Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sosem kérkedtem semmivel. Érdekes, most, hogy visszagondolok... fórum

Sosem kérkedtem semmivel. Érdekes, most, hogy visszagondolok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Myra
2023. aug. 6. 07:13
Sem kérkedni sem kicsinyíteni nem kell érdemeinket. Inkább természetesen fogadni, viselkedni, szerintem.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 13:55

Szerintem az igazán szerény embernek eszébe sem jut ezeken elmélázni, mert ez természetes neki.

Aki már elkezdi összeszámolni, hogy kivel milyen jót tett, kinek mivel segítette az életét az már nem önzetlenség.

7. f3dd8cb605 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 13:12

Én se kérkedtem soha semmivel.. Ugyanis semmi szükségem nincs rá. Aki nem vak és nem az odúban él, az látja miket értem el, a kisugárzásom milyen.

Lerí rólam, hogy sikeres ember vagyok, ezt csak a vak nem látja.. 💁‍♀️💁‍♀️ Nem kell bizonygatnom semmit senkinek sem.

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 13:01
Mai világban jobb, ha csendben marad az ember. Akár ezért, akár azért.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 13:00

Kicsinyíteni nem kell magad, miért tennéd?


Ami a kérkedést illeti, sokszor nem is értem, hogy miért gondolják annak az emberek azt, aki csak örül annak amit elért, büszke magára és ezt nem titkolja.

4. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 12:22
Szintén zenész. Nem is vittem túl sokra. 😅
2023. júl. 30. 11:45
Kérkedni nem kell, de szerintem kicsinyíteni meg főleg nem. Amit elértél, arra okkal lehetsz büszke.
2023. júl. 30. 11:19
Miért kérkedtél volna? Intelligens emberek nem kérkednek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook