Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szakítópróba fórum

Szakítópróba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szakítópróba

37. c4cd20e0ca (válaszként erre: 36. - Pezo80)
2009. márc. 25. 18:08
Igen :) Az icike-picike odafigyelést a táplálkozásra értettem :)
36. Pezo80 (válaszként erre: 35. - C4cd20e0ca)
2009. márc. 25. 12:05
Egyetértek. De a táplálkozásra is oda kell figyelni.
35. c4cd20e0ca (válaszként erre: 32. - 7939578846)
2009. márc. 25. 11:36
Szerintem pedig egy ici-picike odafigyeléssel, és annál rendszeresebb sporttal hosszú távon tudod megváltoztatni a tested, és az életmódodat. Persze nem kampányszerűen, hanem azért kell a kitartás és a rendszeresség is. Pont ma jelent meg itt a főoldalon erről egy cikk, érdemes elolvasni. :)
34. Pezo80 (válaszként erre: 32. - 7939578846)
2009. márc. 25. 11:31

Szia!

A sport mihez járul 30%-ban?

2009. márc. 24. 19:55

Hát nagyon már nem tudom fokozni... az előttem szólók csatlakozom, valami fantasztikus volt az írásod! :-))

Én is a Sokszor Belekezdtem De Feladtam (röviden SBDF) csoportjához tartozom, így meg tudlak érteni!

De figyelemmel fogom kísérni a naplódat és megpróbálok erőt meríteni belőle! :-)))

Kitartást kívánok neked és mindenkinek aki nekikezd!

2009. márc. 24. 19:18

:)))


elárulom,h nem a sporton múlik az egész,hanem a diétán!!!:))) a sport CSAK 30%-ban járul hozzá...


sport "helyett",inkább sétálj minden nap 40 percet a jólevegőn!

31. csgal
2009. márc. 24. 14:55
Csatlakozom az előttem szólókhoz, jót szórakoztam az írásodon, a naplódon is fogok, remélem. Én is fogyózom, már a 23. napján tartok a szétválasztó diétának, közben elkezdtem heti háromszor kondizni, kardioval együtt. 8 kiló leadása a cél, eddig 3 ment le, a nadrágjaim viszont csak övvel jók rám. Hurrá! Kitartást neked is!
2009. márc. 24. 12:22

Esetleg a rengeteg fogyókúrás trükk helyett nem próbálnál ki egyszer valami "mozgalmasat" is? Lehet, hogy az esetleg be is válna.

Tapasztalatból beszélek, én is próbáltam fogyózni, de hiába. Ha össze is jön valami, akkor is kínkeserves minden pillanat és újra visszajönnek a kilók. De ha mozog az ember, akkor tényleg lemennek és lent is maradnak azok a fránya kilók. Egy éve lakom ugyanitt, nap mint nap látok egy lányt felfelé futni az ablakból korán reggel, ha épp kinézek. Amikor elsőre megláttam, nem gondoltam volna, hogy lesz elég kitartása, hogy beszólhatnak neki, stb. De a kora reggeli időben szinte senki nem látja. Jóval 100 kiló fölötti lehetett a lány és szemmel nézve vagy 30-40 kiló lement róla az egy év alatt. Hatalmas változáson ment keresztül a kinézete, az egészsége, fantasztikus!

Lehet, hogy az itt felsorakozott embereknek is inkább mozogni kéne, a buta fogyókúrákat pedig abbahagyni?

29. csezi
2009. márc. 24. 11:30
Szia! Először is gratulálok a stílusodhoz és a döntésedhez,hogy leszeretnél fogyni.Remélem nem minősűl reklámnak hiszen itt találtam erre a fórumra ahol rengeteg segítséget kaptam a lányoktól és nekem sikerűlt a segítségükkel elérnem az álomsúlyt./Weight Watchers pontértékek/Igaz amikor közzéjük kerűltem már jó pár kilótól megszabadultam::)nekem a negatív csúcsom 100 felett volt.Sok sikert a diétához
2009. márc. 24. 08:56

Hogy Te mekkora ARC vagy :D:D:D

Nagyon jó a cikk...ha a naplód is ilyen lesz, mindennapi olvasó leszek....

Sok sikert és kitartást a fogyáshoz!

2009. márc. 23. 21:50
hajrá kislány!!!nagyon szurkolok neked biztosan sikerülni fog Az én fogyókúráim mindig 1-2kiló plusz kilóval végződtek
2009. márc. 23. 21:13
Csatlakozom az előttem szólóhoz.és még annyithogy újra az egyetemen éreztem magam míg olvastalak :Köszönöm:::))Valamint ha a Bridget Jonest újra kezdik a forgatókönyvét csakis neked kéne írnod::))
2009. márc. 23. 21:07

Újabb író-tehetséget üdvözölhetünk körünkben :) nagyon tetszett a cikk, naplód is kedvenceim közé dobom :)

Sok sikert.

2009. márc. 23. 20:21

Váááá :D Hajrá fogyókúrázók! Hajrá narancsbőrösök!

A barátnőmmel mi holnap kezdjük a missziót: nyárra lefogyni és lenarancsbőrtelenedni. Éljenek a zöldségek, éljen a sport, éljenek a rövid nacik és szoknyák:) Hajrá mindenki:)

2009. márc. 23. 16:34
Szia! Azt írtad,hogy sok diétát próbáltál és amit lefogytál azt duplán szedted vissza. Azt viszont nem írtad,hogy sportolsz e valamit.Ha akarod én tudok neked segíteni a fogyásban.Az első amit javaslok,hogy dobd ki a droidod(r2d2)és szerezz be egy olyat ami a testzsír % mutatja.Így láthatod,hogy a fogyásod hány%-a zsír.Az a baj,hogy általában izomból és vízből fogynak az emberek. Ez a rossz diéta és a nem mozgásnak az eredménye. Nézd meg az adatlapom és meglátod milyen jogon mondom ezeket. Másnak is szívesen segítek írjatok privátba. Ja és bocsi a tolakodásért csak segíteni szeretnék. Sok sikert és kitartást kívánok Huzsvár Attila
2009. márc. 23. 15:36
Az már biztos,hogy jó sokan olvasnak!:)Hát egy nagy kalappal!Meg persze nekem is,ugyanis én már azzal a súllyal is naggggggyon boldog lennék, ahonnan Te indulsz!:((((
2009. márc. 23. 14:13
Szia! Nekem is tetszik a stílusod:) Hány cm vagy az álom súlyhoz? Én 155cm vagyok 57kg...nekem az ÁS 46... Szóval nekem ez a célom:)
2009. márc. 23. 14:11

Szia Katthy!

Jó lett ez a cikk!:) Figyelni foglak! Hajrá! :)))

2009. márc. 23. 12:55

Halle!

Jövök olvasni. És a cikkedből merítettem ahhoz az erőt, hogy újra elkezdjem, és elérjem az egyszer már elért ÁLOMSÚLYT. Szintén 55 kg.

Úgyhogy én most csatlakozom hozzád!!!

Olvasni foglak.

18. Sirga
2009. márc. 23. 12:32

Szia!

Sok sikert! Tetszik a hozzáállásod, a gondolkodásmódod. A többiek mellett én is jövök a naplódat olvasni! :) Sok sikert!

17. kimy
2009. márc. 23. 09:23

Szia Katthy!!


Nagyon tetszett amit írtál!!! Sajnos én is ugyanebben a cipőben járok mármint ami a kilokat illeti. Sokat probálkoztam én is de kevés sikerrel. Kivánok sok szerencsét és majd olvasom a naplót, remélem nekem is kedvem lesz tovább küzdeni, főleg ha sikerrel járnál.


Sok sikert és kitartást!!!!!!!!!

2009. márc. 22. 22:55

Hát ez aranyos volt! :) Végig vigyorogtam az egészet! :) És mégha nem is sikerülne elérni (de miért ne SIKERÜLne???!!!!!) azt a bizonyos ÁS kategóriát, te akkor is biztosan sok embert vonzasz, pasikat, nőket egyaránt! Ilyen dumával??? Ne hülyéskedj! :)

Tényleg nagyon tetszett a stílus :)

Sok sikert! És kitartás!

15. Kathy
2009. márc. 22. 22:48

Kedves Katthy!


Nagyon vidam, kedves lany lehetsz az irasod alapjan. Jo a humorod es ki is tudod azt adni Magadbol ugy, hogy az masok szamara kimondottan erdekes olvasmany lehet.

Irjal Magadrol, az erofesziteseidrol a fogyokura megprobaltatasairol! Szivesen olvassuk majd az irasaidat.

2009. márc. 22. 17:00

szia!:)))Jó fej vagy szerintem is!:)))

Szorítok én is Neked!!!

Legyen vmi cél előtted mindig,s akkor sikerülni fog!Elérhető célokat fogalmazz meg magadnak és ne feledd,h pl. a "profi" sportolók SOHA nem adták föl,SOHA és pont emiatt váltak azzá akik!!!Tudom ezt könnyű kívülállóként tanácsolni,de elhiheted,én is megvívtam már jónéhány harcot magammal,s tudom milyen a siker íze és milyen a kudarc megtapasztalása is!!!:)))

S,nem utolsó sorban jelenleg CSAK magadat kell legyőznöd,NINCS MÁS ellenfél!!!:))) (...igaz,talán ez a legnehezebb!)

Kitartás!!!:)))

2009. márc. 22. 15:52

Szia Katthy!

Sok sikert! Sajnos többen járunk hasonló cipőben, én is a sokadik fogyókúrámnál tartok, de én már 90 alatt is boldog lennék :)))))))))))


Figyelni foglak, mert bár sok kedves ember van itt, de Te mégis üditően hatsz.


Tán még mi "öregek" is erőt kapunk Tőled.

2009. márc. 22. 14:42

Szia!

Sok sikert kívánok,kitartás a diétához,nem vagy egyedül vele sajnos...gondolom észrevetted....többek között én is erősítem ezt a tábort!

"Nagyon okos kis leány vagy:D"

11. s.irma
2009. márc. 22. 12:38

Szia "Sorstárs" megengeded remélem,hogy igy szólitsalak. Gratulálok egyrészt az irásodhoz másrészt az őszinteségedhez. Tudd az őszinteség nagyon ritka dolog. Már fél siker ha magadhoz őszinte vagy. Másik negyed siker a humorod ami nagyon sok emberkéből hiányzik. A maradék egy negyed pedig elég lesz a siker eléréséhez. Le fogsz fogyni. Csak akarnod kell. Vagyunk itt elég sokan akik hasonló gondokkal küzdünk és minimum dupla annyi idősek vagyunk mint Te. Én a magam nevében megigérem telejes szivemből szurkolok. Ha naplódban irsz magadról és a sikereidről esetleges kudarcaidról olvasni is fogom.

Hájrá!!!!!!

Bocsánat ez egy baki volt de jól hangzik...

HAJRÁ!!!!!!!!!

2009. márc. 22. 12:26

Nagyon humoros lány vagy Te! Eddig még egy naplót sem kísértem végig, de a Tieddel megteszem. Szurkolok Neked és erőt merítek Belőled a saját fogyásomhoz. Tudom, nem vigasztal, de idősebb vagyok, mint Te és sokkal súlyosabb....viszont én sem teszek le arról, hogy vékonyabbaknak való ruhát vegyek fel. (Bár a mini már kizárva.)

Jó étvágyat a csirkéhez! Nálunk is ez lesz.

Tehát hajrá!!!!

2009. márc. 22. 12:25

Istenemre,régen nevettem ilyen jót!

Katthy,drága remélem olyan helyen tevékenykedsz ahol méltányolják tehetségedet.És csak nyugodtan káromkodj,ha azt is ilyen szinten műveled,mint ahogy írsz, kőbe véssük és áldani fogjuk nevedet.

Binky anya,a csirkecombot a sütőből én tüntettem el.

2009. márc. 22. 12:04

Kitartást kívánok neked.

Én 95vagyok és mint ahogy te is sokadszorra fogyizok. Megérdemeljünk igen mi is majd a miniszoknyát. :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook