Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Számít-e a korkülönbség? fórum

Számít-e a korkülönbség? (beszélgetős fórum)


29. libikóka (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 08:28

Módosítok az elején írt véleményemhez képest,,épp a +20 miatt.

Nem gondoltam ennyire.Így én is azt mondom jól tetted.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Bozsu55)
2023. szept. 14. 07:50
Imént írtam le,hogy elmondtam tegnap és le is zártam :)
27. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 07:46

Nálam számított mindig.


Még csak eltervezted,ha elmondod akkor döntöttél.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Temmp)
2023. szept. 14. 07:36
2-3 naponta találkozunk,napi szinten beszélünk,kapcsolat volt.és ráadásul szép kapcsolat. Közöltem vele,nem akar szakítani.Megért de nem akar elengedni,mert szeret. Ezt tegnap mondta ki először ilyen határozottan,viszont én már csak barátságot szeretnél.Értelmes ember,szerintem meg fogja érteni az érveimet.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Libikóka)
2023. szept. 14. 07:31
Köszönöm!
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Charlize)
2023. szept. 14. 07:31
Ha jobban elolvasod amit írtam,akkor kiderül hogy semmit nem tervezek én sem. Nem egy randi volt,2-3 naponta találkozunk és minden nap beszélünk. Ezért is döntöttem úgy,hogy maradjunk barátok. Tegnap közöltem vele,egyenlőre tiltakozik a szakítástól,de szerintem meg fog érteni. Nem-nem sétálok sehol sem gondolatban...
23. libikóka (válaszként erre: 22. - Cherry Coke :))
2023. szept. 14. 07:23
Válaszolt, 20+
2023. szept. 14. 06:26
Miért nem írod le a korkülönbséget,lehet neked nagy,más meg épp csodálkozik rajta,hogy csak ennyi...
21. _Berry_ (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 22:44
Aki azt mondja, hogy a jelennek él, annál egyértelmű, hogy a közös jövő gondolata nem játszik. Nyilván jól ellenne veled, amíg meg nem találja a számára minden szempontból megfelelőt. Tehát ha te nem akarsz csak kalandot, vagy valami romantikus jelent, ami a jövőbe nem vezet, akkor egyszerűen a következő olyan alkalommal, ami efelé irányulna, mondd meg neki, hogy barátok lehettek, de nem akarsz ennél többet. Ha meg barátságot sem akarsz, mert attól félsz, hogy akkor is többet jelent előbb-utóbb, akkor meg szépen szereld le, ne találkozz vele.
20. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 19:28
A korkülönbségre nincs általános szabály. Személyiségfüggő és ízlés kérdése. Amit leírsz, az alapján az én olvasatombam ti nem nagyon passzoltok. Max. egy fellángolás erejéig. A fickó nem is titkolja, hiszen nem is tervez veled, te meg gondolatban már kéz-a-kézben sétálsz vele a nyugdíjasotthonban.
2023. szept. 13. 18:45
Attól függ, hogy mik a terveitek egymással.
18. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 18:09
Szerintem ezzel majd akkor foglalkozz, ha kapcsolatot akar veled. Ez a randiztunk egyszer a lakasan messze nem kapcsolat. Es ha o csak ennyit akart, ill.. meg par randit a lakasan, nagyon gaz lenne ez a szoveg. Szigoruan szerintem...
17. Gretaa (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 18:06
Akkor eltaláltam?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Birebora)
2023. szept. 13. 17:29
Igen,ezért is döntöttem így .......
15. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 16:48

Ezt mindenki maga tudja eldönteni. Én tutira bele vágnék de úgy tűnik, hogy te más tÍpus vagy. Számomra csak a fiatalabb srácok/férfiak a vonzóak úgyhogy addig használnám ki a lehetőséget, amÍg lehet.

Mellesleg hozzá teszem, hogy a férfiak nem feltétlenül gondolják annyira komolyan a kapcsolatot egy idősebb nővel, mint ahogy az neked esetleg tűnhet.

2023. szept. 13. 16:36

Mennyi az a sok?


Ha 20+ jól döntöttél.

13. libikóka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 16:19

Akkor kimondom,,szerintem most ezt elkapkodod.

Bár értem az érveidet.

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 16:04

Biztos, hogy akar tőled valamit hosszútávon ? Ha nem nagy blamázs lenne szerintem, ha ilyennel hozakodnál elő?

Mennyi az a sok év?

Akar-e egyáltalán gyereket? Mert lehet ez pont nem is lenne akadály, több pasit ismerek, aki nem akar gyereket. Várj, ő mit lép, majd arra reagálj, akkor sem lesz késő. Az más, ha érzed, hogy belebolondulsz, de már szerintem ez megtörtént, miért ne lehetne pár jó, heted, hónapod, éved?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Gretaa)
2023. szept. 13. 15:57
Hasonlóan gondolom én is!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2023. szept. 13. 15:54
Csak kíváncsi voltam jól döntöttem-e vajon volt-e valaki hasonló helyzetben
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2023. szept. 13. 15:52
Konkrétan ilyenről még nem beszéltünk ( a jelennek él )ezt hangoztatja is. Igen,ha megszakítom vele az együtt léteket akkor nem fogok szerelembe esni,ilyen típus vagyok. Most úgy érzem le tudom zárni,ha maradunk csak barátok,hiszen nem ígért nekem Ő sem semmit...
8. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 15:51

Akkor nincs kérdés,,eldöntötted.


Mégis megkérdezted.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2023. szept. 13. 15:49
Persze,tudja a korom ami őt ( jelen pillanatban ) nem zavarja.De tudom és gondolom hogy vágyni fog majd saját családra,amit én már nem adhatok meg neki. Természetesen még teherbe tudnék esni de iszonyú felelősség lenne,és rengeteg lenne a korkülönbség a baba és köztem is,így erre a döntésre szántam el magam.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 15:47

A hídon akkor kell átmenni, ha odaérünk.


Felajánlotta a közös életet?


"Úgy döntöttem hogy elmondom neki,maradjunk inkább barátok mert kezdem megszeretni"

Ha ezt elmondod neki, akkor nem fogsz beleszeretni?


És ha ő úgy dönt, hogy minden más lehetősége mellett téged választ? Akkor visszautasítod a közös életet?

5. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 15:47

Eleinte nem számít szerintem.Viszont ahogy halad az idő egyre jobban fog.

Mint amikor 40 évesen megtetszik egy 28 éves.Akár jó kapcsolat is lehet belőle.Viszont amikor eltelik majd 20 év,egészes máshogy látják majd egymást(gondolom én).

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Angelique2)
2023. szept. 13. 15:44
Köszönöm,én is így gondolom!
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 15:41

Kicsit elébe mennél a dolgoknak ,,ami ebben a helyzetben talán most felesleges.

Nyilván tudja a korod,,,,és ami ezzel jár, illetve ami nem.

Inkább ha már odafordulnak dolgok tisztázd vele az ezzel járó dolgokat ,,mondja el ő is mit érez mit vár a jövőtől.Aztán ezután dönts.

Szerintem.

2. Angelique2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 15:41

Abszolút jól!

Értelmes, okos, lelkiismeretes döntés. Szerintem ezzel mindkettőtök helyzetét könnyebbé teszed - saját magadat nem áltatod, és őt sem hozod kínos helyzetbe, ha esetleg később szeretne majd gyerekeket, de már nem vagy abban a korban, hogy a gyerekei anyja lehess.

2023. szept. 13. 15:34

Régóta ismerkedünk,persze személyesen is ismertük egymást régóta. Azóta minden nap beszéltünk,egy napon randira hívott a házába,nagyon jól sikerült. Sokkal fiatalabb mint én de nagyon jól megértük egymást. Viszont attól tartok hogy neki majd kell család és gyerekek,amire én már nem vagyok képes koromnál fogva. Félek nem lesz hosszú kapcsolat,mert én jóval idősebb vagyok.

Úgy döntöttem hogy elmondom neki,maradjunk inkább barátok mert kezdem megszeretni,viszont gátolni sem akarom az életében.

Szerintetek jól döntöttem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook