Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sülhet el még jól a dolog, lehet, hogy fog jelentkezni? fórum

Sülhet el még jól a dolog, lehet, hogy fog jelentkezni? (beszélgetős fórum)

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Krisztikrisz)
nov. 6. 10:15
De. De mekkora a valószínűsége annak, hogy 3 hétig nem érdeklődik felőlem, akkor viszont írni fog? Azt gondolom, ha szeretne bármit is tőlem, azért közben is keresne.
29. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 07:21
Nem azt írta hogy csak hónap vége felé lesz esedékes?
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Ms_Daisy)
nov. 5. 22:12
Igen, nekem is ez a fura. Nem vártam, hogy minden nap órákat beszéljünk, de azért legalább heti 1-2 szerintem alap lenne. Szerintem sem biztató, azt gondolom, hogy a program előtt sem fog keresni, ha eddig nem tette, vagyis, hogy ez a hajó elment.:(
nov. 5. 21:57

Szerintem itt ezzel az a baj, hogy 1 hétig nem keres. Aztán hónap végéig még 3 hét, amíg akár kereshet is. De ha nem, akkor 1 hónapig semmi beszélgetés, majd elmentek a programra? Nekem ez fura. Esetleg haverok közt működhet ez. A haver barátnőkkel én is van, hogy megbeszélem hogy menjünk moziba, majd 2-3 hétig nem beszélünk, de valamelyikünk ír a másiknak, hogy hétvégén a megbeszéltek szerint nézzük meg a filmet. De az más helyzet.


Ismerkedésnél nem bíztató jel.

26. Amaunet (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 15:52
Hogy válaszoljak neked a fórumcímben feltett kérdésedre... Igen, fog jelentkezni és el jól el fog sülni.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Amaunet)
nov. 5. 15:32
Ne haragudj, de a te véleményed nem érdekel. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, maradj csendben!
24. Amaunet (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 14:56
Akkor vele kéne megbeszélned - kettesben. Legyen elég ennyi.
23. janszi (válaszként erre: 15. - Napsugár8)
nov. 5. 12:59
Ez már sosem fog kiderülni,nem is fontos attól a pillanattól,amikor a mi félretol,és az én van.Elfogadom.Nem volt rivális sosem,am meg konzervatív jellem volt,nem tolakodtunk,mindig megegyeztünk ki vezet adott szituban(kompetencia dobja).
nov. 5. 10:57
Nem.
nov. 5. 10:46
Kettesben hívott programra. Ennyi elég.
20. Bichi (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 10:45
Továbbra sem tudjuk, hova hívott, és szerintem ennek van jelentőssége. Lehet minden ismerősét elhívta...
nov. 5. 10:21
Taktikázni nem akarok és nem is fogok.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Bichi)
nov. 5. 10:20
Én is úgy gondolom, hogy nem érdeklem, mivel nem keres. De! Amikor beszéltünk, élőben, írásban, akkor viszont nagyon is érdeklődő volt, személyes témákban is. A másik pedig, hogy még mindig nem értem, minek hívott el, ha nem akar semmit.🤷‍♀️
17. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
nov. 5. 10:14

Ez a taktika nem az u.n. legényfogó taktika volt.

Arra volt jó, hogy kiderüljön: visszajön, újra keres, ha fontos vagyok neki. És ha ez nem történik meg, akkor tudomásul veszem, hogy felesleges várni, mikor hagyja abba a duzzogást. Kész.

16. michelle.r (válaszként erre: 11. - Janszi)
nov. 5. 09:43

És ennek ellenére azt mondod, hogy jó taktika? 🙄Szerintem egy taktika sose jó. Már annak, aki nem egy idomított majmot akar maga mellé, aki pontosan úgy reagál, ahogy a "haditerv" szerint kellene.


Az egyenes beszéd az egyetlen, ami hosszú távon is működik.


Mondjuk én azt se értem, miért viselkednek a nők ilyen helyzetekben úgy, mintha ez a fickó lenne az egyetlen esélyük?

15. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Janszi)
nov. 5. 09:34

És valóban becsaptak, vagy feleslegesen aggodalmaskodtál?

Persze, ha nem akarsz, ne válaszolj, nincs belőle gond.

14. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 09:32
Én mondjuk kiváncsi lennék, hogy mi az a program, mert nem hinném, hogy egy olyan jelentősségű, amire én elmennék bárkivel is, aki amúgy egyáltalán nem érdeklődik irántam, mert ha 1 hete nem keres, sőt előtte is csak én kezdeményeztem, akkor bizony semmi érdeklődése irántad...
13. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Janszi)
nov. 5. 09:29

Ez olyan "ugrasszuk ki a nyulat a bokorból" taktika. Ha a célszemély nem ugrott, nem féltette a lányt az új hódolótól és többé nem kereste, nem ment felé sem. Ezt mi, lányok tudomásul vettük, és elkönyveltük egy olyan hódolónak, akinek ezek szerint nem is voltunk fontosak. Ennyi.


Persze, egy házasság során már teljesen más megvilágítása van, lehet, ha egy rivális jelenik meg a színen.

12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Janszi)
nov. 5. 09:00
A taktika mindig szar. És osszútávon tök felesleges is.
11. janszi (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
nov. 5. 08:53

Nem rossz taktika...


Egyszer én is megéltem,a feleségem utazott idegen férfivel vidékre,valahogy se füle se farka nem volt a történetnek hogy miért csak ketten egy napra(500km oda-vissza),könyvelő volt a feleségem.Ezt én az első komoly törésnek éltem meg bizalom szempontjából akkor és ott,nem hetek-hónapok múlva is rágódva ezen.Volt saját kocsi,mehettünk volna ketten is azzal ha ügyben dolga van.Tudod,van az az érzés,amikor elvörösödik a fejed,mikor rájössz,hogy becsaptak,zsigeri...

10. andi6020 (válaszként erre: 6. - Amaunet)
nov. 5. 08:52
Dettó.
nov. 5. 08:34

Anno még olyat is megcsináltunk, megcsináltam, ha egy kicsit összebalhéztunk a fiúmmal, és nem keresett: megdumáltam egy munkatárssal, hogy hét végén menjünk el együtt szórakozni. Ő is tudta, mi a helyzet, direkt olyan helyre mentünk, ami a fiúm törzshelye volt. Mikor látta, hogy nem sírok utána, mint a kis pulikutya, lapos-kúszásba jött vissza hozzám! És a kollégával együtt jót kuncogtunk. Elértem, amit akartam.

Ez már régi találmány, megeshet, hogy te is ilyen "alkalmi partner"-nek kellesz, csak éppen nem köti az orrodra! Bármi kisülhet ebből, várd ki!

nov. 5. 08:23
persze
7. janszi (válaszként erre: 6. - Amaunet)
nov. 5. 08:21
Különben nem írt volna ide...
nov. 5. 08:06

Nem, nem jártam még így.

Mindig el tudtam dönteni, hogy mit akarok és a férfiak viselkedését nem értékeltem túl. Nem gondoltam arra, hogy párkapcsolatot akarnának, ha csak egy kolléga mosolyogva köszönt a folyosón vagy egy társosztályról engem keresett a kérdéseivel. Sőt! ha együtt ebédeltünk vagy kávéztunk sem gondoltam, hogy ágyba akar vinni.

Nem kombináltam, nem játszmáztam.


Mit jelent a szövegedben az, hogy "élőben ő nyitott felém"?

Azt is érdemes lenne leírnod, hogy milyen témában kerested, írtál neki.

Homályosan fogalmazol (szerintem nem véletlenül).

De majd jönnek az újabb bejegyzések és lassan kifejted majd. Mi, fórumozók pedig ráismerhetünk azokra a topikokra, amik az elmúlt hetekben nyiltak ugyan ezzel a témával.


Te mit akarsz a pasitól? Akarsz-e valamit tőle?

5. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 07:55
Szerintem csak túlgondolod,a nők nem tudnak nyomulni amúgy sem,a szimpla barátkozásba sok minden belefér,akár az altesti humor is,kortól,habitustól függően,nyilván ha keresi a lehetőséget-kedveli nevettetni,jókedvre deríteni és azon tartani a barátját/barátnéját.Azt gondolom,egy nő akkor nyomul,ha buliban lealjasodik a többiekkel együtt,és most akarja,mindegy kinek a párja,azt aki megtetszik,vagy régebbi gondolata volt.Korosztálytól függetlenül.Van olyan kötetlen barátság,amit egy témakör iránti szeretet hoz össze,olyan laza kötelék,ami ennek a hobbinak köszönhető,mondom is a példát,az ezotérikus érdeklődés is ilyen,ha nekem tetszett egy előadás,és tudom hogy téged is érdekel a téma,akkor simán hátsó szándék nélkül elhívnálak,hogy lásd meg milyen,tetszik-e vagy sem.Persze ha sima programról van szó,lehet csak ki akar mozgatni a savanya hétköznapokból,lehetőségei felett pedig nem akar vagy nem tud több időt szánni(egyelőre?).Dresszkód,írj csak rá nyugodtan,ha nem lesz földhöz csapkodva a vasárnapi ebéd emiatt.. P;
4. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 07:44
Ahogy az öreg székely mondta a felesége kérdésére,hogy szereti-e még? Azt válaszolta, egyszer már megmondta, ha változás lesz szól. Biztos nem egy szószátyár ember. de kereshet még, persze.
nov. 5. 07:20

Lehet.


Én az aktuális program előtt felhivnám, hogy mi a szitu, akkor megyünk, nincs változás? Ennyi.

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 06:24

Várd meg, ő mit lép.

Lehet, hogy sok volt neki a két megkeresésed, és talán ez egy kicsit megriasztotta. Lehet, hogy csak más dolga van, nem ér rá.

nov. 5. 06:02

A helyzet az, hogy kb. 1 hete elhívott egy férfi egy programra, ami majd csak hónap vége felé lesz esedékes. Személyesen ismerjük egymást, élőben ő nyitott felém, nagyon úgy tűnt, hogy szimpatikus vagyok neki, végül egy korábban beszélt dolog kapcsán én írtam neki viberen. Beszélgettünk egy kicsit, ami akkor félbe maradt, rá pár napra újra írtam neki, akkor sokat beszéltünk és elhívott arra a bizonyos programra. Na most ennek, mint írtam, már majd 1 hete és azóta nem keresett. Én nem szeretnék harmadszor is írni már neki, úgy gondolom, most rajta a sor, ha nem ír, az beszédes. Járt már valaki így? Volt, akinek ilyen helyzetben jelentkezett a kiszemelt program előtt a férfi? Ha nem érdeklem, miért hívott el?

Jól jönne pár tapasztalat, mert ilyen helyzetben még sosem voltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook