Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számítógéphez értők segítsetek légyszi... fórum

Számítógéphez értők segítsetek légyszi... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 8. 14:37

szia, úgy tudsz képernyőt menteni, hogy először is megnyitod a Paint-et a képrajzolót, aztán leteszed tálcára

Előhozod az oldalt amit menteni akarsz, nyomsz egy ctrl és print screen gombokat egyszerre, majd visszamész a paintre és beilleszted.

És elmented valahová, ha megnyitod már képként lesz mentve és fel tudod tölteni ide is.

3. Mion
2010. okt. 8. 14:36

Van a billentyűzeten egy olyan gomb, hogy PrtSc (azaz Print Screen) ezt lenyomod. Ez kvázi képet csinál a monitorról, pontosabban arról amit épp mutat. Aztán ezt mentsd el vhova, vagy illeszt paintbe.

Egyébként az is lehet, h a böngésződ túl régi verzió. Milyet használsz? explorer, firefox, googlechrom?

2. csibeanyu (válaszként erre: 1. - Csibeanyu)
2010. okt. 8. 14:31
gamilt = GMAIL-t ....bocs, elírtam
2010. okt. 8. 14:30

Sziasztok!


Kérdésem volna, hátha valaki tudna segíteni...hónapok után újra van gépem ( használtan vettem) és ma reggeltől netem is. :-))

Akármilyen oldalt nyitok is meg azonban, csak a szöveg és a keretek látszanak, a háttér, a színek, a felső sori menü szövegek nem :-((, mint amikor a gamilt lassú kapcsolatban nyitom meg... ha valaki segít hogy kell monitorképet fotózni, teszek képet, megmutatom, hátha érthetőbb...


MI lehet a baj? MIlyen progi kéne a gépre? Vagy csak beállítás? Segítsetek légyszíves!!


Köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook