Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » SOS! Összehozható ennyi idő alatt a középfokú német nyelvvizsga? (Euroexam) fórum

SOS! Összehozható ennyi idő alatt a középfokú német nyelvvizsga? (Euroexam) (beszélgetős fórum)

2011. aug. 16. 10:49

jav.: nagyon kevés lehet.



MIÉRT nem lehet itt szerkeszteni a saját hozzászólásokat? :)

4. melindike (válaszként erre: 1. - Szívi92)
2011. aug. 16. 10:48

Hááát, nem akarlak elkeseíretni, de szerintem a 3 hét kevés nagyon kevés lehet!

Azért egy középfokún elég nagy szókincset, nyelvtani anyagot kérnek számon. De próbáld meg, hátha.. és legalább kiderül, hol is tartasz. ;)

3. mamcili (válaszként erre: 1. - Szívi92)
2011. aug. 16. 01:44
van itt fórum németországban élő magyarokkal...próbálj meg velük csevegni, levelezni...németül...keress hozzá párt :)
2011. aug. 15. 20:31

Ha jól értem, ez három hét.

Hát, sok sikert!

2011. aug. 15. 20:25

Sziasztok!


Angolból középfokú nyelvvizsga szintjén vagyok, úgy volt, hogy októberben emelt szintű érettségit teszek (ami ugye egyenértékű egy középfokú nyelvvizsgával), de úgy alakult, hogy ez nem jön össze.


Lényeg a lényeg, hogy ezokból a szeptember 3-i középfokú német nyelvvizsgára kellene mennem, erre pedig a Start Neu, az Unterwegs Neu A és B és az Euroexpress Niveau B2 - NÉMET könyveket ajánlották.


Jelenlegi tudásom az Unterwegs Neu A 3. leckééig tart (összesen 38 lecke van a könyvekben, ez a 25.).


Szerintetek lehetséges lenne felkészülni a szeptember 3-i középfokú német nyelvvizsgára, ha naponta tanulok? (Más dolgom mostmár nincs, CSAK a némettel foglalkoznék)

Ezekből a könyvekből fel lehet készülni egyáltalán?


Előre is köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook