Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? fórum

Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
689. eduso1
2011. febr. 18. 08:57

Gratulálok neki!!!:-))

Zsombi 5 kor kelt,rögtön a hűtőhöz ment és túrórúdit akart enni!!Nem engedtem,így 1 órát zokogott!! Nem tudom,hogy i van vele,hogy hajnalban enni akar!!Laci elvitte Veresre,persze az autóban 1 perc alatt elaludt!4Egyedül vagyok itthon!!Kicsit pihizek,majd jöhet a takarítás!!Be kellene vásárolnom,de nincs kedvem a vizeket cipelni:-((Irigyellek,hogy mentek a nyárba,igaz én utálom a fülledt hőséget,de ha víz van mellettem akkor jó:-)))))

2011. febr. 18. 07:49

jó reggelt! ma senki nem ébredt korán?

nekem a szokásos hajnali ébrestés mai is meg volt, a tökmag már oviban, Nórikám alszik egyet, aztánmegyünk vásárolgatni.

a premierbe gondoltam egy kiruccanásra, kellene egy normi fürdőruha, pár felső nekem, egy pár ruha a picinek is. lassan összerakhatom a motyót, 10nap múlva már nyár lesz! :)

ja és ma 13.kor már 14hónapos a csöppségem :DDDD

2011. febr. 17. 20:10
remélem nem lesz gond :S beszéljetek meg mindent, jó neked, hogy még van rá lehetőséged
2011. febr. 17. 18:38
remélem sikerül mindent átbeszélnetek/megbeszélnetek!!!!!!!
685. eduso1
2011. febr. 17. 18:36

Szia!!


Sajna Lacival tegnap volt egy kis vitám!!Mivel ma jött haza ,nem hiszem,hogy bárhová felmegyek,mert ezt meg kell beszélnünk!!Sajnálom!!!!!

2011. febr. 17. 17:49

az nem jó. viszont sajna abank nem válogat. valakin behajtja. :SSSS

misem voltunk kint, csak annyit amig az oviba mentünk. levegőzésnek talán elég volt. éppen szakadt a hó :SSS úgy utálom már ezt a telet.


az egyedül evés ismerős, nálunk is ez a progi. :) mindig kap egy kis maszatolnivalót, amivel nem bír oltári kupit csinálni, aztán a többit én lapátolom a szájába. egyenlőre igy elégedett a csajszi :)


irigységre visszatérve: sztem az oviban sem tanulják meg. inkább úgy vannak vele, hogy ott minden az ovié és azon osztozni kell. aGáborka még itthon is irigykedik ha a tesó elvesz tőle vmit. ő viszont gátlástalanul magáénak tud be mindent :) szerencsére már a Nóri is megtanulta, hogy visítani kell és akkor jön a segítség :DDD egy élmény együtt a kettő :DDD csak ajánlani tudom, garantáltan nincs egy nyugis perced, csak ha alszanak. EGYSZERRE! :DDDDD

683. eduso1
2011. febr. 17. 11:07
Közös volt a lakás és ő a felére igényt a tartott!Hitelt vettem fel,azt fizetem!!Szeretném ha még a 160ezret is be kellene miatta fizetnem!!utálom az egészet!!Nálunk a hó is esik,de néha az eső is!!Azt hiszem ma nem megyünk le!!:-((Most ebédel mert nagyon álmos és utána alvás!!Egyedül akar enni,minden tiszta főzelék,de nem engedi,hogy segítsek!!ő már nagy fiú!!!
2011. febr. 17. 10:04

sziasztok! itt is esik... néha a hó is... fúúúúúúj


nálunk 5kor ébresztett a kicsi, 6után jött a nagy is. már nem is tudom mikor aludtam 8ig utoljára :)


5év után??? remélem már kidobtad az utcára, vigye! ilyet? miért fizetsz neki? közös volt a lakás?


nálam még van a fasírtból, ami meglepő módon tök jól sikerült, úgyhogy csak vmi levesfélét kéne összedobnom. talán karfiol lesz, van még fagyasztott a frigóban.

du mehetek szülőire az oviba, olyan fura még mindig, hogy vkinek én vagyok a szülő! :)))


sütit csináljatok nekem is, azt tényleg nem vállalom! :DDDD

2011. febr. 17. 09:17

én is vmit főzők ma, meg sütök is :)) időben jut eszébe az exednek a biciklije.. Zsombi jó korai volt? meggyógyúltatok mostmár?


na széép. anyósod ott lesz :DD én is várom a tavaszt éjjel-nappal kint leszünk. ma meg ráadásul esik az eső is :s pfff

680. eduso1
2011. febr. 17. 07:41
Zsombi,már fél6kor nyitotta a hűtőt,hogy éhes!!Hihetetlen!Lacim ma végre jön haza,holnap Kölcsibe adjuk a lakást Keresztnek ,így megyünk le a Nagyszülőkhöz!!Exem azért hívott,hogy 5 év után elvinné a bicikliét!!Olyan hihetetlen,hogy fizetek neki csomó pénzt,de még az is kell!!Ide jönne érte,de Lacimat megkértem vigye inkább ő el!!Jön ma egy cukis kollégám,valami sütivel meg kellene lepni!:-)))
2011. febr. 16. 18:24

sziasztok! Nórikám már alszik, úgyhogy szöktem egyet :)


milyen kérelmet kellett irnod? remélem elintéződik, megnyugtató módon.

az én csöppjeim is imádnak kint lenni, jó lenne ha végre jönne a tavasz, akkor sokkal többet játszhatnának kint. igy szegény Nórinak csak a totyogás van a nagy ruhában :)


buli nem volt, csak kényszerdett jópofizás. ezek olyan kötelező dolgok, a pofavizit miatt. a cél a leggyorsabban letudni, mindig.

hétvégén szerencsére mi megyünk, és jó indok alelépésre, hogy a gyerekek. elvégre a bébiszitter sem ér rá a végtelenségig. persze igaziból anyósom lesz az aki nálunk is alszik, de ez titok, el nem mondjátok a párom főnökének :))))

2011. febr. 16. 17:20
sikerült akkor megírni a kérelmet. végig hallgaod az exed az a lényeg :). párod otthon van v csak Zsombival vagytok? nomád élet :DD jurtában élni :DD Ada is imád kint lenni. ezért szeret balatonon lenni a nagy udvar, és van neki ugye ott játszótere az udvarban.
677. eduso1
2011. febr. 16. 12:07
Imád mindent,csak ne keljen feljönni a lakásba!!Lehet,hogy nomád életet kéne élnünk mindig kint a szabadba!Most jöttem haza,írtam kérelmet,majd kiderül,hogyan tovább!!Pont 3 hónap után hívott az exem!!Kiakadva mondtam neki,hogy minden miatta van,gondolom legszívesebben lerakta volna!!Most eszem és ledőlök aludni,Zsombi már hortyog.-))))
2011. febr. 16. 11:10

még 11 baba? bárjál még vele én is azt mondom :DDD

tetszett a buli?

itt is megint hó van.... hát úgy volt ma megyek én is balatonra, erre késő este hvíott mamám, h pénteken menjek, mert ők ma reggel elmennek otthonról, és csak pénteken érnek haza... elmentek vhova Adával :D már nem jóó Ada nélkül :S

Zsombi szeret csúszkálni?

675. eduso1
2011. febr. 16. 09:19

Várjál még vele!!!Ne menj bele ilyen dologba!Az egészséged 100x fontosabb!!Van időtök,te még olyan fiatal vagy!!Tényleg jó volt a buli??

Megint esett a hó!Jó,hogy a szánkót nem vittem fel!!Ha vissza jöttem az ügyek intézéséből akkor lemegyünk a dombra csúszkálni!!!Ada,hogy van a Nagyiéknál??

2011. febr. 16. 08:09

én nem hivok senkit titkos számról, azt mindig tudni fogjátok ha én vagyok :) veletek nem titkolózom :)

elvittem a tökit az oviba, alszik a kicsi, egyedül vagyok, hepi az élet! :DDDD

igyexem ma telefonozni, legalább sms-ben :) elvileg ma hosszúnapos a férjem, úgyh lesz rá alkalmam.


este 11kor mentek el a vendégek, a férjem munkatársai, naaaaaaaaagyon jó volt.

képzeljétek mire jutott az én drága párom! olyan szépen rendeződött az életünk, elkezdhetnénk gondolkodni a 3.gyereken. csak remélni tudom, hogy még sokat ondolkodik. Nóri csak 14hós, anno amikor született a doki azt mondta 2év múlva jöhet a következő. meg egyáltalán nem érzem most úgy, hogy újra szeretnék terhes lenni.

673. eduso1
2011. febr. 15. 20:34
Persze,irigy volt!!!!Nem hívtál,titkos számról hívott valaki,de azt nem szoktam felvenni!!Képzeld az exe-m miatt új szerződést kötöttünk,hogy neki jobb legyen,így én kaptam 160000ft-os illetéket amit már egyszer elengedtek!!Most hívtam a ügyvédet,hogy ilyenkor mi van?,holnap bemegyek és akkor kiderül,hogy mit tudok intézni!!
2011. febr. 15. 19:02

nemrég értem haza.. elpletykáltam az időőőt :D akkor jópofizhatsz a sznobpartyn :DDD


akkor nem unatkoztatok, meg Zsombi sem. miután rászóltál irigykedett még?

2011. febr. 15. 17:18

nem én vagyok! :))) de azért jó igy is nem? :)))

sajna a mai dumaparty elmaradt mert egyesek körmözni voltak, másokat meg nem tudtam hivni :S

ma tök korán hazaért a férjem, már 12 körült itthon volt, úgyhogy együtt mentünk az oviba. talán majd hnap.


a fasírt jó ötlet, köszi! nem tudtam mit csináljak (igen, kivételesen én! ) hnap. de a fasírt még megy nekem is.:)

csajok jelentkezemmindig amint tudok,most elhoztam a kicsit aludni, azért tudtam bekukkantani. este bizti nem leszek, mert vendégek jönnek, sőt a hétvégén lehet hogy nagyobb összejövetel is lesz, olyan sznobparty, de én jobban szeretném ha inkább mi mennénk valahova. onnan gyorsabban lehet lelépni,mintha házigazda az ember

670. eduso1
2011. febr. 15. 12:27
Jobbulást!!Jól vagyok,most mentek el a gyerekek!!2 kicsi volt az Anyukájukkal!!Nagyon jó volt,igaz Zsombi megint irigy volt,de rászóltam,hogy ezt ne csinálja!Főzni még csak most kezdek el!!Fasírtot vagy Milánóit csinálok,még nem tudom!!Kicsit szerintem én is ledőlök,mert Zsombi is alszik!! Edinával jó volt dumcsizni,legalább tudjuk,hogy jól van!!
2011. febr. 15. 09:35

de ő az, már megbeszéltük :)))


ez az irigy korszak elég kiakasztó.. húúúú, én Adával mit harcoltam, h ne legyen irigy, mert ő sem szereti, ha irigyek vele. de sztem ez véglegesen az oviban nöjjük ki... éjfélkor feküdtem le és 9ig aludtam. csak Ada már nagyon hiányzik. nem bírom nélküle.


Akkor azért kicsit tudtatok Valentin napozni :) én majd ha leértem akkor valentin napozok. Ada a kis szerelmével volt tegnap. keresztanyukájának a kisfia a kis szerelme, és a tegnapi napot együtt töltötték :DDD


meggyóhúltatok már? jól vagytok? most én kezdtek el náthásodni, de kikúrálom én magam :D nem szeretnék ismét beteg lenni.

668. eduso1
2011. febr. 15. 08:35
Tegnap elmentünk Valentin nap alkalmából cukiba!!Nem voltak finom sütik,vagy már túl finnyás vagyok:-)))Ma még nem tudom,hogy hová megyünk,de áthívtam az egyik kis barátnőjét,hogy jöjjenek át,mert a múltkor mi voltunk!!Remélem Zsombi nem lesz irigy!!
667. eduso1
2011. febr. 15. 08:32
Nekem mindegy,ahogy gondoljátok!!Gyerekkel vagy nélküle??Majd ha egyszer oda érünk akkor megbeszéljük!!Milyen volt az éjszakád Ada nélkül??Jól aludtál??
666. eduso1
2011. febr. 15. 08:31
Nem ő az,nem szabad vissza térnie:-)))
2011. febr. 14. 20:55
visszatértél közénk?? :DDD
2011. febr. 14. 20:40
aki kitalálja ki vagyok, kap egy cuppanósat. aki nem annak is küldök! :)
2011. febr. 14. 19:46

Dackorszak :) mi ebből vhogy megyünk már kifelé.. remélem :)

Márciusban hol gondolod a találkozót? Gyerekekkel v nélkülük?

662. eduso1
2011. febr. 14. 19:07

Szia!!


Ma jobban vagyok,de Zsombi kikészít!Mindenért hisztizik,régen nem volt ilyen,de a mostani betegsége óta katasztrofális!!Hiába beszélek vele semmi nem érdekli!!Voltunk ma postán,boltban,játszón!!Edina hívott,mennek nyaralni feb. végén!

2011. febr. 13. 18:33

Ada a cumit maga hagyta el egyik napról a másikra nem kellett neki. nekünk a cumisüveggel vannak gondjaink..

Mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!!!!!!

660. eduso1
2011. febr. 13. 17:43
Én éjszaka nagyon rosszul lettem!!Hánytam,stb!Lacim kelt fel Zsombihoz!!Ma is feküdtem,pirítóst ettem,Apa ápolgat,közben Zsombival mentek játszóra és sétálni%5Zsombi is kikészít,hisztizik mindenért!!Nem akarom már a cumit adni,de zokog ha nem kapja meg!!Szar napom van!!!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook