Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás utáni felejtés fórum

Szakítás utáni felejtés (beszélgetős fórum)


ápr. 2. 12:28
Köszönöm,megkellett tennem ennek a kapcsolatnak nem volt jovoje.
19. Arawn
ápr. 2. 12:22
Értem hát akkor te nagyon erős vagy,hogy egy ilyen nehéz lépést meg tudtál lépni.Kitartást ha esetleg felmerül valami probléma irj bizalommal.😊
ápr. 2. 11:58

Szia

Azóta sok rosz dolog derült még ki. Eltudtam neki mondani mindent személyesen és átöleltem és emelt fővel távoztam. Hiányzik de ha más is túlélte én is fogom. Megszakitottam minden kapcsolatot vele és a családjával.

17. Arawn
ápr. 2. 11:44
Szia.Nem tudom azóta hogy vagy mert látom 2 hete nincs hozzá szólás,előszőr fogalmazd meg azt hogy mi az ami hiányzik ha rá gondolsz.Irhatsz akármit hisz névnélkül megy nincs értelme valótlanságot mondani.Lényeg hogy öszinte legyen a válaszod ez az első lépés.😊
márc. 26. 02:20
felejtsd el a multat!csakis elore/a jovobe nezzel.miert kell sirni ha nem mukodott a kapcsolatotok hosszu tavon?!
15. birebora (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 08:18
Nyugodj meg. Jobb neked nélküle, majd lesz más, aki nem bánt meg.
márc. 17. 08:13

Elmúlik.

Első lépésként - ha eszedbe jut, tudatosan gondolj valami/valaki másra. Idővel egyre ritkábban kell ezt csinálni.

márc. 17. 08:04
Aki a nehéz élethelyzetben nem tart ki melletted, az úgyse neked lett szánva a sorstól.
márc. 16. 23:05
szerelmek jonnek,mennek az ember eleteben.ne busulj talalsz te uj hapsit!csak fel a fejjel!
márc. 16. 23:00
Mert az én életem problémás és inkább szabadulni akar tőlem. Hisz nemrég még gyereket terveztünk.
márc. 16. 22:59
Igen és nagyon fáj
9. Charlize (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 16. 22:42

Telik az idő majd és kialakul egy új életed. Nélküle, mással. Valahogy mindenképpen.

Valószínű ő is szakított volna, gondolom okkal keverte a kakit. Csak kiprovolkálhatta tőled, hogy te tedd meg. Kevés az infó, de ez volt a sejtésem a soraidból.

márc. 16. 21:23
Kiderult hogy azert hazudozott ossze vissza mert meghaltak a szuleim egymas utan es kesobb jottek nekem meg csaladi problemak amiket nem tudtunk megoldani a testveremmel. Es allitolag ettol besokalt. Kerlek nyugtassatok meg.
7. Halacskaaaa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 16. 19:35
Huu, ebből kiindulva jó, h szakítottál vele, később csak még nagyobb trutyit kavart volna.
márc. 16. 19:31
Nincs tartalék. Mindeb problémát rám háritott és csaladon belul megkeverte a kakit es mikor ra lett kerdezve inkabb tamadott. Es meg elegeltem szakitottam vele. És én lettem minden rosz.
5. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 16. 19:25
Nincs egy pasid tartalékban?
4. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 16. 19:20

Gondolj másra!


Másik pasira, pl. :D

3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 16. 18:58
Foglald el magad hobbikkal, barátnőkkel ! Kicsit többet is írhatnál !
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 16. 18:57

Egyszer minden véget ér. A szerelem a múlté, most az van h nagyon megbántott.

Aki bánt bennünket, az soha de soha nem volt az igazi.

márc. 16. 18:45
Szakitottam a párommal. De nagyon hiányzik. Nem tudom mit csinál. Nagyon megbántott. Adjatok tanácsot hogyan felejtsem el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook