Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Súlyos szociális fóbiám és szorongásom van. Legutóbb emiatt... fórum

Súlyos szociális fóbiám és szorongásom van. Legutóbb emiatt... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
2023. jan. 16. 03:26
Mizujság azóta?
79. Hattori (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 28. 15:36
És akkor ez?Manapság minden ami ilyesmi,az menő, tervezz ilyeneket. Tanulj programozni ,nem tudom
78. 8d00a82c06 (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 28. 14:41

Pont az kellene, hogy motiváljon.

Bebizonyìthatnàd nekik,hogy talpra àllsz ès innentől te segìtesz nekik.

Ezt akàr màr ma elkezdhetnèd.

77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Miss Angel)
2022. szept. 28. 14:29
Azért nem ad erőt, mert már lázom rajtuk, hogy csak egy teher vagyok nekik.
76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Hattori)
2022. szept. 28. 14:27
Igen, a videojátékok... Nem valami előnyös dolog.
75. Hattori (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 28. 12:53
ÉS volt?
74. Cidanoi (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 28. 12:37
Nem vagy egyszerű. Kicsit nyisd ki a szemed, és próbáld rendbehozni a szervezet is. Mert ha, "azonnal" megakarsz gyógyulni ahhoz jó fizikális állapot kell. Többet nem írok ide. Sok sikert!
73. Miss Angel (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 28. 12:29

sose írnék ilyet,hogy b*szódj meg.de hidd el nekem,nagyon sokan nem érdemlik amit az élettől kaptak,a millió szenvedést,a súlyos betegségeket és egyebeket,mégse sopánkodnak azon,hogy nekik az jutott.

az is gond,hogy többet tekintesz visszafelé,mint előre,mi volt,hogy volt,a jövő felé tekint inkább többet,mert a múlton nem lehet változtatni..


gyógyszerek:a 10 nem olyan sok,ez lehet megbotránkoztat.ha én nem szedtem anno 30 féle antidepresszánst,akkor 1-et se,abbol egy volt olyan,aminek nem voltak elviselhetetlen mellékhatásai,de egy idő után azt is el kellett hagyni-mondjuk ez minden gyógyszerre érvényes,ne szedjük élethosszig,ha nem muszáj!!!!!

ha benned a "halálösztön " működik,az viszont óriási nagy baj,ezt ne!!!!


tudod min csodálkozok még?

azt írod,vannak meletted és támogatnak..hogy nem ad ez neked erőt??? mert ez pl nekem olyan löketet adott volna anno,hogy mindent könnyebbnek éreztem volna!

belegondoltál már abba,hogy mi van azokkal,akiket nem támogat senki? egyedül lábra állnak vagy élve el temethetik magukat,az van....


kérlek,szeddd össze magad,legalabb azokért,akik szeretnek,nekik szerinted mennyire keserves az,hogy Téged szenvedni látnak??


nem tudok több biztatást írni,nem is szeretnék,mert azt már erőszakosságnak élnéd meg,+lehet bántásnak vennéd,ami szándékomban nincs.

és sajnos nagyon nagy szükséged lenne arra hogy akard,és ez nem sablonszöveg,hanem az igazság...

72. 8d00a82c06 (válaszként erre: 71. - 8d00a82c06)
2022. szept. 28. 12:21
*eltartanak
71. 8d00a82c06 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 28. 12:18

Addig mìg te nem akarod addig nem fogsz meggyógyulni.

Te a csodàra vàrsz, márpedig csodàk nincsenek.

Kőkemény az èlet. Neked is annak kell lenni!

Màr az elején is mondtam:

Azèrt hagyod el magad,mert eltartani kiszolgálnak.

70. tumbo2 (válaszként erre: 62. - Cidanoi)
2022. szept. 28. 12:17
a fizikai fájdalmat meg lehet szüntetni,de a lelkit nem.
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Miss Angel)
2022. szept. 28. 12:13
Az a baj, nekem semmi akaraterőm nincs, nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a kicseszést, gyógyszerek nem használtak, 10 félét szedtem, ha nem többet. Több bennem a halálösztön, mint az életösztön. Pusztítom magam kb. Úgy érzem, rajtam nem lehet már segíteni. Voltam fizetősnél is, de nincs annyi pénz a világon... És persze az se segített. Már nem tudom mit csináljak, türelmetlen vagyok, AZONNAL meg akarok gyógyulni, már belefáradtam ebbe teljesen... Többször volt öngyilkossági kísérletem is, elegem van ebből a rohadt betegségből, az ágyból nem bírok felkelni, ha mégis, úgy teszem a dolgom mint egy sírós élőhalott. Tudom erre az lesz a válasz, hogy bszódjak meg akkor, de már tényleg nem tudom mit tegyek, szakembereknek sem tudok megnyílni, szociális fóbiám van.
2022. szept. 28. 10:57

sok mindent olvastam itt,írnék neked pár sort kedves FI.,mi az én véleményem erről,illetve inkább tapasztalatom.

Voltam nagyon mélyen,szedtem gyógyszereket,voltam kh-ban,volt minden...mégis itt vagyok,jól vagyok,nem szorongok,van munkam,megállok a saját lábamon,normalis életem van,stb....

megértem ,hogy nagyon nehéz ,ezt hagsúlyozom,nálam jobban meg se érthetne senki!!!DE: Az ilyen és hasonló betegségekből való kilábalás óriási akarattal lehetséges,sőt,inkabb azt mondanám,csak azoknak sikerülhet,akikben van egy erős életösztön,aki élni akar és nem adja fel ,annak előbb vagy utóbb sikerül.

Ki kell ábrándítsalak,gyógyszer nélkül annak aki ennyire rosszul van,nem megy-bármennyire irják itt hogy a gyógyszer nem segit,meg méreg meg mit tudom én-lehet évekig szedni kell majd és nem lesz könnyű beállítanisem,mi jó neked és abból mennyi,plusz aztan évekbe telhet letenni is,ami egy pokol,de LE LEHET TENNI ÉS MEG LEHET GYÓGYULNI.Sokszor érzed majd azt,hogy nem bírod tovább,ez nagyon gyakori,de ne add fel.

ami még nagyon fontos,azon tényezők kiiktatása,amik ide juttattak,mert a legtöbb esetben van egy háttér,ami megbetegit,ezen túl persze van genetika,meg depresszióra való hajlam meg sok minden amivel nem tudsz mit kezdeni,de ami ártlams,azt zárjuk ki az életünkből,ha tudjuk,ha az lehetséges.Legyenek ezek "ártalmas" személyek,emberek,események,körülmények,bármi...

és persze kell egy jó orvos,és nem pszichiátriai ,neurologiai stb szakrendelőkön való kuruzslásra gondolok,hanem tényleg normális orvosra,van ilyen,bármennyire nehéz ezt elképzelni,csak keresni kell és ha muszáj,akkor fizetni eg magánorvosnak.

amig ezeket nem teszed meg,nem lesz normális életed,sőt jelenleg életképtelen vagy és az is maradsz,lépj valamerre és ne otthon várd a csodát,remélem nem veszed bántásnak amit írok

sok erőt kivánok a jövöre nézve és mielobbigyógyulást!!!!

67. Cidanoi (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 28. 09:33

Azért nem hatékonyak a gyógyszerek, mert a gyógyszeripar nem akarja a megoldást. "A big pharma". Nevezhetjük úgy is, hogy depresszióipar. Nem akarlak összezavarni, elnézést ez miatt, de a beteg ember, sok pénzt, hoz. Csak nézz körbe egy gyógyszertárban, 80s években 800 gyógyszer volt töezskőnyvezve kb

Most több mint 8 ezer van. És minden utcában egy patika. A beteg meg egyre több. Ennek a neve a betegségipar. Szóval, nem könnyű megtalálni a megoldást, úgy, hogy vannak érdekek akik nem is akarják. Ettől független, vannak gyógyszerek amik hatásosak.

66. Hattori (válaszként erre: 54. - Mimóza07)
2022. szept. 28. 09:15
PASIK NEM tolonganak a lelkibeteg nőkért, férfiak az egyszerűbb nőket kedvelik, néha már olyan nevetségese egyszerű nőket, hogy csak na...
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Cidanoi)
2022. szept. 28. 09:13
Nekem nem használnak a gyógyszerek. Csak a sok mellékhatás kínzott, és csak rosszabb lett.
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Mimóza07)
2022. szept. 28. 09:11
Van, de eléggé a szakítás szélén állunk, pedig amióta vele vagyok, még sokat is javultam szerinte... Amúgy 3 éve tart.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Hattori)
2022. szept. 28. 09:10
Már nincs.
62. Cidanoi (válaszként erre: 61. - Mimóza07)
2022. szept. 28. 06:55
Nem tudsz te semmit, milyen egy olyan ember élete aki beteg és nem rendelkezik a betegsége felett. Mert a betegség diktál. Ha minden olyan könnyű lenne ahogy te a gondolod, akkor nem lennének betegek. Na de sebaj 🙂
2022. szept. 27. 23:06
A pasik meg csak úgy teremnek minden bokorban. Nem kell attól félni hogy nem lesz, majd lesz, csak elébe kell menni a dolgoknak, nem mögötte kuporogni, hogy hátha nem vesznek észre. Ez csak a Harry Potter féléknek megy. Mert nekik van varázsköpenyük.
60. Mimóza07 (válaszként erre: 59. - Cidanoi)
2022. szept. 27. 23:03
Fiatal, lehet szép is. Azert mert nincs önbiualma simán belefér. Lehet ez a probléma forrása is, nincs párkapcsolata, nincs önbizalma, nincs élete. Az okokat kell először megkeresni, aztan lehet gyógyítani, meg a gyógyulás útjára lépni. A gyógyszer csak elnyomja a tüneteket, addig amíg tart a hatása. Az nem gyógyít meg. Nem ez a jó út.
59. Cidanoi (válaszként erre: 58. - Mimóza07)
2022. szept. 27. 22:43
Tudod, ez a depresszió nagyon mélyre tudja vinni az embert. Olyan mélységekbe amit el sem tudsz képzelni. És kimászni? Van akinek 5 év is kevés hozzá, még segítséggel is. Nem jól ítéled meg a dolgokat. Szerinted tolonganak a férfiak? Hidd el ő is akarja, mert ő is egészséges akar lenni, de ez nem olyan könnyű ahogy te látod. Sőt! Sokszor reménytelen.
58. Mimóza07 (válaszként erre: 57. - Cidanoi)
2022. szept. 27. 22:36
Semmi se az, ha a nehezebbik felén közelítjük meg. Az ember legtöbbször magának kreálja a problémákat. Túl sokat agyal, keveset él, pedig fordítva kéne hogy legyen. De ő még túl fiatal ahhoz hogy elzárkozzon a világtól. Most kéne leginkabb élnie. Ezeket az éveket már semmi nem hozza vissza. Puffogtatjuk itt az igazságainkat, és közben ő még mindig ugyanabban a gödörben van.. Magának kéne kiásnia magát, de biztos lennének emberek akik segítenének neki. Vele együtt..ha ő is akarja.
57. Cidanoi (válaszként erre: 54. - Mimóza07)
2022. szept. 27. 22:25

A párkapcsolat jót tesz. De ehhez sok elfogadás kell.

Volt újra egy szingli korszakom, és összejöttem egy tök rendes és aranyos nővel. Akiről akkor még nem tudtam, hogy Borderline szindrómás, és ez miatt depressziós is volt. Gyógyszereket evett, azzal elég jól kordában tudta tartani magát. kb. 10 hónap volt a kapcsolatunk, de sokat javult ez alatt, a személyisége. Sok türelem kellett hozzá, és megértés. Nem egyszerű dolgok ezek sem :)

56. Cidanoi (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 27. 22:07
Nem jó megalkuvónak lenni, olyanokban amin tudnál változtatni, kicsit több önfegyelemmel. Ez helyett beskatulyázod magad. Ha szeretnél dolgozni akkor szedd össze magad, amennyire lehet, nem könnyű, de másképp nem fog sikerülni. Fel a fejjel! ;)
2022. szept. 27. 22:05
Ha van melletted vki, ketten együtt erősebbek vagytok. Így csak az árnyékban élsz, pedig biztos van benned is ami értékes.
2022. szept. 27. 22:03
Engem egy valami érdekelne. Van párkapcsolatod? Mert ha lenne, ő lehet kitudna hozni ebből az állapotból. Lehet csak önbizalmad nincs, aztan félsz mindentől.
53. Hattori (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 27. 21:56
Van valami, amiben örömödet leled?
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Görögtánc)
2022. szept. 27. 19:00
Amikor én végeztem, még OKJ volt.
51. Hattori (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 27. 15:14
Az nettó méreg
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook