Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? fórum

Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
759. Annaaa
2009. máj. 19. 11:18

Még egy kérdésem lenne!

Mennyi idő után vettétek észre, hogy tisztább lett az arcbőrötök? (pattanás mentes)

nekem is eléggé pattanásos az arcom, és bízok benne, hogy rajtam is segít majd a fogamzásgátló!

758. Annaaa
2009. máj. 19. 09:59

Sziasztok!

Én jövőhéten fogom elkezdeni a Yasminellét szedni!

Nagyon rendes dokim van, úgyhogy elmondott nagyjából mindent!

Egyetlen kérdésem lenne még: Befolyásolja valamiképpen a gyógyszer hatását az alkohol? Például, ha esténként fogom beszedni, és arra az időpontra esik egy buli, gondot okoz, a kb. azonos időpontban bevett gyógyszer és alkohol? (Nem mintha túl gyakran előfordulna, de egyszer-egyszer megeshet!)

Az infót előre is köszi!

757. zsófyc (válaszként erre: 756. - Zsanzi88)
2009. máj. 17. 12:51

Nem vagy hüje, az legalább pénzért, de foglalkozik veled. Eddig egy állami rendelésen sem találkoztam aranyos orvossal, arról nem is beszélve, h odamegy az ember időpontra és mégis várnia kell 3órát. De még a szülés szélén álló kismamáknak is. A rendelők meg persze nem arról híresek hogy hatalmas váró sok ülőhellyel...

Én is magándoki mellett döntöttem, annyi h az állami szűrésre megyek el...

2009. máj. 17. 08:58

Sziasztok!

Tegnap voltam a dokinál én egy magán orvoshoz járok aki nő, tudom hogy hülye vagyok hogy ki adok 6000 ft-ot a magán orvosnak de ez van .

Kaptam új gyógyszert és bízom benne , hogy ez már tényleg jó lesz.

755. bumbum
2009. máj. 14. 22:13
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,h szerintetek az nagy gáz,h a menstruációm után a 7.napon kezdtem el szedni megint a gyogyit,nem a 8.napon???Kösziiiii előre is!:)
754. Awela (válaszként erre: 753. - Zsófyc)
2009. máj. 14. 18:31

Az úgy kényelmes.:)

Én évekig anyu dokijánál irattam gyógyszert, igaz, hogy tőlem 200 kilóméternyire van, de nem találtam rendes dokit. Most végre találtam, nagyon aranyos és rendesen végzi a dolgát. És ami még egy pozitívum, hogy a kerületi szakrendelőben dolgozik és nem kell fizetnem többezer forintot, hogy egyáltalán szóba álljon velem.

753. zsófyc (válaszként erre: 751. - Zsanzi88)
2009. máj. 14. 15:14

Csak nem szedi le a fejed....:)

Nekem az előző tabimtól volt nagy libidócsökkenés meg hízás...:(

Az én dokim állati bunkó volt mikor ezzel a gonddal visszamentem, és elkezdett izélni h jajj milyen kényesek a nők...(pasi vt)

Úgyh akkor ott is hagytam, anya írta fel nekem a Yasit. Aztán kerestem új dokit. Oan furi, mert simán megvizsgálna bármikor anya, de kellemetlennek érzem h a saját anyám nézegessen ott lent...:S Am nem vagyok szégyenlős vagy ilyesmi csak ez azért mégis....Úgyh ő csak receptet ír nekem:D

752. metim
2009. máj. 14. 12:39

Sziasztok!


Van 1 levél yasminelle tablettám, akit érdekel, írjon!

2009. máj. 14. 10:57

Szia ZSOFYC!


Nem volt más mellékhatása.

Szombaton megyek egy magán nőgyógyászhoz és mondom neki a problémámat, de szerintem ki fog akadni , hogy 1 év után megyek vissza ilyen problémával. NEM???

2009. máj. 14. 10:34
Lányok-most váltottam triregolról yasminellerre,és kedden kellett volna megjönnie,de semmi!Csináltam 2 tesztet,de mindkettő negatív lett!Szombaton kéne a gyógyszert elkezdenem,de így nem merem!A dokim csak holnap lesz,és csak telefonon tudok vele beszélni:(szerintetek mi van?
749. gekko69
2009. máj. 13. 13:29

LVWIPN!


Megtudnád adni nekem ezt a csodanőgyógyász elérhetőségeit mert, az enyém...hát hagy kivánnivalót.Bár nem sokat találkozom vele, szerencsére, de azért inkább egy olyan orvoshoz járnék akitől bátran kérdezhetek és nem tömondatokban válaszol.


köszönöm előre is!


Gekko

2009. máj. 13. 11:11

sziasztok!

most végeztem a 4. levéllel.. a STATISZTIKA: első levél után szerdaeste jött meg, második után szintén szerdaeste, aztán harmadik levél után csüt reggel, ma meg a negyedik után, ma szerda reggel..

tehát elcsodálkozom azokon akik mindig napra pontosan,sőt órára kimérve tudják hogy mikor jön a mikulás :) sebaj nempanaszkodom, de azért tudjuk hogy az az egy nap ide-vagy oda is rátudja az emberre hozni a szívbajt :)

MELLÉKHATÁSOK: szorítanak az eddigi melltartóim, sőt egy-kettőt kénytelen voltam száműzni és vásárolni újabbakat... viszont a kilóim száma nem gyarapodott, csökkent... nade diétáztam is :)

puszi Nektek

747. LVWIPN (válaszként erre: 746. - Syssi84)
2009. máj. 12. 20:37

Nagyobb volt az ijedség természetesen, mint kellett volna, természetesen megjött! Az orvos egyébként is esedékes lassan, majd kifaggatom mindenféléről. Nekem sikerült egy jó orvost találnom, nem lesz baj a kérdezéssel!

Sokan panaszkodnak a gyógyszerre, nekem bevált. Az első fajta gyógyszer amit szedek, nekem volt előtte vér-, vizelet-, és egyéb vizsgálatok, csak azután írta fel az orvost. Nem vagyok hízékony, így most se híztam a gyógyszertől, a mellem kicsit kerekebb lett, még nőhetne bőven :) A hajam se lett másabb tőle, a bőröm se lett szebb, szerencsés adottságokat kaptam, bababőröm volt előtte is és most is!

Mindenki szervezete más, 1 hónapon belül kiderül, hogy beválik e a gyógyszer. Ha ezalatt az idő alatt jelentkeznek sorba a tünetek, minnél előbb gyógyszert kell váltani, különben mégnagyobb kárt tesz a szervezetben. És egy jó nőgyógyász aranyat ér, nem szabad olyanhoz járni, aki nem válaszol készséggel a "beteg" kérdéseire.

Mindenkinek hasonló jó tapasztalatokat kívánok!

746. Syssi84 (válaszként erre: 745. - LVWIPN)
2009. máj. 11. 22:26

Szia!


Általában a 3. 4.napon már meg kell jönnie.Ha nem jön meg tabletta mentes héten ott valami nem stimmel .Szerintem ,ha nem jött még meg estére menj el orvoshoz.Bár ez csak az én véleményem .

745. LVWIPN
2009. máj. 11. 17:23
Sziasztok! Beszedtem már 5 levél yasminelle-t, csütörtökön szedtem be az utolsót este, és általában hétfőn meg szokott jönni! Tudom még csak hétfő délután van, de nem jött meg. Kicsit félős vagyok, de vállalom. Idáig mindig megjött időben, most mégsem. Minden gyógyszert beszedtem időben, volt hogy kiegészítő módszert is használtunk a párommal. A kérdésem annyi lenne, hogy mennyi az esély arra, hogy terhes lehetek? Illetve, előfordulhat e az a gyógyszer szedése mellett, hogy egyáltalán nem jön meg a tablettamentes héten? Mit tanácsoltok? Várjak türelemmel, vagy menjek vissza a nőgyógyászhoz?
744. zsófyc (válaszként erre: 743. - Zsanzi88)
2009. máj. 11. 14:56
Előfordulhat hogy a gógyszer okozza. A doki ilyenre általában javasol egy másik fajta gyógyszert, és akkor azt kell továbbszedned a későbbiekben. Más mellékhatást nem vettél észre?
2009. máj. 11. 13:55

Sziasztok! Én már egy éve szedem a yasminelt és csak most jöttem rá , hogy szerintem a gyógyszer miatt nem kívánom a szexet.

LEHET EZ???

Olvastam , hogy másnak is volt ilyen problémája ti voltatok emmiatt orvosnál , ha igen akkor mit mondott?

LÉGYSZI SEGÍTSETEK! köszi.

742. gekko69
2009. máj. 11. 12:05

Lilo!


Engem érdekelne!

Priviben folytassuk szerintem.

Gekko

2009. máj. 11. 08:42
Sziasztok, érdekel valakit Yasminelle tabletta?
740. zsófyc (válaszként erre: 734. - Metim)
2009. máj. 10. 21:55
Lehetséges h vmien gyulladásod v fertőzésed van...
739. Syssi84
2009. máj. 10. 11:26
Jaja!Először barnás volt aztán már piros .Szerintem még várok 1 hónapot hátha addig beáll .Úgyis azt írták 3 hónap alatt jelentkezhet ilyesmi .Remélem utána be áll .Ha meg nem akkor elmegyek orvoshoz.Köszi azért a segítséget.
2009. máj. 9. 19:20
pecsételős az, mikor kisebb menniységű vér távozik belőled, mint amikor megjön. sztem jóval kisebb mennyiségű, nekem legalábbis úgy volt. de ha azt mondod csak 1-2 folt sztem nálad is erről lehet szó. meg ez nem inkább barnás?
737. Syssi84 (válaszként erre: 736. - 31e8673312)
2009. máj. 9. 14:12

Szia!

Köszi az infót.Igazából lehet pecsételős attól függ ,hogy az mit foglal magában .Hogy 1-2 pötty? Mert ez nem 1-2 pötty ,hanem egykét folt ami nagyobb .Boccs nem vagyok jártas ilyesmiben ezért kérdezek ennyit.

736. 31e8673312 (válaszként erre: 735. - Syssi84)
2009. máj. 8. 22:24

szia.

nem mindegy hogy megjött megint vagy csak pecsételős vérzésed van? mert a pecsételős igen természetes az elején, nekem is volt :S de ha ugyanúgy megjön mint szokott az lehet hogy nem természetes :S

735. Syssi84
2009. máj. 8. 12:43

Sziasztok!


Én már lassan 2 hónapja szedek yasminellét. Az első hónapban még semmi problémám nem volt.Megjött rendesen ápr 24.-én és kihagytam azt a pár napot és a 8.napon elkezdtem szedni szóval idáig minden oké.De tegnap megint megjött 7.-én .Ez természetes az első hónapokban vagy nem ?

Légyszí segítsetek .Ha valaki volt már így.

734. metim (válaszként erre: 729. - 96a57dac17)
2009. máj. 7. 21:48
Nekem csak azóta van ez amióta szedem a gyógyszert, előtte soha nem tapasztaltam ilyet. Azt sem mondhatom, hogy sok volt azóta az együttlét mert 1,5 hónap alatt kb. volt 3 alkalom emiatt. Nekem is ég és csíp és azt éreztem, hogy totál száraz vagyok ezért mi is elővettük a síkosítót de azzal még rosszabb volt mert sokkal jobban égett és fájt. Most ott tartok, hogy hólyaghurutom lett és meghalok úgy fáj a pisilés. Kaptam antibiotikumot és jövőhéten megyek a nődokihoz, hogy ugyan ez mitől lehet?!
733. Awela
2009. máj. 7. 18:22

Tartott már valaki tablettaszünetet? Volt valamilyen "mellékhatása"?

Én most szünetelek, hosszú volt a mensim, nem akart elállni, olyan gyógyszert kaptam rá, ami mellett nem lehet szedni fogamzásgátlót. Ezért most szüneteltetem, de folyton éhes vagyok és hányingerem van, a mellem feszül. De terhes nem lehetek, védekezünk azóta is.

732. zsófyc (válaszként erre: 731. - 01e901e781)
2009. máj. 6. 22:16

Neeeeem, ez yo dolog hogy mindig kívánod a barátod, minden pasi imádná:D

Könnyen megeshet hogy szeretkezés közben kicsit kidörzsölődik ha az ember nem elég nedves, de valóban ugyanúgy felsértheti a tampon(pl ha nagyobbat használ vki mint amit a vérzés mennyisége igényelne...). Ezt nem a bogyó okozza. Ha hosszabb ideig nem múlik el a fájás, dokihoz kell menni. De ha a pihi használ, akk nincs baj:)

2009. máj. 6. 22:10

sziasztok lányok

hát aza helyzet, h ez a "mintha vmi belül ki lenne marva" érzés nekem is volt! kb 3 napig. fájt, mikor szexeltünk, úgy éreztem, h vmi megdagadt odabent, ami csípett közben. de sem a pisilés,sem smemi más nem fájt. aztán két nap után el is múlt szerencsére. lehet azért múlt el,mert nem szexeltünk 2 napig, aztán így meg tudott kicsit pihenni az a vmi odabent. vagy a fene tudja. nem tudom, h a tabitól volt e. olyat is hallottam már, h azért van ez, mert annyira keveset vérzik amikor megjön, h a tampon felszívja azt a hüvelyváladékot, amit nem kéne felszívnia,mert kiszárad a hüvely....és ettől tulajdonképpen szeretkezéskor kidörzsölődött, és kicsit megdagadt.

szóval nem tudom, ti hogy vagytok vele,de ha ilyesmit éreztek, akkor kicsit pihenjetek:)

azzal meg semmi problémám nincs, h nem kívánom a páromat. én állandóan kívánom :$:) ez gáz?:D

730. zsófyc (válaszként erre: 729. - 96a57dac17)
2009. máj. 6. 22:08

Szia!

Nem tudom, esetleg próbáltátok már síkosítóval? Én is észrevettem olyat, h mióta tabizok kevésbé vok nedves időnként...Nálam a síkosító bevált...:)


(Durexes, és masszázsgélnek is használható...Az egyik ismerősöm szerint pedig a csomagolásnak köszönhetően az egyedülállók számára is hasznos lehet...:D)

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook