Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Számítógép függő lett a férjem, hogy lehetne leszoktatni róla? fórum

Számítógép függő lett a férjem, hogy lehetne leszoktatni róla? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2015. márc. 25. 09:42
Csinálj kimutatást, milyen tevékenységre hány órát fordít, aztán 1 hét után dugd az orra alá. Talán elgondolkodik...talán.
2015. márc. 25. 09:41
Biztosan emögött is van valami egyéb ok, nem magát az eszközt kell megszüntetni, mert akkor talál valami mást amibe beletemetkezhet, hanem a kiváltó okot... Mondjuk tény hogy ezt a legnehezebb kideríteni.. :/
2015. márc. 25. 09:40
Ha idegrohamot kapott, akkor pedig függő. Aki függő, általában nem tudatosítja az állapotát. Szar egy helyzet. Az alkoholista is váltig állítja, hogy ő nem az.
2015. márc. 25. 09:38
world of the tanks
2015. márc. 25. 09:38
Milyen fajta játékkal játszik?
2015. márc. 25. 09:36
múltkor elraktam a laptopot.idegrohamot kapott.Már megfenyegettem,hogy szólok a főnökének ,hogy ilyen fáradtan jár be dolgozni.
2015. márc. 25. 09:34
Verd szét a rútert! Én is ezen gondolkodom. :( Vagy csak dugd el! Ha nem függő, nem kap idegrohamot, ha igen, akkor fel fog robbanni. Aztán ha lecsillapodik, beszéld meg vele!
2015. márc. 25. 09:33
hozott másikat,és egeret is.próbáltam.
2015. márc. 25. 09:29
dugd el a kábelt éjszakára
2015. márc. 25. 09:27
Sziasztok.Eddig jónak mondható volt a házasságunk.Szeretjük egymást a férjemmel,ritkán veszekedtünk.Egy ideje,3-4 hónapja rászokott egy számítógépes játékra és éjszakákat ül a gép előtt.Féltem,hogy ebből baja lesz,mert nem piheni ki magát és engem is zavar mert az éjszaka közepén csörtet be a hálószobába amikor is én felkelek és nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tudok visszaaludni.Tehát ő is fáradt reggelre és én is.Én vitázom vele a gépezés miatt ő idegbajosnak tart a lassan állandóvá váló kirohanásaim miatt.Nem tudom mit tegyek.szeretem és féltem de ő nem érti meg.Hogy szoktassam le erről az idióta játékszenvedélyről?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook