Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mivel lehet keverni a Spirulina port, hogy fogyaszthatóbb legyen? fórum

Mivel lehet keverni a Spirulina port, hogy fogyaszthatóbb legyen? (tudásbázis kérdés)


9. Bichi (válaszként erre: 6. - 55Judit)
jan. 14. 11:23

Szerintem ennek még nézz utána:

" Rendkívül fontosnak tartjuk a természetességet, ezért a spirulina por alapanyagunk úgy került direkt tablettázásra (préselésre- mechanikus technológiai folyamat), hogy nem használtunk feleslegesen adalékanyagokat (pl. csomósodást gátló anyagokat), technológiai segédanyagokat. A VÉGEREDMÉNY 100% TERMÉSZETES, ADALÉKANYAGMENTES SPIRULINA TABLETTA."

8. Napsika2 (válaszként erre: 5. - 55Judit)
jan. 14. 09:59
Megpróbáltam, de eléggé hányingerem volt utána. Motiváció megvan, csak nem akarom azon nyomban visszahányni se:)
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - 55Judit)
jan. 14. 09:48
Aztán ha nincs szerencséje jön a hányinger, meg a visszabüfögés azzal a rettenetes ízzel (mint nekem). Kösz, inkább nem. A tabletta kötőanyaga milyen egészségre ártalmas anyagot tartalmaz?
6. 55Judit (válaszként erre: 4. - Napsika2)
jan. 14. 09:30
A tablettával megfizeted a plusz munkadíjat és a kötőanyagot is ami egészségre ártalmas.
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Napsika2)
jan. 14. 09:29
Ha ismered a hatását és elég erős lesz benned a motiváció, az íze fel se fog tűnni. A legjobb a hideg víz, előtte veszel nagy levegőt, bent tartod, és gyorsan lehúzod az italt ízlelgetés nélkül. Nem kell kevergetni semmivel, mert folyamatosan figyelgetni fogod érzik-e az íze.
4. Napsika2 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
jan. 14. 09:16
Ha tudtam volna, én is biztos tablettát veszek😂
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Napsika2)
jan. 14. 08:35
Az is. Ezért vettem tablettát :)
jan. 14. 08:29
Narancs?
jan. 14. 07:11

Számomra vízzel oldva ihatatlan, egyszerűen nem tudom leküzdeni.

Ti mivel kevertétek? Olvastam, hogy smootiet, illetve joghurtba keverést javasolnak..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook