Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Symicia fogamzásgátló tapasztalatok?! fórum

Symicia fogamzásgátló tapasztalatok?! (beszélgetős fórum)


2010. nov. 14. 20:18
nekem is ezt irta fel épp pénteken a dokim, még nem váltottam ki, neten viszont több órás keresés után találtam leírást a gyógyszerről.itt találtam egy másik forúm részt ugyan ezzel a kérdéssel 5 válasszal, semmi érdemlegeset nem tudtam meg.
2010. nov. 14. 19:48
Szia. Az elsö levelet ma használtam el. Semmi gond nem wolt. Most 1hét pihi,kiváncsi wok,hogy megjön-e addig,ahogy kéne.
2010. nov. 14. 19:26
Használ-e valaki Symiciát és mik a tapasztalatok?
2010. nov. 12. 15:05

Nagy nehezen találtam leírást róla itt :


[link]


Ha engem kérdeztek szóról szóra ugyan az mint a Dienille fogamzásgátló leírása.

2010. okt. 29. 12:28

Szia Molly, 2 hete szedem, de semmi bajom...minden a legnagyobb rendben van. Se fejfájás, se pecsételő vérzés...se semmi :)

remélem ez így is marad:)

4. Molly24 (válaszként erre: 3. - Mucus00)
2010. okt. 28. 17:55

szia!

szeded már? milyen?

csak mert nekem ma írták fel ezt,eddig mercilont szedtem csak mostanába fájt a fejem és írattam másikat.remélem ez beválik.

ha van vmi tapasztalatod lécci írd meg.köszi

2010. okt. 14. 10:38

pfhúúúúúú, csak h tudjam mire készüljek....eddig nekem sose volt gondom a fejfájással, mivel front érzékeny vagyok....szinte mindig fáj...de az a közti vérzés aggaszt....ilyet nem akarok!


Köszi hogy leírtad a tapasztalatod!

2. 23443e225c (válaszként erre: 1. - Mucus00)
2010. okt. 13. 11:49

szia


Én 1 hónapig szedtem és közti vérzésem lett és iszonyat migrénem:-S


visszatértem a yasminellere...nekem jobb :-)

2010. okt. 11. 09:31

Most fogom elkezdeni szedni a Symicia-t, két évig semmit nem szedtem akkor minden rendben volt nálam.

Most kiváncsi vagyok kinek milyen tapasztalata van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook