Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? fórum

Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
809. eduso1
2011. márc. 5. 14:46
Zsombi nagyon jól van,de olyan jó lenne ha egy kicsit tovább aludna!!Tegnap szétszakadt a cumija,először nevetett rajta,de mikor leesett neki,hogy nincs már cumi akkor zokogott!Lefekvésnél volt ám cirkusz,végül kapott másikat:-)))Jobban vagyok,iszom a kristálygombát és szerintem azért nem vesz le a lábamról a betegség!
2011. márc. 5. 11:41
nagyon jó este volt. tiszta boldogság van :))) remélem nálatok is okés a helyzet!!!!!! mára nincs program.. estére lett volna, de emberem melózik holnap is így nem megyünk sehova. nagyon szép idő van, de nagyon fáradt is vagyok. majd apuék mennek Adával biciklizni meg sétálni akkor picit ledőlök. jaj, nagyon hamar szedd ám rendbe magad!!!!! Ti mit csináltok ma? Zsombim hogy van?
807. eduso1
2011. márc. 5. 11:33

Hogy telt az estéd:-)))Remélem minden rendben van és boldogan telnek a napjaitok!!!Ma mi a program?,Balatonon is ilyen gyönyörű napsütés van mint itt??

Sajna én lettem beteg,folyik az orrom és fáj a torkom,de nem vészes!!!Főzök egy jó kis levest az mindig segít!!

2011. márc. 5. 11:14

sziasztok!

hogy vagyrok ma?

2011. márc. 4. 18:10

akkor nálatok sincs jó időben csend és nyugalom:)Itt van az udvaron csuzda,homokozó,hinta de nem tudom meddig leszünk itt:(sajátról álmodni sem merek...ugy még 50 évig:D utána meg minek:)

Szép hétvégét kívánok mindenkinek én megyek dolgozni így csak hétfőn leszek.

804. benvik (válaszként erre: 803. - E07aa834c4)
2011. márc. 4. 17:26
Mi is sokáig panelba laktunk. Aztán kiköltöztünk mucsára így jöhet a kutya. Illetve még nincs kerítésünk, ezért kell kennelt csináltatni. Na meg nálunk van a kertbe játszótér, így a szomszéd gyerekek erőszeretettel vannak nálunk. És lehet az akármilyen jámbor állat, azért csak nagy fogakkal rendelkezik. Így ilyenkor be lehet tenni a helyére, és máris nem kell aggódnom.
803. e07aa834c4 (válaszként erre: 801. - Benvik)
2011. márc. 4. 15:24
de jó!sajnos nekünk szóba se jöhet a kutya albérletbe:(igaz van egy lógófülü zsömlenyuszim egyenlőre megteszi szobadísznek:)a gyerekek imádják.Én egy angol dogot szeretnék vagy rotit ,sarpeit,esetleg hasonló karakterü kutyát,a férjem...husky...volt egy nekik 15 évet élt mikor a nagyfiam megszületett utána altatták el.Így jött anyósoméknak a kutyapótló unoka.Néha ugy hívják a gyereket hogy Jony vagy gyagyás...ez volt a huskyjuk neve:)
802. benvik (válaszként erre: 800. - E07aa834c4)
2011. márc. 4. 14:59
Nekünk is ki kéne mennünk, de a fiam még iszonyat rondán köhög. De már két hete ki sem mozdultunk a lakásból:-(
801. benvik (válaszként erre: 785. - E07aa834c4)
2011. márc. 4. 14:58

Hát akkor marad a cukrászda....

Én éppen kutyakennelt intézek, hamarosan gazdagabbak leszünk egy labradorral.

2011. márc. 4. 12:02
megjöttünk a bicajozásból:)sár van:(megyek reggelizek kis szalonnát
2011. márc. 4. 09:46

busszal 1,5 óra az út vonattal meg vmivel kevesebb. hamar elmegy az idő :) tegnap jöttem vissza, e a tegnapi programunk elmaradt Adával. ma itthon leszünk majd kimegyünk biciklizni. holnap este meg emberemmel leszek :)))


Ada jól van.. mármint köhög és most szakadozik neki így a slájmot rendszerint kihányja... de mostmár magától rohan a vécére nem pedig a fél lakást beteríti..


na akkor Zsombi is kezd helyre jönni. Lacival mi a helyzet?


nálunk töltött paprika lesz az ebéd :))

2011. márc. 4. 09:33
én laza zöldséglevest főzök mindjárt kész:)aztán megyünk biciklizni játszótért nem vállalom beHunor 11 kor alszik,mire kiérnénk nyügös lenne.
797. eduso1
2011. márc. 4. 09:31

Ada jobban van már??Tegnap mentél vissza?Mennyi idő az út-busszal vagy vonattal??

Lemegyünk a játszóra,de nem sokáig mert folyik még mindig az orra!!Főzni kellene valamit,de fogalmam sincs,hogy mit!!

2011. márc. 4. 09:16
nálunk még nem volt reggeli Ada nem hajlandó enni. éppen újságot olvas a fotelban. mi alesz a mai programotok?
2011. márc. 4. 09:09
igazándiból ez a kávézó lenne a legjobb:helybe van,8 kor kezdek,este 6-ig,szeretem csinálni csak ép kevés a munkaidő.Ha felvennének főállásra az lenne a jó,de a váltóm a tulaj huga így esélytelen:(
2011. márc. 4. 09:06
most kávézó-büfé,elvileg ha minden jól megy hó közepétől nagyüzemi konyha,hónapok óta várnak csak egy gond van 5-re kellene menni de elvileg megbeszélhető hogy 6-legyen mert ha ötre kell bemenjek akkor 4-kor kell indulnom,ha 6-ra pont a férjem el tud vinni az ő munkahelye egy köpésre a konyhától!hát nem tudom ezen az egy órán mulik minden.
793. eduso1
2011. márc. 4. 08:58
Mit fogsz dolgozni???
2011. márc. 4. 08:57
tizedikétől
2011. márc. 4. 08:56

igen dolgozom de egyenlőre csak hétvégin 10-től már mehetek főállásba:)

enyémek meg nem eszik a kenyeret:(

790. eduso1
2011. márc. 4. 08:40

Dolgozol,hová megy érted??

Kenőmájas kenyér,mi csak vizet iszunk!!

2011. márc. 4. 08:31
lányok mi a reggeli a gyerkőcöknek?nálunk tojás rántotta-hül a teraszon, a kakaó korán 7-kor elfogyott:)
2011. márc. 4. 08:29

nem voltam az orvost csak ha vér folyik akkor látogatom:D

szuper nálunk se volt különb a konyha mindkét gyerek besegített panírozni:)

A férjem rendmániás,én sokszor hagyom hadd dorbézoljanak a gyerekek,persze ennek meg van az eredménye:virág felborítás,tányér törés,dvd-eltünés szétkarcolás,ujlenyomat mindenhol...Laci meg szombat vasárnap porszívózik,felmos,port töröl..igaz főznie-mosnia nem kell s sokszor nem is tudom mit takarít ,minden nap felporszívózok az árvizjelenetek után,de ő talál még némi szöszt:)na ilyenkor mikor este értem jön és eldicsekedik hogy szép rend van végre az agyam el tudnám dobni:)Ha meg rákérdek hogy a gyerekek voltak-e kint az udvaron...játszóteret emliteni se merem a válasz:minek hideg volt:)habár vasárnap elvitte Gergőt a mammutba-és a mellette levő játszótérre érdekes kettővel meg se próbálja az utazást:DJa és a haverját vitte segítségül:)van esze:)

787. eduso1
2011. márc. 4. 08:21

Voltál már kivizsgáláson,vagy idegi alapon van??

Tegnap a fiammal sütöttünk,ő kevert és adagolt ki,olyan ügyes volt és látszott,hogy élvezi csinálni!4Azt nem akarom leírni,hogy milyen volt a konyha utána!!

786. e07aa834c4 (válaszként erre: 784. - Eduso1)
2011. márc. 4. 08:07

gyere ki felesbe megsütöd?:)csak viccelek:)

hülye hangulatom van fáj megint a gyomrom és pattog a fülem.És persze reménykedem hogy megjön az utólsó gyed ma:)

785. e07aa834c4 (válaszként erre: 783. - Benvik)
2011. márc. 4. 08:05

nagymamám 700 km-re van:D mire odaállok lejár a szülinap:)

Ám szép reggelt

784. eduso1
2011. márc. 3. 20:42
Cukrász vagyok,ha tudok segítek kérdezzetek!!De ha nektek van fincsi receptetek akkor azt én kérem,hogy kipróbáljam!!
783. benvik (válaszként erre: 782. - E07aa834c4)
2011. márc. 3. 19:32
Akkor oda kell állni nagymama mellé és ellesni:-) És most nem tudod megkérni?
2011. márc. 3. 19:29
nekiállok időről időre---és elrontom:Dmindensültet,főttet,levest,hidegételt elkészítek nagyanyám oltári nagy sütikészítő minden lakodalomba meg van hiva sütni de ezt a gént nem örököltem.Analfabéta vagyok a sütikhez.
781. benvik (válaszként erre: 779. - E07aa834c4)
2011. márc. 3. 18:46
Amúgy a sütés nem bonyolult, csak neki kell állni:-) Na meg nem valami bonyolul recepttel kezdeni, hogy az embernek elmenjen az életkedve:-)
780. benvik (válaszként erre: 779. - E07aa834c4)
2011. márc. 3. 18:44
Itthon vagyok egy másfél és egy 4 évessel. Na meg két macskával, nagy házzal, nagy kerttel, ami még nincs kész. Most építkeztünk, és van még bőven mit csinálni. Férjem meg éjjel-nappal dolgozik.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook