Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szándékosan nem dicsekedtem sehol, hogy tanfolyamra járok,... fórum

Szándékosan nem dicsekedtem sehol, hogy tanfolyamra járok,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 22. 22:54
Gratulálok 🤗
2022. okt. 22. 22:08

Köszönöm a kedves szavakat!❤

Sikerült a vizsgám! 😘

2022. okt. 19. 21:19
Szerintem nyugodtan büszkélkedj azzal, hogy tanfolyamra jársz. Képzed magad, új dolgokat akarsz megtanulni. Ha nem sikerül a vizsga, akkor sincs mit szégyellni szerintem. Én mindíg elmondam, ha tanultam. Azt is, ha nem sikerült elsőre valami. Én büszke voltam, munka, család mellett csinálni nem egyszerű. Sok sikert🥀
12. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 20:41
Miért lenne gáz, ha nem sikerül elsőre egy vizsga? Mindig van 2. lehetőség. A minap vizsgáznom kellett, bárki tudhatott róla. Nem sikerült elsőre. Éééés? Nem szégyellem, hogy csak másodjára sikerült; nem én vagyok se az első, se az utolsó, aki egy vizsgának kétszer is nekifut.
11. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 15:18

Talán büszke rád a férjed,és elmondta másnak.

Semmi rosszat nem tett vele. Örülj neki.

A vizsgád pedig sikerülni fog.

Miért ne sikerülne?

10. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 14:27
és ha nem sikerül? Nagy cucc! Majd sikerül ha másodszorra sem majd harmadszor! Ebből sose csináltam problémát, meg abból sem ha más is megtudja, és akkor mi van? Semmi.
2022. okt. 19. 08:32
Tanulj és sikerülni fog.
8. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Secret8)
2022. okt. 19. 08:13
Ez nálunk úgy zajlik, hogy szólok előre, hogy ne mondja el, aztán eltelik pár nap és kikotyogja véletlenül amikor pont a témába vág. Jó, szerencsére nem olyan dolgokat, amik titkosak, max egy kicsit kínosak. Nem direkt csinálja, csak nem tudja mikor fogja be. 😂
2022. okt. 19. 08:08
Ezt a férjeddel is megbeszélted? Már mint, hogy ne mondja senkinek? Mert ha nem, akkor nem beszélt ki a hátad mögött, egyszerűen csak nem tudta, hogy te ezt titokban szeretnéd tartani.
6. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 08:03

Legközelebb szólj neki előre, ha nem akarod, hogy valamit elmondjon másoknak. Biztos nem akart rosszat.

A vizsgára úgy menj, hogy sikerül. :)

5. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 07:57
Biztos csak büszkélkedni akart, ezért kotyogta ki. :DD De miért ne sikerülne, ha tanulsz meglesz az eredménye. Sok sikert!
2022. okt. 19. 06:15
És még azt mondják hogy a férfiak nem pletykásak. 🙈
2022. okt. 19. 04:12
Nem kène foglalkozni mások vèlemènyèvel. Èld az èleted boldogan, bármi is lesz. Amúgy minden sikerülni fog.
2022. okt. 19. 02:27
Miért ne sikerülne? Tanulni kell és készülni, meg lesz az. Sok sikert:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook