Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sosem értettem azokat, akik képesek egész nap zárt cipőben... fórum

Sosem értettem azokat, akik képesek egész nap zárt cipőben... (beszélgetős fórum)


15. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 13:38
Akkor mit gongolsz a "konyhasokrol"?
14. levarosbukta (válaszként erre: 11. - Globus)
márc. 6. 13:05
Hja! Meg olyan félretaposott körömcipőben csattogott az egyik ügyintéző a bankban hogy öröm volt nézni :)
13. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 13:04
Én sem! Az irodában mindenkinek volt váltócipője. Volt aki szandált húzott, volt aki papucsot. Én papucsot viseltem, nagyon elegáns és kényelmes papucsokat lehetett és lehet kapni.
márc. 6. 08:26

Én meg azokat nem tudom megérteni, akik az idejüket mások analizálásával és kritizálásával töltik. Rajtuk nem szoktam meditálni, inkább akkor fogalmazódik ez meg bennem mikor ilyen harsányan szembe jön.

A való életben ez nem fordul elő, mert reflex szerűen kerülöm az ítélkező embereket.😜

11. globus
márc. 6. 07:55

Nemrég csak ügyfélkartyát kellett csináltatnunk az egyik bankban, de időpont nélkül mentünk, vártunk kb. 15 percet. Ügyintézők jöttek-mentek a fénymásolóhoz, egymáshoz, hát azt a cipősarok csattogást a kövön tököm nem viselné el 8 órában....

Laminált padlójú üzletek is gyalázatosan zajosak, lapos sarkúval is kopog. Megfájdul a fejem :)

10. Egy lány 789900 (válaszként erre: 7. - Simple)
márc. 6. 07:38
Szerintem azért mert az kényelmesebb, főleg ha 8-12 órába van benne valaki.
márc. 6. 05:59
megfelelo idoben megfeleloen kell oltozkodni,azert mert megy a futes meg bugyira kell vetkozni!
8. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 5. 22:12
Miért? Büdös a lábad?
7. simple (válaszként erre: 3. - Channa*)
márc. 5. 22:11
Csatlakozok. Le vagyok döbbenve, mikor csiniben kosztümben dolgozik valaki irodàban, ès alul papucsban van. Nem tudok màshova nèzni, csak a làbàra. Nem is èrtem, hogy a ruhàhoz illö csinos körömcipöt mièrt kell papucsra cserèlni. Èn is elvoltam benne efèsz nap mikor irodàban dolgoztam. Sosem merült fel bennem, hogy papucsra kène vàltani.
márc. 5. 20:59
Sokszor kényelmes az a zárt cipő.
5. Myra
márc. 5. 18:29
Nem is kell megértened, mindenki úgy öltözik ahogy neki tetszik és jó.
4. globus (válaszként erre: 2. - Enissa)
márc. 5. 16:56
Én vászoncipőre cserélek, nagyon kellemes, kényelmes. Nyáron sem mezítlábazok, ez ilyen kettyó...
márc. 5. 16:50

Nincs csere cipőm, azaz egész nap rajtam van a cipőm. Nem büdös a lábam még este sem. Igyekszem olyan cipőt venni, amibe nem izzad bele.

Nyáron szandálba vagyok egész nap;)


Számomra meg az az érthetetlen, hogy sokan kiöltöznek, majd átveszik az irodába a trampli papucsot.;)

márc. 5. 16:40

Lehet komfortosabb a a zárt esetleg bőrcipőjük, mint másnak a műanyag kínai büdös műanyag papucsa.

Nem neked kell abban lenni, nincs ezen neked mit érteni.

Lehet még az is jobb, ha nem veszi le, mert büdös a lába.

márc. 5. 16:40
"Sosem értettem azokat, akik képesek egész nap zárt cipőben lenni egy túlfűtött irodában."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook