Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után hogyan viselkedjünk "helyesen"? fórum

Szakítás után hogyan viselkedjünk "helyesen"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
17. Misaki Itó (válaszként erre: 16. - Magnumpi)
2015. jún. 8. 20:11
Biztos hagyott,csak már szeret,és amikor az érzelmek elmúlnak,megváltoznak,már nem te vagy a fontos..
2015. jún. 8. 18:34
Azt gondoltam vagyis azt hittem, hogy a 6 év hagy benne valami nyomot és nem lép ennyire könnyen túl ezen, mert elég sokáig őrlődött a végén. Olyan mint ha nem is az a lány lenne akit megismertem. Fura érzés ez nekem. Most meg azt kell látnom, hogy köszöngeti a hírük alatt a jókívánságokat amit tudja jól, hogy én is látok. S annak fényében amivel pár hete etetett, hogy mennyire egyedül akar lenni...hát elég gáz.
2015. jún. 8. 18:31

Tulajdonképpen már hetek óta készülök erre a bejelentésre, mert legbelül és a jelekből éreztem, hogy ez lesz a vége. Bármennyire is tagadta, hogy nem kell neki a srác sem én nem hittem neki. Igazából az esik rosszul, hogy az arcomba tolja ezt ezek után, holott meg lehetne oldani azt is, hogy ne így legyen, vagy ne ennyire közvetlen.


Gondoltam rá, hogy törlöm, de úgy éreztem azzal is neki adok igazat. Ha meg nem törlöm és nézem őket (mert így is úgy is elém kerülnek a bejegyzések) akkor nem érint jól a dolog, de idővel talán jobb lesz. Igazából most úgy érzem, hogy minden szituációba én veszítek, mert hoppon maradtam.


Nem volt velem egyenes és ez rosszul esik. Kicsit hülyének is nézett. A melegebb éghajlatra elküldés alatt azt értettem, hogy ezek után, hogy kiderült, hogy még is összejön a pasival a tagadás ellenére, egy cinikus na gratulálok nektek szép pár vagytok, megérdemlitek egymást blabla, megjegyzés a képük alá, vagy valami frappánsabb. De ebben sem vagyok biztos, hogy jó, mert akkor talán magamat égetem vele, és lehet kicsi szánalmas is. Védeni akarom magam, de jó lenne picit erősnek is tűnni a szeme előtt.

14. kriszta773 (válaszként erre: 13. - Misaki Itó)
2015. jún. 8. 17:55
csak hát ez az életben nem így megy, mert bármennyire is haragszik valaki a másikra, még szereti, és amíg ott vannak az érzések, nem tud tovább lépni
13. Misaki Itó (válaszként erre: 12. - Kriszta773)
2015. jún. 8. 17:48
Így van..elhajtani a picsába és újra kezdeni .
12. kriszta773 (válaszként erre: 10. - Misaki Itó)
2015. jún. 8. 17:47
biztosan akkor sem volt mézesmázos vele :) én ilyen szituban azt sem tartanám helytelennek, hogy megmondja jól a véleményét, legalább kiadja magából, aztán tovább kell lépnie így is, úgy is. persze nem számítana semmiket, de neki lehet, hogy megkönnyítené. mindenki másként tudja feldolgozni a szakítást. valaki abba pusztul bele, hogy egy szót sem szól
11. kriszta773 (válaszként erre: 9. - Zsannni)
2015. jún. 8. 17:45

ideális esetben az ember megértené, hogy az érzések elmúlnak, nem lehet erőltetni, ha valaki másba szeret bele, akkor ez van. elfogadná, továbblépne. de azért bizonyára az új palit legszívesebben péppé verné, a csajnak leüvöltené a fejét, aztán négy fal közé zárná, hogy maradjon :)

nem lehet ilyenkor "jól" viselkedni, az idő majd megoldja és egy új nőci :)

10. Misaki Itó (válaszként erre: 9. - Zsannni)
2015. jún. 8. 17:41
Ahhoz már késő ,akkor kellett volna,amikor kiderült,hogy félrejár..ez alap..
9. Zsannni (válaszként erre: 8. - Kriszta773)
2015. jún. 8. 17:39
Nem a facebook törlésre gondoltam, hogy csúnya viselkedés csak a kérdező írta, hogy elküldje-e a fenébe meg ilyesmik.
8. kriszta773 (válaszként erre: 7. - Zsannni)
2015. jún. 8. 16:04
szerintem egy facebookon való ismerős törlése nem a csúnyán viselkedek kategória :) nem kell haverkodni, a csaj félredugott, hezitált, választott, szakítottak, ennyi. valószínűleg ha valaha barátok is lesznek, az nem most fog kialakulni. nem kell vele sehogysem viselkedni, magára kell gondolnia, hogyan tudna a legkönnyebben tovább lépni
7. Zsannni (válaszként erre: 6. - Misaki Itó)
2015. jún. 8. 15:50
Igen ez is igaz. De ezt már megtudta sajnos. Tovább kell lépni valahogy de szerintem semmiképp nem úgy, hogy csúnyán viselkedni a másikkal. Talán nem ő volt a neki való és jobb, hogy így alakult. Tudom nehéz, ilyenkor meg főleg ha a másiknak lesz új kapcsolata. Valahogy el kell tudni engedni és megbocsájtani mert a harag csak megbetegíti az embert :(
6. Misaki Itó (válaszként erre: 5. - Zsannni)
2015. jún. 8. 15:47
Nem kell ahhoz az adatlapját nézegetni,elég ha az ex megoszt valamit....pl.most azt ,hogy ők egy pár és milyen hepi együtt..
2015. jún. 8. 15:44

Szerintem ne töröld, abból csak az látszik, hogy még nem vagy túl rajta. Ne nézegesd az adatlapját, legalábbis próbáld meg.

Ha beszéltek viselkedj kedvesen, jobb szerintem mintha elküldenéd a fenébe. Ha elküldöd a francba akkor arra a következtetésre jut, hogy jobb is, hogy megszabadult tőled. De ha kedves vagy vele talán rájön, hogy mit veszített.

4. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Magnumpi)
2015. jún. 8. 15:43
már nem vagytok egy pár, nem kell vele sehogy se viselkedned, pláne nem facebookon. töröld, a magad érdekében, hogy ne nézegesd, ennyi. és kezdj el te is randizgatni :)
3. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Magnumpi)
2015. jún. 8. 15:34
Úgy viselkedj, ahogy Neked jó. Te mit érzel? Hogy érint Téged ez az egész? Mit tennél legszívesebben, ha nem érdekelne, mit, hogy illik, és mit, hogy nem?
2. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - Magnumpi)
2015. jún. 8. 15:27

A melegebb éghajlatra elküldésről már egy kicsit lekéstél,nem gondolod?

Én törölném a francba..legalább nem látom a nagy boldogságot,fene sem lenne kíváncsi rá.

2015. jún. 8. 15:24

Sziasztok


Szakítás után vagyok közel 3 hónappal. A történet korábban le lett írva itt. A lényeg az, hogy a volt párom 6 együtt töltött év után összemelegedett az egyik kollegájával. Majd hosszas huzavona után miközben kettőnk közt őrlődött végül engem dobott. Ez idő alatt végig azt hangoztatta, hogy nem akar senkitől semmit, egyedül szeretne maradni. Sőt attól a sráctól se akar semmit, akivel összemelegedtek. Idő kell blabla...


Sok mindent elmondott a szakítás ideje alatt rólam, nekem de végül csak kiderült, hogy igen nagy szerepe volt a harmadik félnek, sőt. Na de végül miután az elmúlt 3 hónapban már nem is beszéltünk, tegnap nagy boldogan felvállalták kapcsolatukat a facebook-on. Természetesen nem esett jól nekem ezek után, de azért számítottam rá.


Kérdésem az lenne, hogy ilyenkor szerintetek, hogy illik, illetve érdemes viselkedni vele szemben? Törölni őt a facebbok-ról? Semmibe venni? Elküldeni melegebb éghajlatra? Stb stb. Mi ilyenkor az illő és nekem hasznos viselkedés? Ezt úgy általában is kérdezem azok nevében akik hasonló cipőben járnak.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook