Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szájtetoválás fórum

Szájtetoválás (beszélgetős fórum)


1 2
10. verosz (válaszként erre: 5. - Babbbbaaa:D)
2010. febr. 2. 09:07

Szia!


Amit Te szeretnél az abszolut lehetséges,de csak olyan helyre menj akinek láttad már a munkáját.A long time liner géppel dolgozók mondják,hogy teltebb szájat is tudnak csinálni.(én is most egy ilyen szakembert keresek fel,egynél már voltam)


Az Én problémám az,hogy 2éve szerettem volna a régi kontúromat megcsináltatni,de sajnos nem sikerült,a színe gáz,felül sötét,alul semmi plussz a satír se sikerült és ráadásul még ott a heg.

Holnap megyek egy újabb sminktetoválóhoz,hogy mit lehetne kezdeni a számmal,a szín tuti javítható,én csak a heg miatt félek,nehogy rosszabb legyen.

9. IßyOO7 (válaszként erre: 1. - Verosz)
2010. febr. 2. 09:05
Ha gondolod,meg tudom adni az én smink tetoválóm számát,a 3.ker.ben dolgozik.Nekem a szemöldököm is ő tetoválta,a számon csak egyszer ment át,pár éve,utána benáthásodtam,és azóta sem húztuk rá a 2 réteget,de tervezem,hogy visszamegyek hozzá!
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Verosz)
2010. febr. 2. 09:05
Hát...a hegesedéssel nem tudom lehet-e valamit tenni. Lehet, hogy az már nem sminktetováló hatáskörbe tartozik (ez a erős gyanúm).
2010. febr. 2. 09:04
Már egyáltalán nem divat a "kihúzott" száj, nem is értem, minek kell tetováltatni. 2 év múlva megunja az ember, aztán vakarhatja le a szájáról..
6. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 4. - Jusztina)
2010. febr. 2. 09:03
Szerintem is!!!
5. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 1. - Verosz)
2010. febr. 2. 09:01

Nekem nem volt, de ha lehetne teltebbé kontúroztatni a számat, lehet bevállalnám. :)

Szerinted?


Látod itt nem kaptál még túl jó válaszokat, sajnos... :(

Szerintem inkább keress fel egy kozmetikust, aki foglalkozik ilyennel, és kérj tőle tanácsot!!

Jobban jársz vele! :)


És mi baja a szádnak, amúgy?

Mi történt?

4. jusztina (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2010. febr. 2. 09:00

Rossz vagy!!!

Most,hogy megtortent a baj,segiteni kellene,nem kritizalni!!!

2010. febr. 2. 09:00
Köszi a hasznos tanácsot,nagyon kedves Tőled.
2010. febr. 2. 08:57
Talán nem kellett volna divatozni, és akkor nem lenne probléma.
2010. febr. 2. 08:56

sziasztok!


Tanácsokat szeretnék,főleg azoktól akik jártak már hasonló cipőben mint Én.

elrontott számat szeretném megcsináltatni újra,de van bennem egy kis félsz,mert sajna heggel gyógyult a szám,de ahogy most kinéz az rettenet:-(((utálok tükörbe nézni.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook