Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? fórum

Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
729. 96a57dac17 (válaszként erre: 717. - Metim)
2009. máj. 6. 21:47

Szia!

Akkor nem csak nekem van ilyen bajom hogy fáj? Már nagyon aggódtam,hogy mi a franc lenne ez a fájó érzés. Már nagyon rossz volt,így abbahagytam a jasminell-t,hátha jobb lesz,nem fog fájni.Nekem kb 4hónapja van ez h nem kívánom a sexet annyira a párommal,ha pedig együtt vagyunk nagyon fáj,ilyen csípő fájó érzés,mintha ott benn ki lenne kezdve vagy marva.Neked mik a panaszok?Ja és vtam dokinál és azt mondta hogy nem talál semmi rosszat,minden rendben van.KÖSZI.de még mindig fááááj.akkor mit csináljunk? Így nem lehet élni:)

728. zsófyc
2009. máj. 6. 21:11

Szerencsére semmi mellékhatása nem lett a kavarásnak...:)

Ittál és ezért felejtetted el bevenni a bogyót?:D

Ha igen akk majd vedd be kicsit korábban vagy állíts be egy emlékeztetőt a telefondodba, ilyesmi. :)

Köszi szépen, neked meg majd nagyon yo szülinapozást;) (huuu emléxem az enyém is aaaannyira yo vt:)

2009. máj. 6. 16:10

Igyekszem is, csak nemsokára lesz a 18. szülinapom és nem ígérem meg, hogy nem fogok kicsit inni. :)

Akkor te is jól összekavarodtál. És nem jelentkezett közben vérzésed amiatt mert tartottál szünetet?

Amúgy sok sikert a maradék érettségid során! :) És köszönöm a válaszodat! :)

726. zsófyc
2009. máj. 6. 12:53

Hát attól függ h meik 7en hagyod ki. De sztem igyekezz nem kihagyni...:)

Én is most rendesen megbolygattam a dolgokat... Múlt hónapban kórházban vtam, és vt h elfelejtettem bevenni, vt h többet vettem be véletlenül, mert a gyógyszerek miatt kiestek dolgok. Akkor abbahagytam előbb a levelet a 3. hét eleje felé. 7 nap szünet után kezdtem a kövit, aztán most meg nem tartok szünetet mert nem szerettem volna az érettségit végiggörcsölni...

De elvileg nem nagy gáz, csak nem szabad sűrűn ilyet csinálni...:)

2009. máj. 6. 12:09
Akkor remélem nem lesz baj. És amúgy mit kéne tennem akkor, ha az új csomagból is kihagynák egyet? Ugyanúgy kéne követnem az utasításokat?
724. zsófyc (válaszként erre: 723. - Betti_baby)
2009. máj. 5. 16:58

Szia!

Ezek szerint most vagy a 3. hetedben. A kövi vérzésed ha így nem tartasz szünetet majd csak a kövi szünetben lesz. Ugyanúgy védett maradsz.

Ne aggódj:)

2009. máj. 5. 15:48
Sziasztok! Minden este 9-kor szoktam bevenni a tabim, de tegnap elfelejtettem így csak ma tudtam bevenni délután.A tájékoztató szerint most szednem kell tovább és nem szabad szünetet hagynom. De akkor mikor lesz majd vérzésem? És ettől még védett maradok? Kérlek valaki segítsen! Köszönet előre is!
722. Lala10
2009. máj. 5. 14:46

Sziasztok! Nagy próblémám van! Már lassan egy éve szedek Yasminellét, és most elfelejtettem bevenni egy tablettát. Pénteken vettem be a menstruáció utáni első tablettát, este együtt voltunk a barátommal,és a szombatit csak vasárnap reggel vettem be. Ez 10 óra késést jelentett, de az első héten, amikor veszélyes :/

Járt már így vki?

Ha igen lécci írjon nekem. Köszi: Lala

721. l.agnes
2009. máj. 4. 19:45
Értem, köszi :P
720. zsófyc (válaszként erre: 719. - L.agnes)
2009. máj. 4. 19:07
Nem kell, ha úgy folytatod, mintha a régit szednéd tovább. Ugyanazon a napon kezd a szünet után.
719. l.agnes
2009. máj. 4. 18:57
Kicsit megkavarodtam. Másik gyógyszerről, ha Yasm.-re térek, akkor ugye nem kell óvszert használni? Az előző gyógyszerem is kombinált volt... Köszi :)
718. Maja88 (válaszként erre: 717. - Metim)
2009. máj. 4. 16:20
én pont emiatt hagtyam abba, h nem kívántam és fájt is...de neked még jó hamar jelentkeztek ezek a gondok!:O nekem csak így 5hónap után. sztem így jobb ha megpróbálsz egy másikat,hátha azzal nem lesz gond.mert akkor feleslegesen ne szedd.de végülis lehet elmúlnak...nemtom.
717. metim
2009. máj. 4. 14:21

Oké, köszi az infót. Mondjuk emelett még vannak más bajaim is, nem kívánom a szexet, fáj az együttlét.:( Még várok egy kicsit aztán ha nem múlnak a panaszok, váltok, vagy abbahagyom.

Köszi a segítséget!

716. Maja88 (válaszként erre: 715. - Metim)
2009. máj. 4. 11:07
én fél évig szedtem, eleinte nekem is ez volt, de aztán elmúlt.sztem 1-2hónapig voltak ezek a dolgok.ha nem múlik el neked,akkor sztem válts!
715. metim
2009. máj. 4. 09:52

Sziasztok!

Szeretném a segítségetek kérni. Kb. 1,5 hónapja kezdtem el szedni a yasminelle fogamzásgátlót. Azóta nagyon fáj a gyomrom és hányingerem van. Nem tudom ez lehet a gyógyszertól vagy vmi más oka van. Ha esetleg van vkinek hasonló problémája írjon!

Köszi.

2009. ápr. 29. 23:07

Sziasztok!


Ma regiztem ugyan az oldalra, de már egy idelye olvasom a fórumot. Nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak a yasminellel. Nálam nem jelentkezett semilyen mellékhatás, rendszeres a menstruációm, és amióta szedem legalább 6-7 kg-ot fogytam. Nem tudom, hogy a gyógyszernek köszönhetem-e, de mindenesetre örülök neki :)

De lenne itt egy nagyon kellemetlen kérdésem is egyben:


2008.jan-ban kezdtem el szedni a yasminellét, szedtem október végéig, majd januárig szünete tartottam, és feb. elején kezdtem el ismét szedni. Elszedtem 3 levélel, szerdán kellett volna elkezdenem a tablettát, de én hétfőn vettem be az első szemet. Még soha nem fordúlt velem ilyen elő, még olyan sem, hogy időbe eltoltam volna. A nőgyógyász azt mondta, hogy így nem vagyok védett. Érdekelne a véleményetek ezzel kapcsolatban, mert bár másfél éve élek párkapcsolatban, de a párom nem bírja az óvszert, nállam viszont jelenleg más fogamzásgátlási módszer nem jöhet szóba. Megköszönöm, ha válaszoltok esetleg rá! :(

Puszi mindenkinek

713. bumbum
2009. ápr. 27. 22:18
Kösziii megint!:)Befejezem a hisztim...:D
712. 31e8673312 (válaszként erre: 711. - Bumbum)
2009. ápr. 27. 22:00

:)

Nyugi télleg nem lehet semmi baj! Nem hiába van a tájékoztatón, hogy már az első szemtől védett vagy, nem vernének át. Sőt ha megnyugtat, akkor elmondom Neked, hogy én mikor elkezdtem szedni a gyógyszert, már a 2.héten sem alkalmaztunk semmiféle védekezést :D És azóta sincs baba :D Szóval ne parázz,felesleges!

711. bumbum
2009. ápr. 27. 19:48

Viaaa!

Mikor a múltkor írtad,h nyugodjak meg,mert nem lehet semmi baj..Jajj,nem tom,annyira parázok,de tuti csak én vok ilyen hülye...:S

710. Nicki.86 (válaszként erre: 709. - K.Adri22)
2009. ápr. 27. 15:30
Szia! Köszönöm a segítséget! Remélem akkor nekem is van esélyem. én majd 2 hét múlva kezdem el. Nagyon remélem lemegy ez a sok plusz mert nagyon zavar és az önbizalmam is padlóra tette.
709. K.Adri22 (válaszként erre: 706. - Nicki.86)
2009. ápr. 27. 08:45
Én azért váltottam a Triregolról a Yasminelle-re,mert nem volt rendszeres a mensim(hol 7főn jött, hol szerdán)és a hízás miatt!1 hete szedem a Yasminelle-t,és sztem jó!Kb1-1,5 fogytam,és nem csinálok semmit!de még van rajtam 4 kiló,amit remélem ugyanígy le tudok adni.
708. zsófyc
2009. ápr. 26. 22:15
Nincsmit:) Szorítok;)
707. ptangel (válaszként erre: 705. - Zsófyc)
2009. ápr. 26. 22:04
Köszi mindent! Ha minden jól megy, akkor csütörtökön megyek. Remélem azért nem lesz semmi bajom. :(
2009. ápr. 26. 16:45

Sziasztok!

Remélem tud valaki nekem segyteni! Lindinette 20-ast szedek, de a yasminelle-t írta fel az orvosom mert 15 kg-t szedtem fel. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valaki aki ilyen probléma miatt váltott erre a gyógyszerre és mik a tapasztalatai. Van-e esélyem a régi alakom vissza szerzésére? Vagy esélytelen?

705. zsófyc (válaszként erre: 704. - Ptangel)
2009. ápr. 26. 13:04
Hát ennyire brutális azért nekem nem vt. Ha mész iratni mindenképp említsd meg h mennyire fájt, mert lehet h kapsz másik gyógyszert.
704. ptangel (válaszként erre: 675. - Zsófyc)
2009. ápr. 25. 14:11
Az 1. levél vége felé kezdett el nagyon fájni, aztán ahogy szünetet tartottam el is múlt, de aztán a 2. levél közepe körül megint el kezdett fájni de nagyon, már aludni sem tudtam néha. Most fejezem be jövő héten a 3. levéllel, és megyek íratni. Nem tudom mennyire normális ez a fájás, de én sokszor alig bírom. :( Neked is így fájt? A mellem az nőtt, mondjuk annak örülök, de a fájásnak már kevésbé.
703. kinga86 (válaszként erre: 650. - K.Adri22)
2009. ápr. 24. 19:57
Nekem a mensi hossza nem igazán változott. Most járok a 3. levél végén. Nekem eléggé fájt tőle a mellem. De szerencsére elmúlt...
2009. ápr. 24. 11:11
Én a Triregol mellett híztam 8 hónap alatt 7 kilót (58ról 65re)most 63 vok,és 1 hete szedem a a Yasminelle-t.Nagyon remélem ,hogy ez a plusz 4-5 kiló meg lemegy a nyáron,mert nagyon zavar:(
701. Vicsaj
2009. ápr. 24. 10:55

Sziasztok.

Én lindynettéről váltottam yasminellére az első levél után most jött meg, de inkább pecsételő, régen viszont mindig nagyon + volt. ez normális? Szinte alig van.

Azért kellett váltanom mert 1 évi szedés után 50 kg-ról 67 ig híztam. (mostmár 62 vagyok)

700. 31e8673312 (válaszként erre: 699. - K.Adri22)
2009. ápr. 23. 19:27
sztem az a fertőzés nem a yasminelle-től van. az első szem után nem hiszem hogy kialakulhat bármi is.
❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook