Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Spirituális idézetek fórum

Spirituális idézetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯
2014. ápr. 12. 02:57

"Pontosan azért nem élhetek Isten nélkül, mert nem élhetek anélkül, ami vagyok. Tudsz anélkül élni, ami vagy? Lehetetlen! Ha Istennel egy vagy, akkor Isten benned van, mint a szarvasban a pézsmaillat. A szarvas és a pézsmaillat elválaszthatatlanok. Ha egy virágnak illata van, a virág és az illat elválaszthatatlanok."


/Sri Chinmoy/

2014. ápr. 12. 02:49

"Az átalakulás olyan, mint egy ház, amely csak akkor válik otthonná, ha béke, öröm, harmónia és szeretet van benne jelen."


/Sri Chinmoy/

2014. ápr. 12. 02:46

"Isten csapatában nem lehet csere. Te a te szerepedet játszod, hadd játssza ő is a saját szerepét, és hadd játsszam én is az én szerepemet."


/Sri Chinmoy/

2014. ápr. 12. 02:43

"Alszol? Akkor aludj!

Álmodsz? Akkor ébredj fel!

Tervezel? Akkor nézz fel, nézz körül!"


/Sri Chinmoy/

2014. ápr. 12. 02:41

"Ha életed útján van egy kis törekvésed, Isten csak akkor ad neked végtelen törekvést."


/Sri Chinmoy/

2014. ápr. 12. 02:39

"Ha szeretsz az élet dolgain gondolkodni, még azt is figyeld meg, hogy mindig a lényeg van meg először, s csak utána a részletek."


/Müller Péter/

2014. ápr. 6. 14:32

"...a szellemtan egyik legfontosabb célja a megkülönböztetni tudás elsajátítása."


/Kuklis Iván/

529. eed2c1e966 (válaszként erre: 528. - D7ba7bf7ff)
2014. márc. 16. 14:34
Te melyik "felén" vagy a "dolognak"?
2014. márc. 16. 14:31

"Kizárólag a nagyon kiváló intelligenciájú emberek követnek el öngyilkosságot vagy őrülnek meg, mert ők nem képesek együtt élni ezzel az elmebeteg világgal. Nem tudnak alkalmazkodni a mindenféle őrültséghez, ami körülötte zajlik. Úgy érzik, darabokra hullanak - ez az őrültségük. De kizárólag az ugyanilyen emberek világosodhatnak meg."


/OSHO/

2014. márc. 1. 14:08

"Boldog a nyugodt mosolyú zarándok."


/Szepes Mária/

2014. febr. 27. 23:27

"Érdeklődésemet az anyagi javak iránt, a tulajdonlás iránti sóvárgásomat felváltotta az ismeretek iránti éhség és a szenvedélyes vágyakozás egy jobb világ iránt."


/Mr. Dippong - klinikai halott/

2014. febr. 24. 21:27

"Nem akartam többé tévét nézni. Ha valami reklám volt, kozmetikumról vagy ilyesmiről, alig bírtam ki, ki kellett kapcsoljam, mert valahogy olyan hamis volt, olyan felesleges, egy hazugság. Az erőszak minden formája is elviselhetetlen volt számomra. Ha egy régi western-film ment, ki kellett kapcsoljam. Olyan butaságnak tűnt, bemutatni az embereknek, ahogy embereket gyilkolnak. Természetesen vége lett a nyugodt családi tévézéseknek. Hogy ne ingereljek fel mindenkit, a legtöbbször visszavonultam a szobámba. Különben az is nagy fáradtságomba került, hogy ismét beilleszkedjek az emberek közé."


/Joe Geraci - klinikai halott/

2014. febr. 24. 00:18

"Hiretelen belekerültem ebbe a csodálatos fénybe. Nehéz ezt leírni; tulajdonképpen lehetetlen. Legalábbis szavakkal. Olyan, mintha magam is odatartoznék, mintha egy lennék a fénnyel. Azt tudnám mondani, "ÉN voltam a béke, ÉN voltam a szeretet. ÉN voltam a fényesség, az pedig az ÉN részem volt." Ezt egyszerűen tudja az ember. Az ember mindentudó, és minden csak egy része saját magának, olyan, olyan csodálatos. Mint az örökkévalóság. Mintha mindig is ott lettem volna, mintha ezután is mindig ott lennék, és mintha földi létem csak egy rövidke pillanat lett volna."


/Joe Geraci - klinikai halott/

2014. febr. 23. 23:54

"A szívcsakra arra ösztönöz bennünket, hogy fogadjuk el magunkat olyannak, amilyenek vagyunk, és ezt az állapotot használjuk kifutóként ahhoz, hogy magasabb szintre emeljük magunkat."


/Brenda Davies/

2014. febr. 21. 00:45

"Figyelj Önvalód sugallatára! Tanuld meg tőle a káprázatűző varázsszavakat. Kövesd megpróbáltatásaid válságain keresztül, és elérkezel arra a magaslatra, ahol nem érnek utol az árnyak."


/Szepes Mária/

2014. febr. 19. 01:22

"Az első nagy életfeladat típusnak a kulcsszava az ELFOGADÁS. Van olyan amikor egy ember úgy születik meg, hogy ez az életfeladata, hogy ezen a területen kell a lehető legmagasabb szintekre eljutnia. Ez természetesen több irányban is kéne hogy kifejlődjön: önmagunk felé, önmagunk elfogadása, embertársaink felé, embertársak elfogadása, és hát fölfelé is kéne hogy működjön, tehát az égi akarat, vagy az égiek elfogadása. De ugyanígy sorshelyzetek, szituációk elfogadása is ide tartozik."


/Váradi Tibor/

2014. febr. 19. 01:07

"Az illető folyton azt éli meg hogy kihasználják, becsapják, visszaélnek a jóindulatával...és ezt elfogadni nem kis dolog. Valószínűleg nem is kispályás az illető, ha már ezt a párosítást bevállalta, elfogadás és melléktémaként az örök veszteség. De hát ennek örülhet hogy valószínűleg akkor nem ez az első élet, ahol nekifut ennek a témának."


/Váradi Tibor/

2014. jan. 26. 01:40

"Fiam, nem nyaralni jöttünk a világra. Szeretnék neked segíteni a keresztet cipelni, de nem vehetem el tőled."


/Pio atya/

2014. jan. 9. 18:58

"Az emberiség úgy emelkedik magasabbra, ha megtisztul, ha kiválasztja magából az alsóbbrendű formákat. És csak akkor juthat fel még magasabbra, ha megint kivet magából egy természeti birodalmat, a gonosz faj birodalmát. Így halad egyre feljebb és feljebb. Mert tulajdonságai mindegyikét ma annak köszönheti, hogy egy meghatározott állati formát elkülönített magától."


/Rudolf Steiner/

517. 171d1bcb95 (válaszként erre: 516. - D7ba7bf7ff)
2014. jan. 9. 02:16

Szia, ilyenkor még nem alszol? :)

Én nem idézek.

Azt hiszem, aki olvasta Szepes Máriát és a hasonló ezoterikusokat, az tudja, hogy hol áll ő, és hol áll a környezete.

Ebben a helyzetben kell élnie - Krisztus is megpróbálta, 2000 éve egyre rohad le az emberiség erkölcse.

Azt ígérte Jézus, hogy "visszajön".

Hol van már???

Amíg szétrohad a világ, arra vár?

2014. jan. 9. 01:42

"Ez a Föld kimondta maga fölött az ítéletet. Ez egy borzasztó korszak! Nem lesz világvége, erről tudtunk, de borzalmasan felgyorsult itt az Uránusz."


/Szepes Mária/

2014. jan. 6. 00:29

"Mi szomorkodnivalód van a lezárult tegnapon, és mi félnivalód van a még meg nem született holnaptól, amikor minden oldó, sorsnemző tett egyedül a mában megy végbe?"


/Szepes Mária/

2014. jan. 5. 16:08

"Amikor ti szenvedtek, gondoljatok a szavakra: "Aki követni akar, vegye vállára keresztjét!"


/Bertha Dudde/

2014. jan. 5. 16:07

"Az ember Jézus fénylelke megborzadt a pokol fajzataitól, de nem védekezett ellenük. Mindent megengedett, hogy az megtörténjen vele, de eliszonyodott ennyi emberi szennytől és rosszindulattól. Leírhatatlanul szenvedett ettől, még jobban mint attól, ami a testével történt. Lelke a sötétség közepén volt, és nem bírta elviselni ezt a sötétséget. Ennek ellenére nem menekült el, mert fenékig ki akarta inni a kelyhet, hogy az embereket megváltsa."


/Bertha Dudde/

2014. jan. 4. 04:33

"A földön minden egyes ember egyetlen dologért sír: elégedettségért. De ha eljön az elégedettség, az odaadáson át kell jönnie."


/Sri Chinmoy/

2013. dec. 30. 02:02

"Ha egyetlen lépéssel akar előbbre jutni a szellemi igazságok megismerésében, hármat lépjen előre egyúttal jelleme tökéletesítése felé."


/Rudolf Steiner/

2013. dec. 29. 01:12

"Sajnos azt is ki kell jelenteni, hogy az "utolsó időre", ami a korszakváltást jelenti, és nem a világvégét, a spirituális söpredék maradt itt, akik nem tudtak elmenni már Atlantisz pusztulása után se, mert még van sajnos feladatuk. Persze ezt ne vegye mindenki magára, mert tömegével születnek le segítők, akiknek az a feladatuk, hogy a többieket emeljék, és sajnos emiatt szevednek is ezerrel."


/Karsay István/

2013. dec. 28. 14:05

"Csendbe vezető szó." (mantra)


/John Main/

2013. dec. 21. 21:59

"Minél magasabb a bambusz, annál mélyebbre hajlik."


/kínai közmondás/

2013. dec. 16. 00:15

"Sorsod Könyvébe előző életeid sora véste be hieroglifáit. Értelmük hármas, és nemcsak diagnózisokat, hanem teljes gyógyulásod térképét is magukban rejtik."


/Szepes Mária/

❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook