést talált ki a férje neki :(((((((((


úgy látszik én szerencsés vagyok, engem ilyen pasival soha nem hozott össze a sors. csapkodós-üvöltözős veszekedésben volt részem, többbször én vágtam be az ajtót, de hogy megüssön bárki? soha nem látott volna többet.

462. eduso1
2011. jan. 20. 18:47
Sziasztok!!Jelentkezett,vagyis írt!!Rendben van túlélte az első napot!Majd jelentkezik ahogy tudd!!
2011. jan. 20. 17:46
az ilyen meber soha nem változik!! és igen, most a gyerekek miatt ment vissza, később meg majd más miatt nem fog tudni lépni :S nem irigylem. de engem egyszer ütne meg vki nem érdekelne otthagynám. fiatalkoromban volt egy ilyen kapcsolatom ahol tűrtem-tűrtem.. még azt is mikor nagy késsel kergetett... jó nagy marha voltam. m amár biztos, h egy pofont sem tudnék eltűrni.. remélem hamar jelentkezik. igen, előbb vagy utóbb a gyerkek életébe is belefog szólni... :S
460. 3b1674fe1a (válaszként erre: 459. - 367d5fde7b)
2011. jan. 20. 17:29

köszi szépen :)


azért még reménykedem, hátha bejelizik csak annyira hogy élek.

csak azt nem tudom,hogy pl akor mit fog csinálni ha már nagyok a gyerekek és az apjuk őket is ugyanigy korlátozni akarja majd. ki védi meg a kislányát akkor ha az apjának nem tetszik a szerelme? vagy a fiát ha másik egyetemre akar menni?

akkor hogy fog odaállni, hogy márpedig a gyerek ezt akarja, hagyni kell?

szetm sosem fog egy lépést sem tenni magáért.

nem tudom, biztos a hormonok, de annyira bosszant hogy hagyja magát ennyire kiszolgáltatni!

legszivesbben odamennék és lecsapnám a férjét. :)

2011. jan. 20. 17:25

hármas ikrek lesznek? ejha, nem semmi :) gratulálok!! :)


még mindig semmi hír, és szerintem ma nem is fog jelentkezni. írta is, hogy a férje ma nem dolgozik, mert segít a költözésben. remélem holnap már jelentkezni fog. a gyerekek miatt nem fog lépni, emrt nem bírja nézni, ahogy a gyerekek hiányolják az apjukat. de nagyon remélem minen rendben lesz vele meg a gyerekekkel. ha nagyobbak lesznek megértik majd a dolgokat, és nem lehet örökké titkolni előttük, h mi a helyzet. :((((

2011. jan. 20. 17:10

ezek szerint még semmi hir...

hát lányok én nem csinálnám a helyében. sőt már régen a rendőrségre mentem volna. nem értem miért nem teszi meg ezt az egyszerű dolgot.

lehet h még eljön egyszer-kétszer, de mindig visszafog menni. most ezért, később azért.

ez már az a betegség lenne, tudjátok arra gondolok, hogy elrabolnak és évek alatt annyira kötődni kezdel, hogy nem is akarsz szabadulni?


egyébként én is kismama vagyok, igaz az én babáim még egészen picikék. :) ma kezdtem a 22.hetet velük, és hárman vannak, lányok :)

2011. jan. 20. 14:42

Nekem nincsenek hódolóim :)


Almaecetes diéta... én egy időben ittam almaecetet.. de soha nem tettem vízbe meg ilyenke hanem amennyit egy húzásra megbírtam inni és öblítettem vízzel.. nekem a fogzománcomat tönkre is vágta :D belinkelnéd amit te láttál róla? v leírnád? neem is fogynom kéne :D


oké, később én is jelentkezem :)

456. eduso1
2011. jan. 20. 14:37
Zsombi felkelt!!Majd jelentkezem:-))
455. eduso1
2011. jan. 20. 14:34
Képzeld ajánlották az almaecetes diétát!!Utána néztem csak jókat írnak,de nem tudom,hogy a gyomrom fogja-e bírni??Gyerekkorom óta sok a savam,de hála istennek mostanában nincs vele gond!!
454. eduso1
2011. jan. 20. 14:32
Neked nincsenek hódolóid??
2011. jan. 20. 14:24

Nálunk is ada szobájában beépített szekrény van illetve az ő falszomszédos másik szobában is.de még így is kicisnek bizonyul sokszor a szobája :D


Igen, megtette mikor eljött, de látod. Én megértem hisz a fiának nagyon hiányzott az apja, és így a gyerekeknek jobb. én biztos nem tudnám ezt végigcsinálni, hogy a gyerekem miatt menjek vissza olyanhoz, aki bánt meg mindenbe beleköt... biztos rossz lenne az én gyerekemnek is az apja nélkül, de egy idő után hozzá szokna a dolgokhoz. oké, én nem igen látok bele az ő dolgukba, de remélem idővel tud új életet kezdeni a férje nélkül valaki mással. ahogy nőnek a gyerekek szerintem egy idő után előttük sem lehet titkolni, h minden rendben van köztük :S remélem hamarosan jelentkezni fog!!!!!

452. eduso1
2011. jan. 20. 14:21
Szerinted Edina fogja bírni a férjétől kapott lelki nyomást??Annyira sajnálom,hogy nem tudta végig csinálni amit elkezdett!Pedig a legnagyobb lépést már megtette mikor eljött!!!!
451. eduso1 (válaszként erre: 450. - 367d5fde7b)
2011. jan. 20. 14:19
Beépített bútort kellene csináltatnom,Zsombihoz!!csak így tudok helyet spórolni!!Az exemmel nem csináltuk meg teljesen készre a lakást mert nem tudtuk,hogy fogjuk alakítani ha gyere lesz!Hát most nekem kell kitalálni!!
2011. jan. 20. 14:16
nincs mit :) én is nézegetem most az oldalt, mert nálunk kevesebb bútor van a boltban és szeretnék magamhoz is úh ágyat meg előszobába is új szekrényt. imádom a fenyőbútorokat és szépen lassan mindent leszeretnék cserélni fenyőre. annyira gyönyörű, hogy eszméletlen. szerintem :DDD
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook