Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! fórum

Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. máj. 14. 09:12
Húú, elég komolyra fordult itt a helyzet. Mazs777 sok sok erőt és kitartást kívánok!!!
2010. máj. 14. 09:04

Mazs!


Vigyázz magadra, értékeld te is a helyzetet, ha kicsit megkínlódik azért, hogy visszakapjon, az csak a későbbiekben fogja úgyis megmutatni az eredményét, én ezt 15 év és két gyermek távlatából tudom mondani, s ha valóban csak a sok gond, ami a feszültséget okozta, akkor még egy csodás kapcsolat állhat előttetek, de légy okos és csúnyán fogalmazva kicsit számító is minden alkalommal, amikor "pitizik" és ne add be a derekad elsőre. Hadd dolgozzon meg érted. Ha kűzdenie kell még egy telefonért is, akkor hamarabb átértékeli ő is az irántad érzett szerelmét, gyorsabban kiderül, ő lesz e a te embered.


Szurkolok neked!

2010. máj. 14. 08:45

Sziasztok csajok.

Most reggeliztem. Esik az esö jó lesz igy bicajozni...ähh:S


Sajnälom Mazs777 ami történt veled. Annyira tanäcsot nem tudok adni mint a többiek, mert nem volt sok kapcsim eddig még fiatal is vok, mondjuk volt egy hosszú ami 1év 8 hónapig tartott annak most januärban lett vége. Csak légy erös!!

330. kinga_so (válaszként erre: 312. - 07c4794583)
2010. máj. 14. 08:43

tényleg! hogy is keverhettem össze a ketőt!

Köszi, hogy kijavítottál!


Ma sikerült beszélnem egy festővel, kiderült, azért bénázok annyit az élek glettelésével, mert anno a művészurak -Gyurcsány Ferit idézve-el-ták, mert az élvédőket bele kellett volna ültetni gipszbe, nemcsak rákenni azt, így ha lesz pénzem, vehetek rá takató élvédőket fából, vagy hívok megint mestereket, akik levésik és újra csinálják...

Hát így a festés mára maradt, mert tegnap reggelre megálmodtam, ha a csiszolás ekkora porral jár, ugye akkor már érdemes az egész nyitott összefüggő felületet kijavítani és festeni, s mivel a glett nem száradt egyes helyeken olyan gyorsan, így ma újra csiszolással indul a nap, de mára már a festést is be akarom fejezni.Remélem, a festék is elég lesz, s emiatt nem kell félbehagynom semmit, s a takarítás után a bútorokra is sor kerülhet, hogy holnap kicsit leülhessünk-vagy álljak neki a másik nagy felületnek-konyha, étkező, előszoba és tanuló-dolgozó nálunk egy légtér...-?

2010. máj. 14. 07:49
Húha.Látom jó kis csapat gyűlt itt össze Mazs mellé.És én is csatlakoznék az előttem szólókhoz.Szerintem is hagyd egy kicsit teperni.Figyeld meg ha egy kicsit távolságtartóbb leszel egyből gondolkodni kezd hogy mi is van veled, hogy nem vagy már odáig érte.Ilyenek ezek a férfiak.Hagyd kicsit szusszanni, és meglátod ő fog könyörögni.Csak te ne hívd.
328. 8cfbe1d61f (válaszként erre: 325. - Mazs777)
2010. máj. 14. 06:03

Jó reggelt Csajok!


Mazs: hogyisvanez? Ő felhívhat, hogy hiányzol, szeretlek? Te nem hívhatod fel? Eldönthetné, hogy mit akar. Kicsit azt érzem, hogy ha egyedül van, ő is veszett rosszul érzi magát, de ha van valaki mellette, akkor nem akar veled beszélni, mert erősebbnek érzi magát. Nem túl korrekt ez így. Én a helyedben nem venném fel a telefont neki párszor, írja le SMS-ben, hogy mit akar. Kell neki a hangod, ha magányos, ez fix, visszafelé halad, de ha már elment, egy kicsit szenvedtesd meg, hogy ne csak a te kedvedért jöjjön vissza, hanem hanyatt homlok rohanjon vissza bőgve. Szerintem.


Szép napot mindenkinek, engem már kilökött az ágy.

327. 07c4794583 (válaszként erre: 325. - Mazs777)
2010. máj. 14. 00:52

először is, elő kell venni a büszkeséget, nő vagy, nehogymár te járkálj utána vagy hívogasd vagy bármi! és ha vissza is akar jönni, nehogy egyből a nyakába boruljál. ő léptetett le téged, akkor harcoljon egy kicsit.

gondolj arra, hogy te csini leszel és bombacsaj, és majd leesik az álla, és másoknak is különben is kellenél, és akkor majd teperni fog.


ha meg nem akar már téged, az ki fog derülni, az nagyon szar érzés, de nincs mit tenni, szerelmet erőltetni nem lehet.. ő sem tehet róla, ha már nem érzi ugyanazt, mint régen. de drukkolok, hogy ne így legyen!

326. *Királylány* (válaszként erre: 324. - Zsumma)
2010. máj. 14. 00:08

Jaja. :-)

Holnaptól nem érdekel mi lesz akkor is visszatérek az eredeti dolgaimhoz. Ez így nem meg nekem. Erősnek kell lennem.

Jövő héten vizsga is...

Szar érzés nagyon.

Én bánat evő-nem evő vagyok.

325. Mazs777
2010. máj. 13. 23:47
az a legrosszabb, hogy tegnap sírva hívott hogy hiányzok és szeret, délután felhívtam hogy nem-e vitte el a lakáskulcsot, és azt kaptam hogy a szünet nem azért van hogy minden nap beszéljünk. most úgy tesz mintha az egy hátráltató ok lenne hogy hiányzok vagy hogy szeret, amit el kell taposni... nagyon félek csajok,és bocsi hogy szét kell offoljam a topicot... na így útálok fogyni... mostani mérlegelés 81
324. zsumma (válaszként erre: 322. - *Királylány*)
2010. máj. 13. 23:01
akkor ez ma itt a bűnösök fóruma:-)
323. zsumma (válaszként erre: 317. - Mazs777)
2010. máj. 13. 23:00

kedves Mazs, én csak kitartást és erőt kívánok neked, a legfontosabb, hogy ne hagyd el magad...én anno mindig azt hajtogattam: "értem van, nem ellenem"..bár mi akkor szakítottunk,4,5 év után, de ma már tudom, nekem volt igazam a mantrámmal, mert az a szakítás hozott össze a mostani párommal (5 ée vagyunk együtt), és lett egy szép kisfiam:-)

ha együtt kell lennetek, akkor úgy lesz, ez tuti!!!!

322. *Királylány* (válaszként erre: 320. - 07c4794583)
2010. máj. 13. 22:57
Én is bűnös vagyok. Eszek idegességembe mert én hülye túlvállalom magam és félek...
321. zsumma (válaszként erre: 320. - 07c4794583)
2010. máj. 13. 22:56

:-)

tudod milyen jó ilyesmit olvasni a tegnap esti tejbegrízes zabám után:-DDD

na de ma már jó kislány voltam: gyümölcs egész nap, ebédre grillezett virsli zöldségekkel. ennyi, és pluszban még bicajjal mentem dolgozni:-)

2010. máj. 13. 21:43

amúgy csajok. én ma annyira, de annyira rossz voltam. találtam a barátom hűtőjében egy doboz kacsazsírt (iszonyatosan, elmondhatatlanul imádom), és leültem, és szépen megettem 3 szelet kacsazsíros kenyeret összesen 4 fej lilahagymával.


mentségemre legyen mondva, ez volt ma az összes kajám. jó, ez szar kifogás, bűnös vagyok, vessetek a mókusok elé!


holnap leves és gyümölcsnap butternutnak! :-/

319. 07c4794583 (válaszként erre: 318. - 8cfbe1d61f)
2010. máj. 13. 21:36

nálunk ez volt, hogy ráébredt, és volt sírás-rívás, éjszaka közepén csokor rózsával beállítás meg minden.. de bennem valahogy eltört valami, nem is tudom... azt hiszem, képtelen lennék hozzámenni

na nem mintha kérdezné:DD nem az a házasodós típus :) de most már nem is bánom...

2010. máj. 13. 19:53

Mazs: sajnálom, ami történt, remélem pár nap és ráébred, hogy nem akar nélküled élni és minden rendben lesz. Sem 3, sem 11 év múlva nem szabad elhanyagolni a kapcsolatot. Tudom, vannak zűrös napok, de az ölelés, egymásra figyelés mindig meg kell legyen. Nálunk is volt mindenféle gond, de hamar megmutatja, ha nem foglalkozok vele eleget, olyan mint egy kiskutya. :))


Egyszer elindult az én párom is szerencsét próbálni, és meg is láttam egy lánnyal. Nem jártak, csak ismerkedtek, azt hitte, ez majd utat mutat neki. Hazáig bőgtem, majd megfulladtam, mert hegyen laktunk. Beraktam otthon a Csinibabát és sírva üvöltöttem, hogy Élj vele boldogan, áldásom rád! Majd röhögve üvöltöttem, megráztam magam és megújultam. Rá két napra ötösre diplomáztam, befestettem a hajam, és új életet kezdtem Pesten. Két hét se telt el, már újra a nyomomban volt, és másfél év múlva feleségül mentem hozzá.


Menj, fuss, és próbálj erőt meríteni valamiből, zene, munka, futás. Hamar kiderül, mi lesz. Fel a fejjel.

317. Mazs777 (válaszként erre: 316. - 07c4794583)
2010. máj. 13. 18:09

nálunk is volt egy ilyen helyzet egy hónapja kb, hogy megtetszett egy csajnak és megkérdezte tőle hogy mit gondol róla, és mit érez iránta, a csaj meg megmondta hogy imádja meg minden, persze röhej volt, mert letagadott előttem mindent, de a csaj bevallotta, és azt mondta hogy kiváncsi volt, de nem akar semmit a csajtól

viszont utána is smseztek, igaz semmi olyanról, csak baráti dolog volt, de azt is titokban ,és ugye az is kiderült. de érzem hogy szeret, csak szerintem vele is ez van ezzel a "nem úgy szeretlek" dologgal, hogy rájött hogy neki még bejönnek más csajok. viszont szakítani nem akart csak szünetet, gondolom pont ezért hogy átértékelje a helyzetet, hogy mi a fontosabb, én vagy a flörtök és egyéjszakások...szóval van itt is minden...

316. 07c4794583 (válaszként erre: 315. - Mazs777)
2010. máj. 13. 18:03

szerinted ennyire komoly a helyzet?

egyébként nem huhogni akarok, de én emberem akkor csinálta ezt, amikor megtetszett neki valaki. nem történt semmi, és nem kezdeményezett semmit, de észrevette magán, hogy (ahogy ő fogalmazott) "tudna érezni valamit" az illető iránt. akkor jött ez a sablonszöveg, persze utána kihúztam belőle, mi van, és aztán volt egy másfél hónapos szünet (a lánykával nem volt semmi, csak egy randi, aztán rájött, mégse tetszik neki).


utána kemény munkával visszakönyörögte magát, de a kapcsolat már nem a régi, egyrészt, mert nem szeretem a ló-nincs-szamár is jó helyzetet - szerinte nem az, de szerintem meg nem árt nevén nevezni a gyereket -, és emiatt nem hiszek annyira a dologban, mint előtte. szeretjük még egymást, de én úgy gondolom, akiben még ennyire él az, hogy 'jobbat' - vagy akár újat - keres, vagy felmerül, lehetne mással is, azzal nem érdemes tervezni. tehát elvagyunk, de én szomorú és kedvetlen leszek, ha ez eszembe jut, és nem gondolom, hogy ebből valaha komolyabb dolog lesz.


persze nálatok lehet más ok is, de azért a helyedben rákérdeznék, hogy mi ez az egész, persze nem most, hanem ha lenyugodtak a kedélyek.

315. Mazs777 (válaszként erre: 314. - 07c4794583)
2010. máj. 13. 17:52
igen, én is abban reménykedek hogy ráébred... ha meg nem akkor sem baj, mert akkor nem ő az akibe beleszerettem, és nem ő az én emberem... viszont abba bele fogok pusztulni....:(
314. 07c4794583 (válaszként erre: 313. - Mazs777)
2010. máj. 13. 17:46

ó :(

szerintem ez sok kapcsolatban előfordul, és lehet, hogy egy kis szünet ráébreszti, hogy mennyire szeret, és nem tud nélküled élni, de én azért előbb-utóbb döntés elé állítanám, nincs gumiból az ember, hogy ide-oda lehessen húzogatni...


és ebben ráadásul az a rossz, hogy ugye elvileg egy tényleg komoly kapcsolatban (házasság vagy élettársi) pont az lenne a lényeg, hogy jóban-rosszban, a legrosszabb krízisek és mélypontok idején is kitartanak egymás mellett a felek...

(persze ez lenne az ideális, de sokszor nem így van.)

313. Mazs777 (válaszként erre: 311. - 07c4794583)
2010. máj. 13. 17:39
kicsit meg van zavarodva szerencsétlen, elég sok zűr volt mostanában körülöttünk úgy pénzügyileg, mint a család többi tagjával, és besokalt. tényleg nem nagyon tudtunk örülni egymásnak mert elnyomott minket a sok gond, és megijedt hogy már nem szeret ugyanannyira mint eddig, és képes volt egy olyat mondani 3 év után és saját házba költözés előtt hogy nem tudja hogy készen áll-e egy komoly kapcsolatra... :S nem értem, mert közbe meg állítja hogy velem akarja leélni az életét, meg hogy engem képzel el a gyerekei anyjának, de most kell neki egy kis egyedüllét mert ez neki most sok... szóval nem értem, totálra nem foglalkozik azzal hogy nekem ez most milyen rossz, viszont este sírva hívott fel hogy hiányzok... nem értek semmit, de lehet hogy lassan már nem is akarom...
312. 07c4794583 (válaszként erre: 310. - Kinga_so)
2010. máj. 13. 17:12

Szia, itt a topikban találod, a hozzászólásdoboz alatt, hogy "A fórum táblázata".


A butternut egyébként sütőtök, nem mogyoróvaj (az peanut butter) :)


A festésért nem irigyellek, amikor utoljára csináltam, nagyon hardcore-nak találtam :-/

311. 07c4794583 (válaszként erre: 309. - Mazs777)
2010. máj. 13. 17:11

tudod, az idő...


megkérdezhetem (ha nem vagyok indiszkrét), mi a probléma oka? ő akart elmenni?

310. kinga_so (válaszként erre: 306. - 07c4794583)
2010. máj. 13. 16:50

Kedves Mogyoróvaj!


(a sós a kedvencem gyerekkorom óta, akkor a Calvé márkájút preferáltam, de sajna már nincs, akitől hozzájuthatnék, így marad az itthon vagy Olaszországban forgalmazott változat)


:-)


Köszonöm a szíves fogadtatást!


Most ettem ma a 2.zsemlém, reggeli pedig egy alma volt, viszont dél óta egyhuzamban húzom az igát, tegnap hirtelen felindulásból elkövetett nappali festésbe kezdtem, vagyis ma fogtam bele a nappaliba, tegnapi ötlet a gyerekek játszósarka volt.

Jelenleg a glettelés utáni csiszolásnál tartok, de hogy mikor fejezem be, még fogalmam sincs...

Úgyhogy jelenleg ez teszi ki a testmozgást.


Írtad, hogy beírtál egy táblázatba.Ezt hol találom? Előre is köszi a választ!

309. Mazs777
2010. máj. 13. 16:15

Most ettem, vagyis ettem, de kijött minden....:S még talán több is mint ami bement... Tegnap este volt csajos buli, kifüstölögtem magam, tök elszánt voltam, ma meg.... :'(

Anyum kellene ez igaz, de sajnos 4 éve lassan hogy nincs velem... Basszus 6án lennénk 3 éve együtt, hétfőn még festettük a saját házunkban végre a hálót, nemsoká költöznénk, erre paff...

Szerintem este futok, remélem jót tesz. bár most arra sincs erőm hogy felemeljek egy gyufát...:(

308. 07c4794583 (válaszként erre: 304. - Mazs777)
2010. máj. 13. 15:12
ja és basszus! VALAMIT egyél...
307. 07c4794583 (válaszként erre: 304. - Mazs777)
2010. máj. 13. 15:10

szija mazs!


hát ez: :(((


igyál sok-sok hideg vizet, és ne hergeld magad! és menj el valami barátnős programra estére, ahol tudtok kicsit füstölögni, koktélozni, elfeledkezni a dologról.. bár bevallom, nekem pasiügyekben sokat segített fiatalabb koromban, ha átmentem anyukámhoz sajnáltatni magam :)) vagy csak felhívtam telefonon, szegény végighallgatta a sirámaimat...


nem lenne jobb, ha elmennél futni kicsit? az beállítja a vérkeringést. vagy valami torna? és akkor lecsillapodna kicsit a szíved...

306. 07c4794583 (válaszként erre: 303. - Kinga_so)
2010. máj. 13. 15:06

Szia!


mindenkit nagyon szívesen látunk, igazából a fórum címében ez az április 29 nem teljesen állja meg a helyét, mert sokan máskor kezdték (lehet, ki is vetetem). Beírtalak a táblázatba a mérlegelős adataid alapján, ha nem jó valami, szólj!


Kitartás és jelentkezz, mit sikerült ma :)


üdv

b

305. 07c4794583 (válaszként erre: 302. - Zezi)
2010. máj. 13. 15:04
Hát két gyerek nem kis teher a szervezetnek, remélem, jól vannak a dedek, és gratulálok a fogyásodhoz. Felvettelek a táblázatba, bár neked aztán tényleg nem kell sokat fogyni, de hajrá meg minden :)) Néha az az utolsó pár kiló a legmakacsabb...
304. Mazs777
2010. máj. 13. 14:51

Sziasztok!

Bocsi hogy nem jelentkeztem eddig, nagyon ügyesek vagytok.

Mostmár az én fogyásom is megindult 2 nap alatt, ugyanis volt itthon egy nagy összezörrenés, és a szerelmem ideiglenesen elköltözött, pihenőre lett rakva a kapcsolatunk.Felemészt ez a dolog, 2 napja nem ettem, a gyomrom mint egy dió, hányingerem van, a vérnyomásom már nem létezik 140 alatt... az este pl. 168 volt... nagyon rosszul vagyok, nem tudom mi lesz most velem, ő a mindenem... bocsi, hogy ide írom....

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook