Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! fórum

Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. jún. 7. 08:10

Hali csajok!!!!!!!

Elsönek Bocsänat h pär napra eltüntem, csak egy väratllan utazäs!

Húhhh annyira örülük végre 90 kg alä estem!!! Mai mérlegelés 89.9 kg!!!!!!!! IGENNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Egy hét alatt 1.2 kg-t fogytam :) Nagyon örülök neki. Ès mär mondtäk is h lätszik h fogyozol, fogytäl, de jó:) Csinälom tovább , a végsökig.

Veletek mizu, fogyässal?

452. minimano1979 (válaszként erre: 451. - *Királylány*)
2010. jún. 5. 22:27

Szia!

Neked segitett a zabkorpa?Azt hiszem en ismet beiktatom az etrendembe mert ez is nagyon egeszseges.Hatha most mar nagyobb sikerrel jarok.

"Napi egy-két evőkanálnyi zabkorpával mindezen civilizációs betegségeket csökkenthetjük. A zab vízoldékony rostjai ugyanis tisztítják a beleket, miközben megakadályozzák, hogy a szükségtelen zsírok és szénhidrátok felszívódjanak. A rosttartalom mellett fehérjékben, vitaminokban és ásványi anyagokban is gazdag a zab, ami különösen egészségessé teszi a fogyasztását. Habár mostanában éppen vitatják, de klinikai vizsgálatok szerint akár 15-20 százalékos koleszterinszínt csökkenés is elérhető a napi egy-két evőkanálnyi zabkorpával.


Amúgy nem mellékes szempont a zabkorpa fogyasztásnál, hogy remek fogyókúra kiegészítő. A megduzzadt zabkorpa ugyanis jóllakottság érzetet kelt, miközben pótolja a fogyókúra alatti hiányosabb táplálkozásból adódó vitamin és ásványi anyag mennyiséget."

451. *Királylány* (válaszként erre: 450. - Minimano1979)
2010. jún. 5. 16:26

Mind a kettőt próbáltam zabkorpát joghurtba zöld teát pedig nem pont fogyi céllal hanem mert egészséges.

Futni szoktam járni meg sok-sok séta. :-)

450. minimano1979 (válaszként erre: 448. - *Királylány*)
2010. jún. 4. 23:12

Enni azert egyel,csak arra figyelj oda mit mikor es mivel eszel.S ha van idod mozogj,mondjuk menj setalni mar az is jo.En nagyon sokat setalok a kisfiammal ha az ido is engedi.Neha tornazok is Alexandrara.

A zabkorpat is probaltad,vagy a zold teat?

449. minimano1979 (válaszként erre: 446. - *Királylány*)
2010. jún. 4. 23:03
Igen jo is,de sajnos nem hatott.Tavaly decemberben kezdtem a fogyizast(kisebb nagyobb bunozesekkel mert ugye ott volt az unnep),de igazan januarban alltam neki,de a zabkorpa nem segitett.Nekem szornyu lassu az anyagcserem:( S mivel tavaly szeptemberben szultem valoszinu,h a hormonhaztartasom nem rendezodott januarig.Akkor gondoltam,h megprobalom a zold teat hatha segit,s ez bejott.Lehet,h mostmar ha megprobalnam a zabkorpat azzal is mukodne,de jo ez igy.Az etrendet igyekszem ugyanugy csinalni mint akkor.A teat pedig megiszom este lefekves elott(1 bogrevel ajanlott).
448. *Királylány* (válaszként erre: 447. - Minimano1979)
2010. jún. 4. 22:59

A nem evés meg a minimál evés. Most kisérletezgetek gyógynövényes szerekkel.

Vettem ilyen fogyi port is csak nem használtam még nagyon.reduce weight-et fogom kipróbálni. Ittam gyógyteát salaktalanítót elhízás ellenit de semmit sem használtak nekem. Néha iszok celulitisz ellenit de az sem. Max annyi h folyadék...

447. minimano1979 (válaszként erre: 445. - *Királylány*)
2010. jún. 4. 22:55

Tudom,h zsiregeto,csak azt hittem valami csodagyogyszerre gondolsz:P Azokat nem dijazom,mert attol hirtelen lefogysz de vissza is jon.Raadasul dragak is,sot fuggoseget is okoz nemelyik!

Neked mi valt be?

446. *Királylány* (válaszként erre: 444. - Minimano1979)
2010. jún. 4. 22:51
Ez nem rossz. Van benne rendszeresség. Most is csináltad és nem hatott? Pedig ez jónak tűnik mert mozgásban marad az emésztés.
445. *Királylány* (válaszként erre: 443. - Minimano1979)
2010. jún. 4. 22:49
A zöld tea is az. Fogyi segítő hatása van. :-) Van az is nekem is. :-)
444. minimano1979 (válaszként erre: 443. - Minimano1979)
2010. jún. 4. 22:40

A zabkorpas fogyinal ugy csinaltam,kulon ettem a feherjet es a szenhidratot.Leginkabb feherjet ettem.S minden etkezes elott vagy utan ittam egy pohar folyadekkal 3 kiskanal zabkorpat.

A legelejen mikor elkezdtem reggelire 1 bogre kakao volt zabkorpaval,ebedre mondjuk 1 szelet rantott hus savanyuval,vacsi pedig valami gyumolcs.

Ja es minden etkezes kozt el kell teljen 4 ora.

443. minimano1979 (válaszként erre: 442. - *Királylány*)
2010. jún. 4. 22:34

Igazad van a hizasnal meg a stagnalas is jobb:)

Nem hasznalok semmit!Zold teat iszom ha ez csodaszernek szamit:)

Evekkel ezelott a zabkorpa segitett,de most valahogy nem akart,pedig akkor nagyon jo volt.

442. *Királylány* (válaszként erre: 441. - Minimano1979)
2010. jún. 4. 22:24

Ettem. Épp ezért ugrott vissza pár kg...sajnos.:-(

Néha stagnál és megáll. De ha megáll még mindig az is jobb mintha híznánk.

Te nem használsz semmi "csodaszert"?

441. minimano1979 (válaszként erre: 440. - *Királylány*)
2010. jún. 4. 21:56

Szia:)

En is ugy szoktam,csak ha latom,h nagy a pangas,nem sok kedvem van irni:P

Egesz biztosan beindul,de azert egyel is!Az tenyleg nem jo ha alig eszel!Volt ugy,h 1 hetig szinte semmit nem ettem(ettem csak nagyon keveset,semmi kenyer semmi cukor,semmi liszt)s megsem ment le 1 deka sem.:(

440. *Királylány* (válaszként erre: 439. - Minimano1979)
2010. jún. 4. 21:50

Szia :-)


Én benézek a nap folyamán többször is, de a többiek eltűntek. :-(

Nekem remélem jövőhéten jönnek végre a piros betűs ünnepek és akkor hátha jobban beindul...

2010. jún. 4. 21:23

Jo estet mindenkinek!

Bar ugy latom nem jart erre senki tegnap delutan ota.

En meg mindig mensi elott vagyok,de a napokban jelentkeznie kell!Ezert a sulyom valtozatlan 70kg.


Remelem jol halad mindenki a fogyival!

438. *Királylány* (válaszként erre: 437. - Mazs777)
2010. jún. 3. 17:42
Köszönöm. :D
437. Mazs777 (válaszként erre: 435. - *Királylány*)
2010. jún. 3. 13:04
ja és holnap megcsinálom neked a képed, csak nemsoká megyek melóba, így most nem birom!
436. Mazs777
2010. jún. 3. 13:02
igen! szóval az a lényeg hogy a fogyi elején csak 1200 kcalt szabad bevinni, de azt tényleg! utána meg kell emelni kb 1500-ra! na de persze az a 300 kcal ne egy csoki legyen,vagy valami, hanem ugyanúgy gyümi, zöldség, egészséges étel!
435. *Királylány* (válaszként erre: 434. - Mazs777)
2010. jún. 2. 21:06

Most akarom újra beindítani a fogyimat.

A sporthoz több kcal kell?

Akkor ezért lehet h szédültem már a joghurt ellenére úgy a nap végére (futás után) mint ahogy 2-3 nap kaja nélküli nap szoktam. Tegnapelőtt voltam úgy.

Ma ettem sok gyümölcsöt meg fehérjeként körözöttet stb. Szerintem egészséges kajákat ettem. Alma állítólag jó meg a répa sárgadinnye. :-)

434. Mazs777
2010. jún. 2. 20:07
Egyébként azt elmondanám hogy minnél kevesebb kalóriát viszel be, annál többet raktároz a szervezeted. Ha sportolsz, a fogyi során mindig emelni kell a kalóriabevitelt mert a szervezetednek egyre többre van szüksége hogy megindítsa a folyamatokat.Ha most drasztikusan lecsökkented,megáll a fogyás.
2010. jún. 2. 16:37

Mi ez a kihalás????

Merre vagytok?

432. *Királylány* (válaszként erre: 431. - Bccd2eabd4)
2010. jún. 1. 16:19

Én most alakítom majd újra a fogyis dolgaimat. Nem tudom, hogy fogom bírni amit tervezek. A többiek jól leszidnak az miatt amit most fogok írni... Napi max 500kcal-t szeretnék enni. Holnap kezdem teljesen tiszta lappal mert már nem szedek semmit a pocimra. :-) Fájt a hasam meg ilyenek valószínűleg a fogyim miatt tudom.

Jó neked h megy még lefelé így is. Nekem már megállt azért csináltam egyre szigorúbban...

Mi napi 1.5 órát futunk sétával kombinálva. Kivéve ha ilyen car az idő mint most.

Én szoktam tornához néha l-carnitine-t bevenni.

431. bccd2eabd4 (válaszként erre: 430. - *Királylány*)
2010. jún. 1. 15:36

Remélem:)

Èn a kenyéren, péksütiken, föt tésztän kivül kb mindent. Csak keveset, meg édeséget probälom mellözni amennyire tudom. Napi 1200 kalória alatt eszek naponta. Mindennap tornäzok itthon napi 30, 40 percet. Rubint Réka , meg mässal keverem. Nem szedek semmit mellé. Ha igy megy v.mennyire akkor nem avatkozok bele, gyógyszerrel.

Ès te? Mesélj h fogyizol?

430. *Királylány* (válaszként erre: 429. - Bccd2eabd4)
2010. jún. 1. 10:13

Gratula neked is. Jövő héten már bizti 90kg alatt leszel.

Te miket szoktál enni? Sportolsz? Szedsz vmi fogyást segítő, zsírégető dolgot?

2010. jún. 1. 08:40

Hali csajok, na végre többen írtok:)

Gratula azoknak akik fogytak. Kitartás!!:)

Èn sem adom fel, szeretnék mär 90 kg alä esni, az olyan jó lenne, de mär csak 1.1 kg választ el töle:) Kirälylány mindent bele, csinäld toväbb!!

Ne adjuk fel csajok!!! Mazs777 nagyon ügyi vagy!

2010. jún. 1. 07:55

Kipróbáltam egy receptet amit itt tanácsoltatok nekem. Vettem ilyen kis tégelyes darabos sajtot 0,4%-os összekevertem daraborka tört banánnal vagy eperrel kis édesítő és isteni finom. :-)


Köszönöm a tippet. :-) A napokban ettem ilyet. :-)

427. *Királylány* (válaszként erre: 425. - Minimano1979)
2010. jún. 1. 07:52

Jó reggelt!


Köszönöm. :-)


Itt esik az eső. :S Egész éjszaka esett. :S Ma úgy néz ki nem lesz így futás...

426. minimano1979 (válaszként erre: 423. - Mazs777)
2010. jún. 1. 04:08
A lenyeg,h fogysz,leszel meg te is 70 alatt:)ja es persze en is,mert ugye meg en sem vagyok alatta:P
425. minimano1979 (válaszként erre: 424. - *Királylány*)
2010. jún. 1. 04:05

Szia!Orulok,h ujra koztunk vagy:)Szerintem senki sem felejtett el!

Es hajra megindul a fogyas ujra!

Kitartas!

2010. jún. 1. 00:58

Sziasztok


Visszatérhetek?

Lehet már el is felejtettetek. :P

Én nem haladtam semmit lefelé sőőőőt...

De ez egy hosszú történet.

Ahogy bele olvastam most a fórumba látom vannak akik fogytak.

Gratula nekik.

A sport ami nem változott az napi szinten megvan nálam. Nem is súlyzózok de a karom is izmosodik. Nem is gondoltam h a futástól izmos lesz. De hát mozgatom a karom közbe az igaz.

Most almáztam mert nem tudtam elaludni az éhségtől...

Megyek aludni most h belaktam.

Jó éjt. :-)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook