Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Symicia fogamzásgátló tapasztalatok?! fórum

Symicia fogamzásgátló tapasztalatok?! (beszélgetős fórum)


2011. jan. 4. 12:08
Mit szedtél előtte? Ebben nagyon kevés hormon van...nem hinném, hogy ez okozná a depit..
2011. jan. 2. 13:51

Szia Manó, ha nincs más gondod a gyógyszerrel csak a mellfeszülés, sztem akkor nyugodtan szedd tovább. A vérzésed normális?

Most nekem is van mellfeszülésem (1 levél, Milligest)de sztem ez normális, hisz a szervezetnek is idő kell ahhoz hogy átálljon a gyógyszerre, minél idősebbek vagyunk a szervezetünk annál lassabban alkalmazkodik.

Kitartás adj időt a szervezetednek, a gyógyszernek, ráérsz váltani akkor ha a 3.-at is beszedted :) És majd a szünet alatt elmenni orvoshoz.


Mi az új amit kaptál?

puszi

BÚÉK

37. homokóra (válaszként erre: 36. - 9e32886f4a)
2010. dec. 30. 09:22
majd írj, jó?
2010. dec. 30. 09:20
nekem ma van az utolsó darabom az elsö levélből, kiváncsi vagyok hogy megjön e. én 15 napig véreztem tőle és eléggé görcsölt a hasam más egyébb nem volt. ha megjön rendesen én szerintem maradok ennél, nekem a másik gyógyszerem volt nagyon durva, minden nap fájt a fejem és rendesen depressziós lettem tőle
2010. dec. 30. 08:20
A lányom egy hónapja szedi..előtte Yadint szedett..most meg nem jött meg a vérzése:(
2010. dec. 30. 08:18

Manó mióta szeded? Első időkben normális a mell feszülés :)

Szerintem nem jó ez a gyógyszer

2010. dec. 30. 06:00

Sziasztok!

Sajnos én nem tudom tovább szedni a Symiciát mert állandóan feszülnek a melleim tőle,és görcsölget a hasam úgy félidőtájt.

2010. dec. 22. 13:56
:) :)
31. hellokittus (válaszként erre: 29. - Mucus00)
2010. dec. 22. 13:45
köszi aranyos vagy, de most jelenleg van egy pár dobozzal nekem is:D azért köszi, hogy gondoltál rám:D
30. hellokittus (válaszként erre: 28. - 9e32886f4a)
2010. dec. 22. 13:43
jaaa érteem, azt hittem, hogy erős a vérzésed:D akkor persze előfordul, mondjuk szerencsére nálam nem volt ilyen:)
2010. dec. 22. 09:33

Sziasztok!

Nálam minden rendben, a bőröm is már sokkal szebb:) És képzeljhétek megnőtt az étvágyam is ...ennek persze a párom nagyon örül.


Hellokittus:

Nekem van 1 havim, megveszed??? nagyon szívesen eladnám, hisz nem tudok mit kezdeni vele.

1500 postaköltésggel???

2010. dec. 21. 16:44
normális az elsö levélnél a pecsételö vérzés. ha a 2. levélnél is ez van akkor hagyom abba.
27. hellokittus (válaszként erre: 26. - 9e32886f4a)
2010. dec. 21. 13:55
akkor azonnal menj vissza a dokihoz, mert az a durva mellékhatások közé tartozik, nekem azt mondta a doki meg egyébként a betegtájékoztatóban is benne van, hogy ilyen esetben le kell cserélni a gyógyszert, mert nem bírja a szervezeted
2010. dec. 21. 12:24
én eddig annyit tudok elmondani hogy 12 napja szedem a fejem nem fáj mint a dienillénél, nincs fos kedvem, viszont görcsöl a hasam, és folyamat vérzek.
2010. dec. 21. 09:01
jaaa és egy havi adagot 1700 ért veszek 3 havit meg 4600ért, még az ára is jó:D
2010. dec. 21. 08:57

sziasztok, én novemberben kezdtem el szedni a SYMICIA. Előtte a menstruációm 6 napig tartott, az első, két nap mindig fájdalmas volt, nem volt olyan menstruációm eddig, amikor is ne kellett volna a fájdalomcsillapítókat kapkodnom. Az első két napban volt több utána a 6ik napig folyamatosan csökkent. A novemberi menstruációmat (mivel akkor kezdtem el szedni a bogyót)egyből megváltoztatta olyan szinten, hogy még hat napos volt, de minden nap csak egy picike és csak az első nap éreztem egy kis fájdalmat. A következő menstruációm november végére esett. 3 napig tartott, a tablettaszedési szünet negyedik napján jött meg, alig van, 3-4 minitamponnal kibírom 1 nap és nem fáj a hasam egyáltalán. Most megint menzeszelek és ugyanezek mondhatók el, tehát a tabletta végleges hatása már beállt. Pattanásaim nincsenek, a melleim nőttek B kosárról D-re!!! A libidómat kicsit megcsapta, de nem vészes. Hányinger, szédülés a hajnali órákban nálam előfordult amikor felkeltem inni stb. , de ez csak a tablettaszedési szünetet követő első illetve második bevételi napon volt mindig utána ez elmúlik. Nem híztam tőle. Szóval nekem bevált. persze a hatások mindenkinél máshogy jelentkeznek.

remélem tudtam segíteni

2010. dec. 21. 08:43
sziasztok, én novemberben kezdtem el szedni a symiciát. Előtte a menstruációm 6 napig tartott, az első, két
2010. dec. 20. 14:23
sziasztok,nekem az a problémám h kb 2 hete megjött a menzeszem,azóta elkezdtem szedni a symiciát,semmi gondom nem volt vele mellesleg,nem pattogtam ki stb.,viszont eddig mindíg 6 napig tartott a vérzésem most pedig kb 10. napja...a 6. naptól mondjuk irtózatosan kevés,csak pár csepp,de akkor is...szval szerintetek ez a gyógyszer miatt lehet?volt már valaki ilyen helyzetben?
2010. dec. 16. 14:49

Sziasztok!

Milligest-et kaptam :) remélem ez már beválik, és nem kell kihagynom,azt mondta a doki,de figyeljem a bőröm hogy hogyan változik....ha rosszabb lesz akkor irány vissza.

Vszínű hogy valamelyik vivőanyagára vagyok érzékeny,azt mondta.


1havi symicia ELADÓ, akit érdekel írjon és megegyezünk az árában.

üdv!

2010. dec. 13. 11:13
én szerdán megyek dokihoz, bár időpntot még nem kaptam,de akkoris odamegyek! beszélek vele hogy ez nekem nem jó, régebben 3fázisut szedtem az tökjó volt, most is valami ilyesmit szeretné, hátha attólnem lesz ilyen a bőröm.
19. 9e32886f4a (válaszként erre: 18. - Mucus00)
2010. dec. 12. 17:04
nekem a dienillével volt gondom, 6 hónapig szedtem, az első 2 levél első 2 hetében telelettem ragyával, ami elötte nem nagyon volt jellemző rám, de szerencsére hamar elmúltak. Minden nap majd szét szakadt a fejem, durva hangulat ingadozásaim voltak, és 0 libidó. viszont a menseszem beállt, és utána a hajam se zsirosodott annyira, úgy terveztem hogy a 7 napos szünetben megyek dokihoz és váltok hogy a 8. napon már az újat tudjam elkezdeni. De csak 1 hétre rá kaptam időpontot, így megkellett várnom a köv mensit, ami most 10 napot késett és szinte semmi sem volt. Terhes nem vagyok 100%. Úgyhogy csak az maradt hogy bekavart a gyógyszer és felborította a hormonháztartásom ami idáig se volt jó.
2010. dec. 12. 16:07

én totál kiakadtam azon hogy a arcbőröm csúnya lett, megőrülök az allergiás kiütéstől

Kíváncsi vagyok mi lesz a következő amit a doki felír....

17. 9e32886f4a (válaszként erre: 16. - Mucus00)
2010. dec. 12. 15:59
én most tudtam csak elkezdeni ez a 3. napom. az előző gyógyszer teljesen felborított, 10 napot csúszott a mensim és szinte csak 1-2 pötty volt. Nem akarom elkiabálni mivel csak 3. napja lesz hoyg szedem ezt , de már is szembe tünt hogy nem fáj a fejem legalább is eddig még nem, a dienillénél szinte rögtön fájt a fejem.
2010. dec. 12. 15:26

Sziasztok!

letelt a 2. hónap, és képzeljétek el hogy eddig nekem baba bőröm volt. most meg teli vagyok allergiás bőrkiütéssel, és kivan száradva a bőröm......most vagyok 7napos szüneten. szerdán kellene újra kezdenem,de szerdán el tudok menni a dokimhoz és iratok fel másikat, mert ez nem normális.

Ha valakinek kell 1 havi odaadom 2000-ért.

puszi mindenkinek!

2010. nov. 24. 08:45
én 11 napja szedem és semmi mellékhatás!
2010. nov. 17. 08:12
valamennyivel olcsóbb mint az elözőm :D
2010. nov. 17. 08:04
5910Ft 3 havi
12. 6bdce19b3c (válaszként erre: 11. - 9e32886f4a)
2010. nov. 16. 20:24
2100Ft.
2010. nov. 16. 17:39
enegem már csak az ára érdekelne
2010. nov. 16. 08:48

Sziasztok!

Túl vagyok az első levelemen (igaz 23db-ot vettem be mert késleltetnem kellett)

Ezelőtt voltak tüneteim mensi előtt mint vese-, hasifájdalom. Most semmi!

Szinte nem is éreztem h megjött. Szombaton vettem be az utolsót és hétfőn délben jött meg, pont ahogy vártam.

Eddgi a mensim 4-5 nap volt, csak az első napot éreztem. Most azonban se tünetem,se semmi bajom,sőt sokkal kevesebb a mennyiség is.

Csak el ne felejtsem h megvan :) :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook