Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítottunk, össze vagyok törve, meg akarok halni, nem bírom ki, segítsetek!!! fórum

Szakítottunk, össze vagyok törve, meg akarok halni, nem bírom ki, segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
20. 1f59823251 (válaszként erre: 18. - 0afe8194f6)
2009. aug. 3. 09:29

Ne hidd...tudd!


Egy próbát megér!!!

19. angica0901 (válaszként erre: 13. - 0afe8194f6)
2009. aug. 3. 09:29
Ha most nyár eleje lenne, és beszélsz nyelvet, már vehetnéd is a buszjegyed. Majd jövőre, mert lassan már vége a szezonnak. Nincs segítő családod? De családod van nem?
2009. aug. 3. 09:28
2 barátnőm van, akiknek ki tudom éppen panaszkodni magam, de nem tudom, hogyan tudnának segíteni. Az egyikük a pici gyerekeivel van egész nap, nem is tud úgy odafigyelni rám. A másik meg sokat dolgozik, kevés ideje lenne szerintem velem vergődni. Tudják már, hogy mi a helyzet, de ők is azért élik a saját életüket, nem hiszem, hogy elég idejük lenne most rám.
17. 1f59823251 (válaszként erre: 16. - 0afe8194f6)
2009. aug. 3. 09:24

Talpra tudsz állni!!!


Menni fog, erős vagy!!!


HAJRÁ!!!

2009. aug. 3. 09:23
Gondoltam rá, hogy el kellene költözni más városba, de félek az újrakezdéstől. Meg már belefáradtam, annyiszor újrakezdtem már és mindig ez a vége. Elég volt, már nem is akarok semmit. Hú nagyon rossz most.
2009. aug. 3. 09:18
Költözz el egy városba, ahol találsz munkát. Ne maradj a kisvárosban. A hidretésekben ne a környékbeli munkalehetőségeket nézd. Úgyis el kell költöznöd idővel. Akkor meg már nem mindegy milyen messze mész? Akár az ország másik felére is, de költözz el! Kezd előről az egészet. Új hely, új munka, új emberek, új kapcsolatok, barátok, társ...
14. Christine1979 (válaszként erre: 13. - 0afe8194f6)
2009. aug. 3. 09:16

Nekem nagyon hasonló volt a helyzetem tavaly, ráadásul, a szakítás után egy hónappal meghalt öcsém is...

Nem volt munkám, plusz szakítás, haláleset, itthon sem túl jó a kapcsolatom a szüleimmel, úgyhogy gondolhatod..

Baromi nehéz időszak volt. Sírtam, lefogytam, nem akartam élni...egyszerűen semmi értelmét nem láttam annak, hogy legyek...


Én is így voltam-vagyok az ex-szel..szerencsére barátok vagyunk, találkozunk-beszélünk...


De találtam valakit tavaly, akivel most párkapcsolatban vagyok (pedig nem kerestem senkit. Nem is akartam senkit...), és ő sokat segített nekem lelkileg.


Biztos, hogy nem egyik napról a másikra fog megoldódni a problémád, de hidd el, hogy átvészelhető.


Tudom, hogy nehéz munkát találni, mert én is állást keresek, de továbbra is küldözgesd az önéletrajzokat, menj be a helyi munkanélküli központba,menj el a közeli boltokba, üzletekbe- még ha nem is keresnek eladót, add oda az önéletrajzod, hogy ha üresedés lesz, megtaláljanak...


Előbb-utóbb helyrejössz, és találsz munkát is. Csak nagyon fontos, ne hagyd el magad teljesen!


Sírd ki magad, ha kell,- de próbálj arra gondolni, erős vagy, meg tudod oldani ezeket!!! :)

2009. aug. 3. 09:10

2 hónapja nincs munkám, 10 év után. Létszámcsökkentés... Már rengeteg helyre beadtam az önéletrajzom, de semmi.Kereskedelmi végzettségem van. Azon belül bármilyen boltba elhelyezkedhetnék, de egyszerűen semmi. Kisebb városban lakom, nincs túl sok lehetőség. A nagyváros fél órányi buszozásra van, ami nem lenne gond, de az útiköltséget nem hinném hogy térítenék, ha átjárnék és akkor maradna 40-50 ezer forint a fizimből. Hogy tudnék abból albérletfizetéssel majd megélni?

A párommal meg sajnos nem illünk össze, nagyon másképp képzelünk el dolgokat. Sok volt a vita, nem látjuk értelmét folytatni. De mint embert szeretem!!! És egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy nincs többé velem. Hogy nem bújhatok hozzá többet esténként, nem ébredek a puszikra. Nem látom többet az édes kis mosolyát, nem érzem az illatát. Nem főzhetek neki jókat, amiket úgy szeret. Nem is fogok főzni soha többet.Minek? Kinek? A magam kedvéért biztos nem fogok nekiállni. Meg nem is kell egy falat semmi se.Nem tudom mi lesz, elvesztette az értelmét minden. Nem tudom miért keljek fel. Csak sírok és sírok és nem szűnik a fájdalom. Az utcára se merek kimenni csupa dagadtak a szemeim. Meg minek is mennék ki? Mit csináljak odakinn? Kb.5-ig van időm, akkor jön haza a munkából. Mondta, hogy maradjak, amíg nem találok valamit, majd alszik a földön addig. Na már csak az kéne! Itt van mellettem, akit szeretek és nem érhetek hozzá? áááá belepusztulok! Mi lesz most velem?

2009. aug. 3. 09:08
Sajnos ismerem ezt a borzasztó érzést... hidd el, el fog múlni, de csak idővel. Egyik pillanatról a másikra nem fog semmi rendbe jönni. Erősnek kell maradni, meg kell próbálni innentől kezdve mindenben a jót és szépet látni. Lassan de biztosan fel lehet építeni a leomlott falakat, csak az alap legyen erős és ezt Te magad vagy. Ne akarj holnaptól a legjobb munkahelyen dolgozni és este a barátokkal pizzázni. Ez is meglesz hamarosan, csak előbb magadat kell rendbe hoznod. Kitartás!
2009. aug. 3. 09:07
Vikike, írhatnál valamit, így elég nehéz segíteni....
10. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 1. - 0afe8194f6)
2009. aug. 3. 09:04
Ha nincs semmid, elölről kell kezdened az egészet. Hál Istennek még elég fiatal vagy, de mindennel kapcsolatban vannak tapasztalataid, van elvárásod az élettől. Új, barátokat, párt, állást találhatsz, és mindenben jobb vagy, mint eddig voltál, mert fejlődsz. De nehéz lesz. Én nem lennék rá képes.
9. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - 0afe8194f6)
2009. aug. 3. 09:00
... első lépésként írd ki magadból...
2009. aug. 3. 09:00
???
7. 01c8755c79 (válaszként erre: 3. - Angica0901)
2009. aug. 3. 08:59
... mintha hasonló irodalmat olvasnátok a lányommal. :D Ő is azt mondta nekem a múlt héten valami bajomra, hogy "engedd, hogy kitörjön... és aztán engedd el". :o)
2009. aug. 3. 08:58

Bővebben?

Mi történt?

2009. aug. 3. 08:53
Hogyan jutottál el erre a szintre, hogy senkid nincs? Hol a család? Hol vannak a barátok? Valakid azért csak van aki tud rajtad segíteni. Hát ha meg nincs, akkor a legjobb helyre jöttél, mert azért itt a hoxán mindenki mindenkit szeret az én tapasztalataim szerint, és rengeteg hasznos tanáccsal látnak el. Leírnád, hogy mi történt?
4. tavaszilány (válaszként erre: 1. - 0afe8194f6)
2009. aug. 3. 08:52
Miért szakítottatok?
2009. aug. 3. 08:51
Most nem látod a kiutat, mert most minden kusza, és csak a szakítás jár az eszedben. Van kiút, és meg is fogod találni. A "...barátaim se nagyon...", arra enged következtetni, hogy azért csak van néhány. Hívd fel Őket, panaszkodd, sírd ki magad. Tombolj, hogy kitörhessen belőled a sok negatív. Aztán vegyél egy hírdetési újságot, és kezdd el a munkahelykeresésnél! Az legalább leköt. Hol élsz, és mi a végzettséged, milyen nyelvet beszélsz?
2. kattyus (válaszként erre: 1. - 0afe8194f6)
2009. aug. 3. 08:50
miért történt?
2009. aug. 3. 08:46
Nincs munkám, nem tudom hol fogok lakni, segítő családom sincs, barátaim se nagyon és mostmár párom se. Mi lesz most? Nem látok kiutat...
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook