Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Symicia fogamzásgátló tapasztalatok?! fórum

Symicia fogamzásgátló tapasztalatok?! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
729. elli
2012. jún. 12. 20:34
nekem eddig szerencsére ezeken a lila csíkokon kívül nincs más problémám, a pecsételés is elmult csak az első hónapban volt. viszont pajzsmirigy problémám van (6 éve) és eddig nemsikerült "rendesen" beállítani, jelenleg L-Thyroxin-t szedek, július végén kell visszamennem. viszont valahol olvastam hogy ezek a lila csíkok a hormonok miatt is kijöhetnek. nemtudom eldönteni mitől lehetnek de zavaróak:S van itt még valaki pajzsmirigyes?
728. DoORi
2012. jún. 12. 19:29
Köszönöm szépen a választ, én is így gondoltam hogy nem befolyásolja, de annyi hülyeséget lehet olvasni, hogy biztos ami biztos rákérdezek :)
727. szelené72 (válaszként erre: 723. - DoORi)
2012. jún. 12. 08:11

Én még ilyet nem hallottam és szerintem semmi köze a NeoCitrannak a fogigátlóhoz. Szerintem abszolute nem befolyásolja. Jobbára paracetamolt tartalmaz (500 mg) és C vitamint. Egyiknek sincs hatása a fogamzásgátlókra. Szerintem nyugi.

Vannak viszont antibiotikumok, epilepszia elleni készítmények, néhány gombásodás esetén használt gyógyszerek és pl. az orbáncfű tartalmú készítmények, amik csökkentik a hormonális fogamzásgátlók hatását.Szóval no para.

2012. jún. 12. 00:28
uh olyan hajszálereket én is épp tegnap vettem észre magamon ( lehet hogy már ott voltak eddig is csak nem figyletem) én most vagyok az első levél utáni szünetben. és 5napo antibiotikum kúrán vagyok... az azért eléggé lecsökkenti a hatást nem?hogy szünet+antibio...
725. fda026287f (válaszként erre: 724. - Elli)
2012. jún. 11. 21:35
Én is tapasztaltam ilyet pláne hogy rajtam volt is egy nagyobb darab a szülések után de a kicsi lilákon én is elgondolkodtam már. Hogy a fenébe van ennyi bajunk ettől a gyógyitól már komolyan mondom ha extra alacsony hormontartalmú? :( Bocsi
724. elli
2012. jún. 11. 20:57
sziasztok, a második levéllel szedem. Nemtudom hogy mielőtt elkezdtem szedni voltak-e rajtam, de nemrég felfedeztem magamon 1-2 lila csíkot (gondolom hajszálerek). azóta figyelem és egyre több van. alig láthatóak, nem fájnak de az én szememet azért csak szúrják. a lábamon van eddig a legtöbb. gondoltam rá, hogy a megeröltetéstől de az orrom alatt is van. szerintetek ez lehet a gyógyszertől? más tapasztalt már ilyet? vagy képzelődöm és nyugodjak meg?:D
723. DoORi
2012. jún. 11. 19:55

Sziasztok!


Mit gondoltok arról, hogy a neocitran készítmény csökkenti a fogamzásgátló hatását?

Én most szedem a harmadik levelet,menstruáció után vagyok egy héttel és volt egy nagyon kis barna folt... na most kicsit lebetegette ezért ittam 3x neocitrant. Megoszalanak a vélemények hogy csökkenti-e a hatást vagy sem, érdekelne ti mit tudtok :)

Előre is köszi

722. szelené72 (válaszként erre: 721. - Léduci)
2012. jún. 11. 08:18
Bocsi, most válaszoltam, mert nem voltam sem itthon, sem gépközelben. Remélem, még nem késő!!!
721. Léduci (válaszként erre: 715. - Szelené72)
2012. jún. 10. 19:34
Írtam neked egy privát üzenetet!:)
2012. jún. 8. 14:14
elmegyek elöször a körzetihez mert a nögyogyász már nem rendel a héten... melyik linkelt oldalra gondolsz?
719. Léduci
2012. jún. 8. 12:55

Én a lentebb említett okból kifolyólag befejezem a gyógyszert.De ezt az oldalt láttátok már? Csak az olvassa el,aki nem fog szidni,hogy miket linkelek!:) Elég durva dolgokat írnak hozzászólok,kivel mi történt..Persze mindenkire máshogy hat,valakire semmi rossz hatást nem gyakarol,de ez csak évek múltán derül ki.. Elgondolkodtató...

A.Vali a fogamzásgátló mellékhatásai című oldalon találhatóak ezek,csak pontos címet nem enged linkelni:S


ha lentebb olvasgattok,főleg ott írnak..

718. Léduci
2012. jún. 8. 12:49
Ezt így elég nehéz megmondani, h mitől lehet, akár egy húgyúti fertőzés is okozhatja a fájdalmat. Ha huzamosabb ideig fennál, akkor érdemes orvoshoz menni.
2012. jún. 8. 11:56
Sziasztok! egy ideje olvasgatom ezt a forumot,mert én is symiciat szedek de még csak most szántam rá magam hogy regisztráljak:) ma lesz az utolsó tablettám az első honapból. észre vettem magamon egy két olyan dolgot ami lehetséges hogy a gyogyszer következménye. de ami a legzavarobb az hogy mikor legutobb együtt voltunk a barátommal utána nagyon fájt ha pisilek. ez volt olyan két napja és még most érzem...bár már szerintem azért is fáj mert meg fog jönni...szerintetek mitől lehet...? remélem nincs komoly bajom... a nőgyogyászhoz nem kaptam idöpontot már. köszi elöre a válaszokat:)
716. Léduci
2012. jún. 7. 17:13

* libidócsökkenésről van szó!:) már írni se tudok..

Köszi a segítséget!:) Elolvasgattam,ami eddig lejött,h pharmatex és megszakítás,az úgy elég hatékony,önmagában sok negatívumot írkálnak a krémekről,h elég veszélyes csak azt használni. Úgyh marad a gumi, v ez a másik variáció,ha nagyon szeretnénk nélküle!:) Remélem én is nagyon,h rendeződik..

2012. jún. 7. 15:52

[link]

[link]

Nem kell óvszer. Viszont a szappannal történő mosakodást a használat során el kell felejteni.

Remélem, rendeződik a problémád!

714. Léduci
2012. jún. 7. 09:55
Rendben! Köszi! Utána olvasok! Sajnos 100%, hogy attól van,gyanakodtam az államvizsgára,hogy attól stresszelek,de már az is elmúlt, és máskor is volt olyan időszak,amikor stresszhelyzetben voltam,de semmit nem befolyásolt..És tényleg ez a furcsa,hogy nem klasszikus libidócsökkenésről van baj,mert kívánom a páromat! :( Ezt a krémet óvszerrel együtt kell alkalmazni? Vagy pont nem szabad a kettőt együtt,csak a krémet?
713. szelené72 (válaszként erre: 712. - Léduci)
2012. jún. 7. 08:10

Ez elég rossz hír. A libidócsökkenés viszonylag gyakori, de hogy nelegyen orgazmusod, az baj. Ha tényleg ettől van, akkor mindenképpen hagyd. Ez úgyis ki fog derülni hamarosan.

A symiciánál tudomásom szerint nincs alacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátló.

Próbld meg a pharmatex termékeket, azok hormonmentesek, bár a hatékonyságuk elmarad a tablettától. (én egy évig használtam az egy adagos krémet hüvelykrémet (6 db van a dobozban)és az bevált)

712. Léduci
2012. jún. 6. 14:05
Most járok a 2. levél végénél,még 3 szem van.Eddig csak jókat mondtam róla,semmilyen mellékhatása nem volt. Sajnos azonban előjött a libidócsökkenés,és beszélhet nekem akárki akármit,h ennek más oka van,nem..:( semmilyen lelki dolog nem áll a háttérben, nagyon jó a barátommal a kapcsolatunk. Egyszerűen megszűnt az orgazmusom! 6 év alatt egyszer nem fordult elő ilyen, az elmúlt 3 hét alatt pedig 3x is. A Symicia alacsony hormontartalmú,tehát ennél alacsonyabb bár nem nagyon van,váltogatni,mást kipróbálni fölösleges lenne,asszem én befejezetem ezekkel! Nem éri meg!:/
2012. jún. 6. 09:23

Sziasztok:)

Én azt tapasztaltam hogy az első levél után, a szünetben az 5. napra rá jött meg, de még ez sem mondható annak mert inkább a foltozáshoz tudnám hasonlítani.... most befejeztem szombaton a 2. levelemet, itt tartok a szünetben és még mindig semmi... ha ez normális akkor annakcsak örülni fogok :)

2012. jún. 6. 07:39
Mármint a Réziának az ára 6900 Ft.(holnap kezdem)
709. szelené72 (válaszként erre: 708. - @ngika)
2012. jún. 6. 07:38

1 éve szedem én is, és nekem sincsenek mellékhatások. Ez a fejfájás akkor is megvolt, amikor nem szedtem semmit, de menzesz körüli időben voltam. A tabletta csak "rásegít" az ilyen tipusú fejfájásra , felerősíti azt - a tablettaszedési szünetben jön elő.

Az ára 3 hónapra 6900 Ft. majd meglátom.

708. @ngika (válaszként erre: 707. - Szelené72)
2012. jún. 5. 18:54
Én még csak 1 éve lesz júliusba hogy Symiciázok. De bevált, mellékhatások sincsenek, hízni nem hízok, csak ez a bőrprobléma ami zavart és amit írtam is. Ez az új tabletta drága?
2012. jún. 5. 15:54
Szívesen. Én most elhagyom a symiciát és áttérek a Réziára. Bár hatóanyag szemponntjából ua., mint a Symicia, de ennél nincs tablettaszedési szünet.Van viszont 3-mal több tabiban hatóanyag és 4 placebó. A fejfájásom miatt az áttérés.
706. @ngika
2012. jún. 5. 14:12

szelené72! Köszi a bíztató sorokat!! De legalább napozhatok még ha jól le is kell kennem magam! :)

Szép napot!! és még egyszer köszi!!!

705. szelené72 (válaszként erre: 704. - @ngika)
2012. jún. 5. 09:33
Sajnos a hormonális fogamzásgátlóknak ez is egy hátulütője. A létező legnmagasabb faktorszámú krémet használd (50+)és közvetlenül ne napoztasd az arcod. Ha nyaralni mentek és napozol, használj olyan sapkát vagy kalapot, amelyik árnyélokja az arcod . Még így is ki fognak jönni a pigmentfoltok, de talán nem annyira. Szoláriummal ugyanez a helyzet. Jó hír, hogy el fognak halványulni ősszel és el is tűnnek télire (ahogy nem éi nap a bőröd). De amíg szeded a fogigátlót, addig ezzel számolnod kell. Sajnos.
704. @ngika
2012. jún. 4. 19:53
Lányok!A napozással hogy álltok a Symicia szedése alatt, ugyanis nekem az arcomon itt-ott barnás foltok jöttek elő. Ezt hogyan kell kezelni? Milyen napozókrémet használtok, milyen faktorút stb. Ha van tippetek várom válaszotokat! Köszi
703. Anetta25 (válaszként erre: 700. - Hoparduc20)
2012. jún. 4. 16:11

ha minden szemet időben beveszel sem ad 100%-os biztonságot.

valószínűleg nem lesz semmi baj.

702. bius20 (válaszként erre: 698. - Dollyka12)
2012. jún. 4. 11:15
Nekem is volt hasonló tapasztalatom az elején, mert mi előtte általában sikosított óvszert használtunk védekezésre, de most h már nem kell, nem mindig elég a nedvem egy hosszabb együttlétre, így sikosítót kezdtünk használni, amivel az esetleges fájdalmakat teljesen sikerült megszüntetni :) lehet h nálatok is csak ez a probléma, próbáljátok ki!
701. goho
2012. jún. 4. 11:15
hát nekem meg hónapról hónapra változott a pontosság: 1. és 3. levél után tökéletesen szünetben 4. napon, viszont a 2. és a 4. levél utolsó vagy utolsóelőtti szeménél megjött. Már várom a mostanit, mi fog történni, ha megint közben lesz vmi, sztem én megkérem az orvost, hogy adjon más gyógyszert!
2012. jún. 4. 09:02

Sziasztok,

Eddig nekem is óramű pontossággal jött meg, de most késik :S Félek kicsit, mert a levél elejéről kimaradt 1 szem, amit 12 óra után pótoltam jóval. De a pasimmal csak 3 nap múlva feküdtem le (előző szemekkel nem késtem már), a megszakításos módszert alkalmaztunk. A barátnőim azt mondják ne aggódjak, nekik is van hogy kimaradnak bogyók, de sehogy sem védekeznek, és nem történt még baj. Szerintetek?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook