Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedett valaki homeopátiás gyógyszert allergiára? (Orrfolyás, tüsszögés) Tapasztalatok? fórum

Szedett valaki homeopátiás gyógyszert allergiára? (Orrfolyás, tüsszögés) Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


9. niki0126 (válaszként erre: 6. - Adali)
2011. ápr. 15. 07:48
Köszi,várom az írásod,milyen a hatása. :)
2011. ápr. 15. 07:47
Köszönöm a válaszokat. Igen,a hisztaminumot ajánlotta a gyerekorvos is nekem, de azt mondta,ahhoz kell alkati szer is. Nézegettem homeos orvosokat, de bevallom,nagyon drága egy rendelés. Min.15000ft. És lehet,hogy nem is válna be a bogyó. :(
2011. ápr. 14. 18:20
nem találom,de a gyógyszerészem ajánlotta.Kis narancssárga tégelybe van,gyöngyszemek.
2011. ápr. 14. 17:52
Most kezdtem tegnap hisztaminum nevut, en is szoptatok meg, ezert, de nagyon allergias vagyok mar egy hete. Majd elmondom bevalik e.
2011. ápr. 14. 17:40
én szedtem. Első éveben nem sokat használtak aztán érdekes mód tavaly szinte egyáltalán nem jött ki az allergiám. Pedig augusztus közepétől november végéig aludni is alig tudtam éveken át az allergiámtól (parlagfű). Az hogy mit és milyen dózisban kell szedni szerintem mindenképpen homeopátiás orvossal egyeztetve kell eldönteni.
2011. ápr. 14. 17:35
Erre én is kíváncsi volnék, hogy melyik hatékony és melyik nem, mert szegény páromat minden tavasszal és nyár végén - Guccsyhoz hasonlóan - gyötri az allergia, de a hagyományos allergiagyógyszerektől elálmosodik és én is gondolkodtam a homeopátiás bogyókban, mert megfázásra például nagyon beváltak.
2011. ápr. 14. 17:26
igen,én szedtem várandósan.Remélem megtalálom,hogy mit.Én tüsszentettem állandóan és viszketett a szemem.
2011. ápr. 14. 17:15
Még szoptatom a kisfiam, nagyon allergiás szoktam lenni. Nem szedhetek rendes gyógyszert. A homeopátiára gondoltam,csak nem tudom mennyire hatásos.
2011. ápr. 14. 17:13
Szedett valaki homeopátiás gyógyszert allergiára?(Orrfolyás, tüsszögés) Tapasztalatok?köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook