Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


2010. febr. 18. 19:44

Hahó, Lányok!


Micsoda élet van itt, most nézem. :)


Hú, nagyon drukkolok ám Nektek és Primula, de jó, hogy jelentkeztél, már nagyon aggódtam érted! :)


Ribizli sokszor egy rosszcsont, ugyanakkor tündér is, imádom, nagyon örülök, hogy idekerült hozzánk /bár időnként kivágnám innen a 8. emeletről - csak vicceltem ;-)/. :)


A Norcolutot tegnapelőtt este fejeztem be, sztem hétvégére tehető a ciklus kezdete. Izgulok, mi lesz a Kaáliban vérvételen, utoljára kb. 1 éve nézték a hormonjaimat, azóta ugye műtöttek is, fogalmam sincs, hogy állok, egyáltalán el lehet-e majd kezdeni a stimut.


Tényleg, tudnátok abban tanácsot adni, ha hétvégén jön meg, akkor van vki a Kaáliban napközben, vagy hétfő reggel kell telefonálni?

2604. erika691230 (válaszként erre: 2603. - Triniti1020)
2010. febr. 18. 19:01

Sziasztok!


Szia triniti!

Igen,mi most sorstársak vagyunk,és remélem,maradunk is.Én 3-4 napot feküdtem szigorúan,utána már mozgolódtam,de nem hajoltam,nem emeltem.Több csajtól hallottam már,hogy ha szájon át vette be az utrot,akkor szédült. :-(


Megy a drukk mindenkinek,kinek-kinek amihez kell.

2010. febr. 18. 18:50

Sziasztok!

Van egy kis időm, Drága elment dolgozni, így egy kicsit ide telepedtem, de nem akarok sokáig itt csücsülni!

Köszönjük szépen, jól vagyunk, remélem odabent is minden rendben zajlik! Ma megvolt az első séta szombat óta! Azóta ki sem tettem a lábam a lakásból! Jól esett, de majd le szakadt a derekam!


Primula!

No végre!!! Nagyon aggódtunk érted!!! De tudod!!! A minőségre megyünk!!! ;) Megy a drukk ezerrel!!! Hisz ez természetes!


Anta!

Látod, van remény! Tessék most pihenni és majd áprilistól megint hajrázunk Érted!!


Vica!

Sajnos inszemmel kapcsolatban nem tudok neked semmit írni, nekünk ez a lépés kimaradt, mi egyből lombikkal kezdtünk! De megy a drukk neked is és minden okés lesz!!!


kekmeggy!!

Mikor jár le a Norcolut? Már nagyon várom, hogy Te is elkezdhesd a stimut!! Izgi lesz! Mindent bele!! Ribizli hogy viselkedik?


Erika!!

Nagyon köszönöm a drukkot! Akkor közel voltál hozzánk!!!! Most sorstársak vagyunk!? Holnaptól pedig Primula is csatlakozik ebbe a körbe!!! Egyébként Te transzfer után mennyit feküdtél? Én szombat óta folyamatosan nyomom az ágyat, fél óra mozgással néha: wc-gyógyszer-kúp-tus+kaja. Ennyi! Meg néha fél órát leülök a gép elé, de érzem, nem kényelmes....


Az utro-tól az egyik csajszi, akivel együtt volt a punkciónk és a transzferünk is szédül, hőhullámai vannak... Dokibá el is vette tőle a "szájon át"-os adagot!

Én tegnap szédültem először... De nem keresünk tüneteket!

2602. anta03 (válaszként erre: 2597. - Primula35)
2010. febr. 18. 18:26
szorítunk nagyon!!!
2601. Lyana (válaszként erre: 2600. - Primula35)
2010. febr. 18. 18:20

Az utrot igen ugyanígy kell használni.

Jövőhéten megyek uh-ra csütörtökön és utána a saját dokimhoz és a védőnőhöz.

Egyébként látod? Nekem 5 petesejt volt, 3 megtermékenyült icsi-vel és kettőt kaptam vissza, 1 maradt velünk.

2600. primula35 (válaszként erre: 2598. - Lyana)
2010. febr. 18. 18:17

Szia Lyana, köszönöm szépen!!!


Utrot ugyanígy kell használni???

2599. primula35 (válaszként erre: 2595. - Vica79)
2010. febr. 18. 18:16

Szia Vica!!


Privibe megírtam a véleményem, de ahogy olvasom, homlok egyenest eltérő az Erikáéval, bocsi érte....

2598. Lyana (válaszként erre: 2597. - Primula35)
2010. febr. 18. 18:03

Szia Primula!!!!!!!

már nagyon vártunk hogy mi a helyzet veled. aggódtunk érted ám!!!!!!!!

Örülök hogy jól vagy.

És tudod egy embrióból babóca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megy a drukk ezerrel holnapra és utána is+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2597. primula35
2010. febr. 18. 17:59

Sziasztok Csajok!!!!


Bocsi, hogy csak most jelentkezem.

Kedden megvolt a punkció. 6 tüszőből 2 db petesejtet talált a doki.

És itt vártam az írással.

Az utolsó punkciónál is 2 petesejtem volt, de nem termékenyültek meg, amit lelkileg kudarcnak vettem. Vártam, mi lesz másnap ...és másnap....

A tény, hogy, mint Triniti 1 babajelöltet kapok vissza, holnap.

Ami talán kicsit biztató tud lenni, hogy a petesejtek minősége szép, érett volt. De a huncut másik megijedhetett... (((-:

Ami a beavatkozást illeti, még a bpf. igen érzékeny, mindig is az volt!


Lyana, gratulálok ezerrel!!!


Erika, örülök, hogy nem marasztaltak benn.


Kekmeggy, hogy állsz a norcolutta, mikorra várható a menzesz???

Ribizli???


Anta, örülök, hogy nem csüggedtél le, és előre nézel a jövőd felé.

Hisz még hosszú a 2010-es év. (((-:


Vica, mindjárt elolvasom az inszemes témát, bár ha nem csúsztam még le róla.


Szép estét mindenkinek!!!!

2010. febr. 18. 09:16

Sziasztok!


Vica!Ismét írtam privit.

2595. Vica79
2010. febr. 18. 08:49

Sziasztok!

Köszi a válaszokat. Erika már volt inszemen, így hiszek neki, megnyugtatott. Így mostmár úgy érzem, nem egy eleve kudarcra ítélt inszem alanya leszek. De az biztos, hogy a következőt, Szegeden fogom csináltatni (ha szükség lesz rá). Csak arra nem emlékszem, hogy Krizsán doktornő kit ajánlott az ottani dokik közül és hogy oda hogyan tudnék bejutni. De kinyomozom!

2594. anta03 (válaszként erre: 2589. - Lyana)
2010. febr. 18. 08:49
most hány hetesnek számítassz?
2593. anta03
2010. febr. 18. 08:36

sziasztok!

Lyana, gratulálok!

Erika, pihenj akkor sokat, h. Bogival minden rendben legyen és persze veled is!

Triniti, Primula kitartást, és jó pihenést? megy a babaragacs!!!

mit mondott a doki mikor kelhettek fel? ulto-t használtok vagy duphastont szedtek?


velem minden ok. végül állítólag csak beírtak áprilisra, bár nem volt egyszerű így telefonon megbeszélni velük. de azt inkább nem is részletezem...

március végén középidős uh., addig pihi.


mindenkinek szép napot!


a többieknek kezdésig kitartás!!!

2592. Lyana
2010. febr. 18. 06:20

Szia Vica!

Nem tudom milyen egy inszeminációs eljárás. De olvastam az inszemes lányoktól, hogy bizony előtte kaptak tüszőrepesztő szurit. Van inszemes fórum kérdezz rá náluk.

puszi

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2010. febr. 17. 22:54

Vica, elolvastam a bejegyzésedet, én sajnos nem tudok segíteni, soha nem volt részem inszemben, de nagyon drukkolok Neked!


Triniti, Anta, Ded, hogy vagytok?

2010. febr. 17. 22:34

Sziasztok, Lányok!


Lyana, először is gratulálok. :)

Erika, kitartást a pihenéshez.

Vica, nem vagyok képben, de holnap pótolom az elmaradást.

Primulával mi újság, nem tud róla vki?

2589. Lyana
2010. febr. 17. 19:02

Sziasztok!!!

Szóval minden okés. 1 babóca van. Ő már 3 mm-es és dobog a kicsi szíve!!!!!!!!!!!!

Minden rendben. Még jövőhéten megnéz a dokibácsi a kaáliba és utána megyek a sajátomhoz. Olyan nagy a boldogság.

Ki hogy van??

2588. erika691230 (válaszként erre: 2587. - Vica79)
2010. febr. 17. 18:27

Szia Vica!


Írtam privit.

2587. Vica79
2010. febr. 17. 18:02

Sziasztok Lányok!

Tanácsot kérni jöttem. A naplómba leírtam, amiket a dokim mondott ma az inszeminációról, amit elvileg hétfőn csinálunk majd meg.

Mondanátok véleményt? Már aki túl van ezen is.

Előre is köszi!

2586. erika691230 (válaszként erre: 2585. - Triniti1020)
2010. febr. 17. 11:13

Szia triniti!


Megy a drukk neked,és a babócának!Sokat gondoltam rátok,mikor a Kaálira kinéztem.Én úgy,ahogy meg vagyok.A cukrom tűrhető,de feküdnöm kell,mert a méhszájam nem teljesen oké.Megrövidült a méhnyak,és felpuhult a méhszáj.Most feküdnöm kell ezerrel,hogy ne nyomja jobban Bogikám. :-(

2585. triniti1020 (válaszként erre: 2581. - 08e46ada5d)
2010. febr. 17. 09:04

szia Kekmeggy!

Köszi az összefoglalót,én sajnos csak telóról tudlak olvasni benneteket a fekvés miatt.Írni innen meg nem vmi kényelmes.

Remélem jól vagy,kedv ügyileg is!

Erika!

Üdv újra köztünk!Remélem minden okés!Van 1babó a pocakomban,aki remélem velünk is marad.26án teszt!

Primula!

Már nagyon várunk!

2584. erika691230 (válaszként erre: 2583. - Lyana)
2010. febr. 17. 09:03

Szia!

Köszi!

2583. Lyana
2010. febr. 17. 09:01

Primula??????? Punkció után hogy érzed magad?? Eredmény???

Szia erika!!!!!!!!!!!

örülök hogy újra köztünk vagy!!

2582. erika691230 (válaszként erre: 2581. - 08e46ada5d)
2010. febr. 17. 08:58

Szió!


Köszi az infókat!

2581. 08e46ada5d (válaszként erre: 2579. - Erika691230)
2010. febr. 16. 22:21

Szia, Erika!


Sokat gondoltunk Rád, örülök, hogy újra itt vagy!!! :)


Primulának ma volt punkció, ha minden igaz, Trinitinek 13-án 1 babócát ültettek be, és Lyana holnap megy az intézetbe kontroll UH-ra. :)


Kb. ennyi történt, ezer bocs, ha valakit paraszt módon kihagytam...

2580. Maryenn24
2010. febr. 16. 19:05
Sajnálom, hogy megbántottalak benneteket, nem azért írtam, hogy megbántsalak benneteket. Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a barátnőmnek, én csak azt írtam le, amit a barátnőm mondott. Nem ismerem valóban személyesen az orvost, dr. Zándori Jánost, de a barátnőmet igen, és tudom hogy nem hazudik. Egyébként adott neki egyszer 20 ezer ft-ot, mellékesen, és a tiltás ellenére elfogadta a doktor úr. De nem akarom senki önérzetét bántani, nem az volt a célom, hogy megbántsak valakit is. Csak leírtam a véleményem, végül is ez egy fórum.
2010. febr. 16. 18:57

Sziasztok lányok!

Megjöttem,Ki hogy van?Nincs időm visszaolvasni,valaki összegezné nekem?

Egyébként minden nap a Kaálira láttam,és sokat gondoltam rátok. :-)

2010. febr. 16. 18:08

Primula!!!

Remélem minden rendben ment, ment a drukk ezerrel!! És várjuk a jó híreket!

2577. triniti1020 (válaszként erre: 2574. - Maryenn24)
2010. febr. 16. 18:00

Kedves Maryenn24!


Először is sajnálom, hogy nem sikerült a barátnődnek a projekt és nem szabad feladni!


Nem lehet, hogy a barátnőd végső elkeseredésében mondta ezeket a dolgokat? Hibát keresve a dokiban? Róla eddig csak pozitív dolgokat hallottam és nem egy emberrel beszéltem az orvosválasztásról, mielőtt belevágtunk! Pénzt pedig egyébként is TILOS adni a Kaáli-ban! Ez benne van a nyilatkozatban, amit alá kellett írni! Vagy ez a Te buta elméleted?


Egyébként ha hallgattál volna, bölcsebb maradtál volna... /Te nem ismered személyesen az orvost, ne mondj róla véleményt!!!/

2010. febr. 16. 15:30

Hm... én nem a doktor úrhoz járok, de azért ilyen messzemenő következtetéseket levonni egy barátnő esetéből..

Nagyon sajnálom őt egyébként, borzasztó rossz lehetett átélnie, hogy nem sikerült. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook